dowolna

Mieszkania w centrum Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

1 297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 297 ogłoszeń

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Katowicach na ul. Przelotowej, podzielone na dwie kawalerki o powierzchni 20 m2. W skład każdej kawalerki wchodzi: pokój wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł68,45 m² 9 788,17 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 68.45 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł37 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w zielonej, zabytkowej dzielnicy w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu przyrody - Las Murckowski Prezentuję Państwu nową ofertę interesującego mieszkania do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 538 032 zł104,58 m² 14 706,75 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

2-poziomowy penthouse na 16 piętrze W centrum katowic 2-Poziomowy apartament 104,58 m2 w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, w samym centrum Katowic. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

642 135 zł53,40 m² 12 025 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł42 m² 47,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja blisko parku bardzo dobra lokalizacja! - Apartment for rent, the price of 1999pln + administration cost 670 pln + eletricity Ask for the offer, i am at your disposal. Service in English - Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

949 200 zł64,50 m² 14 716,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskich wygód? Ten apartament to rzadkie połączenie nowoczesnego designu i gwarancji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 438 zł72,67 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy ostatnie dwa apartamenty w kameralnej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w spokojnej części Katowice - w dzielnicy Dąb, przy ul. Widok 2a. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

1 407 400 zł94,46 m² 14 899,43 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zamieszkaj w sercu Doliny Trzech stawów!szukasz miejsca, które łączy wielkomiejski styl z bliskością natury i infrastrukturą sportową na wyciągnięcie ręki? Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37,10 m² 53,91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe M w centrum Katowic pod wynajem mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 37,10 m , na którą składają się: - salon częściowo połączony z kuchnią, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł55 m² 17 272,73 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy mieszkanie 55 m2 w Katowicach w inwestycji global na 21 pietrze z widokiem na panoramę miasta. Jednen z najlepszych tego typu Apartamentów w Katowicach Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł35 m² 20 257,14 zł/m²

 

Piętro:16/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zabrska, w doskonałej i poszukiwanej części miasta , centrum Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 139 zł72,14 m² 10 190,45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w odnowionej kamienicy w samym sercu Katowice. Doskonała lokalizacja - zaledwie kilka minut pieszo do Rynku oraz Dworca pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko w Realton Nieruchomości! Na sprzedaż ustawne mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Katowicach - dzielnica Wełnowiec, ul. Słoneczna. Lokal znajduje się na 9. piętrze 10-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł51 m² 33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warunki obowiązkowe: -Umowa najmu okazjonalnego na co najmniej 12 miesięcy -zawarcie ubezpieczenia oc najemcy (ok. 250 zł.) -Czynsz najmu: 1700 zł -Opłaty do spółdzielni: 500 zł -Kaucja: 3500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w Katowicach przy ulicy Słonecznej. Nieruchomość znajduje się na parterze w 6-piętrowym budynku z 2020 roku z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 044 zł41,80 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! lokla niemieszkalny (vat 23%) - idealne dla inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł50,04 m² 34,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne, jasne i przestronne mieszkanie po remoncie, usytuowane na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. Układ mieszkania: - dwa przestronne pokoje (częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 655 zł45,25 m² 11 461,99 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł63 m² 26,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Brynowskiej w Katowicach, dzielnica Brynów. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w wysokim budynku z 2 windami. Przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Katowice Brynów - Stara Ligota duża kawalerka Mieszkanie o powierzchni 44m2 usytuowane na wysokim parterze w 2 piętrowym domu wielorodzinnym. Zlokalizowane w dzielnicy Brynów - Stara.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł49,30 m² 10 121,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa lokalizacja Kupując to mieszkanie, nie płacisz prowizji! Przedstawiam wyjątkową ofertę przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , usytuowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł34,67 m² 8 335,74 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pierwsze M lub inwestycja | 34,7 m | Winda | Piotrowice Odrodzenia opis nieruchmości Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 34,67 m , położone w Katowicach -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 882 zł48,30 m² 12 274,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,50 m² 11 196,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży Mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Witosa w Katowicach w budynku tzw. tarasowiec przy ul. Ossowskiego o powierzchni 53,50m. Mieszkanie z balkonem, usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla pierwszego Najemcy! Na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w Katowicach na prestiżowym osiedlu Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze nowoczesnego apartamentowca.