dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Katowice - Oferty wynajmu i sprzedaży

158 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

158 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mysłowicka

Giszowiec,Katowice

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m , zlokalizowane na spokojnym i zielonym osiedlu Giszowiec w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radockiego

Piotrowice,Katowice

529 000 zł75 m² 7 053,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Katowice - Piotrowice, ul. Radockiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75 m Mieszkanie usytuowane jest na 3. piętrze w 8-piętrowym bloku z wielkiej płyty, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Józefowiec,Katowice

369 000 zł36 m² 10 281,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie w trakcie remontu - ul. Piotra Ściegiennego 90, katowice Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,89 m , położone na wysokim parterze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piaskowa

Zawodzie,Katowice

269 000 zł33 m² 8 131,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W realton Zapraszam inne biura do współpracy Klucze w biurze Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni użytkowej 33,08 m , zlokalizowana w Katowicach Zawodzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzyśki

Brynów,Katowice

385 000 zł66 m² 5 806,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Przestronne, do lekkiego odświeżenia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,30 m , zlokalizowane na granicy dwóch dzielnic Katowic - Brynowa i Ligoty, przy ul. Grzyśki. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliwicka

Kolonia Mościckiego,Katowice

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Gliwickiej 220a w Katowicach Lokal znajduje się na wysokim parterze. Mieszkanie o powierzchni 39m2 jest kompletnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

2 250 zł42 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, nowoczesne I funkcjonalne W świetnej lokalizacji Oferuję do wynajęcia piękne dwupokojowe mieszkanie położone na katowickim Osiedlu Paderewskiego, czyli w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecia,Katowice

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na panoramę miasta Osiedle Tysiąclecia. Teraz okazja - W październiku nowa cena! Idealna oferta na start jako pierwsze mieszkanie, dla rodziny czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Giszowiec,Katowice

399 000 zł50 m² 7 997,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przestronne i komfortowe 2 pokoje z tarasem! | Katowice ul. Kolista zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Nowa Ligota,Katowice

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie 3 pokojowe/m4! Mieszkanie o pow. 56 m2 znajduje się na 6 piętrze z windą! Mieszkanie składa się z: - salonu -kuchni ( zabudowa na wymiar, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Ligota,Katowice

399 000 zł53 m² 7 471,91 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 53,40 m , położone na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą z 1988 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, położone przy ul. Piastów na os. Tysiąclecia w Katowicach. Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze bloku posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jabłoniowa

Dąb,Katowice

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 17 listopada 2025 Do wynajęcia oferujemy przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowickiej dzielnicy Dąb przy ul. Jabłoniowej, w sąsiedztwie Silesii City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

395 000 zł36 m² 11 126,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Katowice Osiedle Tysiąclecia Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji Katowic, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Zawodzie,Katowice

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe przeznaczone dla studentów ue, uś dobry dojazd do Centrum komunikacją autobusową lub tramwajową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

485 000 zł46 m² 10 430,10 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz nowoczesnego mieszkania, w którym nie musisz już nic remontować? To 3-pokojowe mieszkanie na parterze w sercu Katowic os. Tysiąclecia zostało zaprojektowane przez projektantkę wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Koszutka,Katowice

1 750 zł40 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Koszutka ul. Broniewskiego. Dostępne od 1.12.2025 r ( umów się już teraz i zarezerwuj ) Idealne dla jednej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefowska

Wełnowiec,Katowice

499 000 zł63 m² 7 933,23 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 62,9 m - Katowice, ul. Józefowska Na sprzedaż oferuję przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone na 11. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Piotrowice,Katowice

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zakupu przestronnej kawalerki o powierzchni około 37 m2. Mieszkanie położone na VI piętrze w wysokim bloku przy ul. Radockiego składa się z pokoju z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy piękną kawalerkę położoną na os. Tysiąclecia w Katowicach przy ul. Piastów, usytuowaną na ostatnim 13 piętrze bloku z widokiem na sąsiedni staw Maroko. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Stara Ligota,Katowice

