dowolna

Mieszkania w bloku Katowice - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

651 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

651 ogłoszeń

2 900 zł58,32 m² 49,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - odświeżone, gotowe do zamieszkania. Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,32 m , zlokalizowane na 1 piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m . Znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 70-tych. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

839 900 zł68,94 m² 12 183,06 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Brynów - inwestycja Dobrynów Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie 4-pokojowe o wysokim standardzie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 998 zł44,04 m² 11 761,99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowy, nieużywany Apartament w Nowym Budownictwie - Katowice, piotrowice ul. Zbożowa. Mieszkanie o powierzchni 37m2 usytuowane jest na 5 piętrze w budynku 5 -.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł24,74 m² 8 488,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka w Katowicach Murckach - Twoje idealne miejsce w bliskim sąsiedztwie natury! Szukasz przytulnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji? Oferujemy na sprzedaż kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjna ofertą wynajmu mieszkania na nowym osiedlu Miłe Zacisze II w Katowicach. Osiedle znajduje się w jednej w najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w Katowicach, przy ul. Tysiąclecia 19, na 7. piętrze zadbanego bloku po remoncie, wyposażonego w dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,30 m² 8 275,29 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Katowice Centrum al. Roździeńskiego osiedle gwiazdy - 3 pokoje / 60m2 + Balkon we speak english cena do negocjacji! top lokalizacja! Prezentujemy Państwu bardzo jasne i przestronne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł109,90 m² 8 180,16 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 poziomowego apartamentu zlokalizowanego w Katowicach przy ulicy Ziołowej 43a, dzielnica Ochojec. Układ funkcjonalny: 1 poziom: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł36 m² 26,39 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

I'm English-speaking real estate Agent If you are looking for a furnished apartment or house in Silesia - I can help, just contact with me. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 630 zł71,10 m² 10 036,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł34,25 m² 52,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne studio w nowym budownictwie, nieopodal pętli tramwajowo-autobusowej "zawodzie Centrum Przesiadkowe". Budynek I lokalizacja: budynek: blok z 2021 roku, z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

2 490 zł53 m² 46,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia, kompletnie wyposażone mieszkanie w Katowicach, w pobliżu Muchowca. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 546 zł52,03 m² 13 003 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł57,60 m² 6 493,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Katowicach przy ul. Obroki 61c, usytuowanego na IV piętrze (w budynku czteropiętrowym) o powierzchni 57,60 m . Dla lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w Katowicach przy ul. Kujawskiej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim, 4 piętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł60,50 m² 6 099,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , zlokalizowane w Katowicach przy ul. Przedwiośnie. Nieruchomość położona jest w spokojnej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł57,88 m² 6 548,03 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,88 m (plus piwnica) z balkonem do remontu. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w 11-piętrowym ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48,70 m² 7 186,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice os. Witosa ul. Barlickiego - 49 m2 / 2 pokoje + balkon we speak english Przedstawiamy Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania do remontu o powierzchni 49 m2 zlokalizowanego w Katowicach na.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł46 m² 10 826,09 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Stylowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Katowice - Załęże, ul. Janasa Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny standard, świetną lokalizację i realny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł35 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach w dzielnicy Koszutka, przy ul. Katowickiej, w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42,78 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko W realton Prezentujemy Państwu przytulne mieszkanie na wynajem w Katowicach-Giszowcu, przy ulicy Wojciecha. Składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł40,79 m² 9 781,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Ligota Park w Katowicach. Osiedle znajduje się w najatrakcyjniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 693 zł68,75 m² 10 220,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65,80 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Dworskiej w Katowicach (dzielnica Brynów). Jest to idealna nieruchomość dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł39 m² 12 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! W naszym biurze! Na sprzedaż: jasne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem Katowice, ul. Armii Krajowej. Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł47 m² 7 553,19 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą zakupu mieszkania w Katowickiej Superjednostce w ścisłym Centrum Katowic. Budynek jest w dobrym stanie technicznym, został.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,40 m² 9 472,57 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta dostępna tylko w Pepper House! Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkania o powierzchni 47,4 m , zlokalizowane w centurm Katowic przy al. Korfantego - w kultowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 910 zł46,34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasny apartament Z dużym ogrodem od strony południowej Komfort | Kameralne osiedle | Dogodna lokalizacja | Bez prowizji | 0% pcc Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 46,34 m2. To.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł51 m² 6 450,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w epg Nieruchomości - na sprzedaż - 2 pokojowe mieszkanie w Katowicach, giszowiec, ul. Karliczka - dostępne od ręki! Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania o pow. 50 m2 usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku zlokalizowanym w dzielnicy Ligota przy ul. Świdnickiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 600 zł48,10 m² 10 532,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Umów wizytę i dopytaj szczegóły => plany mieszkań, wizualizacje 3D, warunki indywidualnej oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

489 907 zł45,79 m² 10 699 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas! Kup i zainwestuj już dziś! klucze do odbioru już dziś! Kup i zamieszkaj w mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 45,79m2 - układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 443 zł50,49 m² 10 802,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 468 zł42,77 m² 11 678 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45,89 m² 43,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania położonego w Katowicach - Centrum ul. Skalna - okolice szpitala mswia, uczelni wyższej awf, jeden przystanek autobusowy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na wynajem - os. Tysiąclecia Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 60m , położony na 5. piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł55,20 m² 7 952,90 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieskanie położone w Katowicach dzielnica Tysiąclecia dolne Mieszkanie ustawne rozkładowe o pow. 55,2 m2. Mieszkanie nadające sie do zamieszkania. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł51 m² 33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warunki obowiązkowe: -Umowa najmu okazjonalnego na co najmniej 12 miesięcy -zawarcie ubezpieczenia oc najemcy (ok. 250 zł.) -Czynsz najmu: 1700 zł -Opłaty do spółdzielni: 500 zł -Kaucja: 3500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle rynkowej nudy? Mam dla Ciebie 73-metrową przestrzeń na 10. piętrze, gdzie prywatność spotyka się z panoramicznym widokiem, a nowoczesny remont.