950 zł10 m² 95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Katowice Ligota pokój w mieszkaniu blisko śum i Akademia Śląska Wynajem pokoju o powierzchni ok. 10m2. Pokój znajduje się w 3 pokojowym mieszkaniu o powierzchni ok. 56,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzyśki

Ligota,Katowice

359 000 zł66 m² 5 414,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowanie w Katowicach-Ligocie przy ul. Grzyśki. W skład mieszkania wchodzą: salon, 2 sypialnie, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Katowice, superjednostka komfortowe mieszkanie w centrum miasta. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze ikonicznego budynku Superjednostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

369 000 zł47 m² 7 817,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47,2m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecia,Katowice

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! przytulne mieszkanie w Katowicach oś Tysiąclecie Dolne ul. Piastów o powierzchni 39,2 m2 składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym , sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radockiego

Ochojec,Katowice

455 000 zł62 m² 7 338,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** 3 pokoje z 2 balkonami ** mnóstwo światła, ** niski blok z windą Przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Zawodzie,Katowice

449 000 zł62 m² 7 253,63 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie, usytuowane w Katowicach w dzielnicy Zawodzie, z możliwością inwestycji, mieszkanie o powierzchni 61,90 m2, dodatkowo pomieszczenie przynależne, sprzedam, cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

259 000 zł27 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkania do remontu osiedle Tysiąclecia, katowice Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,3 m , na osiedlu Tysiąclecia, przy ulicy Piastów. Nieruchomość idealnie nadaje się na pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

450 000 zł48 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Katowicach w ścisłym centrum miasta przy al. Wojciecha Korfantego, w kultowym budynku "superjednostce". Lokal mieszkalny mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Dąb,Katowice

2 500 zł54 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie blisko Parku Śląskiego i centrum Katowic Komfort, cisza i zieleń tylko najem okazjonalny Na wynajem przestronne i przytulne mieszkanie o powierzchni 53,59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ligota,Katowice

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Katowice, ligota, ul. Zadole Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w Katowicach, dzielnica Ligota, przy ulicy Zadole. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Giszowiec,Katowice

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

= cena do negocjacji = Do sprzedaży oferujemy przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65m2, położone na osiedlu Giszowiec w Katowicach, przy ul. Miłej. Mieszkanie położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Koszutka,Katowice

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w sercu Katowic, przy ulicy Katowickiej, zaledwie kilkaset metrów od Spodka. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zadole,Katowice

1 300 zł38 m² 34,03 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem Katowice, ul. Płochy. Oferuję do wynajęcia dużą kawalerkę z balkonem o powierzchni 38,20 m , położoną w Katowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radockiego

Ochojec,Katowice

469 000 zł62 m² 7 564,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

399 000 zł50 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy Trzech Stawach - 50m , osiedle Paderewskiego Katowice, blisko centrum i terenów zielonych! Oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m znajdujące się na 10, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

229 000 zł29 m² 7 842,47 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 -p okojowe mieszkanie w Katowicach, w dzielnicy Szopienice , przy ul. Morawa. Opis mieszkania: - mieszkanie z księgą wieczystą - Blok po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Bogucice,Katowice

460 000 zł73 m² 6 310,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadmy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 73 m2 położone w Katowicach Bogucicach na osiedlu Kukuczki, okolica ul. Wrocławskiej super lokalizacja! Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kredytowa

Ligota,Katowice

950 zł11 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 26.09.2025 pokój o powierzchni około 11 m2. Dobra lokalizacja przy ul. Kredytowej w odległości około 15 min od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Pokój wchodzi w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Tysiąclecia,Katowice

1 900 zł54 m² 35,51 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na 10 piętrze w 18 piętrowym bloku na osiedlu Tysiąclecia -tysiąclecie Górne.Mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

2 100 zł51 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia designerskie, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w topowej części Katowic - Dolinie Trzech Stawów - przy ulicy Sowińskiego 39. Mieszkanie o powierzchni 51 mkw położone jest na.