dowolna

Mieszkania w centrum Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

1 299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 299 ogłoszeń

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, cześć! Nowoczesna i klimaryczna przestrzeń do życia i relaksu na osiedlu Develia - Ceglana Park. Oferta tylko w estatestreet. Nie zamieszkałe wcześniej! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł30 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**mieszkanie 2-pokojowe gotowe, pod klucz w pięknej kamienicy** Świetna opcja zarówno dla siebie jak i jako lokata kapitału! Nowa inwestycja w w pełni odrestaurowanej kamienicy. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 500 zł42,17 m² 11 797,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w Realton! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach przy ul. Bytkowskiej 113 - nowa inwestycja Modena Group, bezpośrednio przy Parku Śląskim. Inwestycja wyróżnia się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł32 m² 10 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Katowic Nikiszowiec .To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz doskonałą komunikację z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkania położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Warszawskiej 48. W ofercie dostępnych jest 7 mieszkań, usytuowanych na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Jankego

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ul. Jankego 272 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 28 m2. Piętro 1. Ogrzewanie centralne. -Lokalizacja- nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł45,92 m² 8 253,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu atrakcyjnego, funkcjonalnego mieszkania znajdującego się w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 546 zł51,89 m² 13 038,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 51.89 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w Katowicach na prestiżowym osiedlu Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze apartamentowca z windą. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł46 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Katowic Nikiszowiec. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz doskonałą komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice - Zawodzie - 1 maja Na wynajem świeżo wyremontowana, jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31 m , położona w Katowicach - dzielnica Zawodzie , w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 466 zł69,03 m² 10 437 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł43 m² 9 069,77 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice os. Paderewskiego ul. Graniczna - 43 m2 / 2 Pokoje + kuchnia + balkon / blisko Dolina Trzech Stawów we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 43 metrowego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 037 zł46,59 m² 10 840,03 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30,81 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kompaktowe mieszkanie z balkonem, katowice, ul. Ceglana. Na wynajem mieszkanie o pow. 30,81 mkw., położone na piątym piętrze bloku, na os. Zdrowe Stylowe , Katowice Brynów - nowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,49 m² 70,44 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Pierwszy najem | Katowice, ul. Medyków Do wynajęcia nowoczesny, świeżo wykończony lokal mieszkalny o powierzchni niespełna 36 m , zlokalizowany na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł103,20 m² 28,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi biura nieruchomości revelio (oferta na wyłączność!) Jeżeli szukasz dużego mieszkania z pięknym salonem, zaledwie 5 minut autem od centrum Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

777 700 zł77,77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły - tel   zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem/tarasem lub ogródkiem od Developera! Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 102 zł47,07 m² 11 261,99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł84,41 m² 7 333,25 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 84,41 m , zlokalizowane w Katowicach, ul. Ligocka 5a. To idealna nieruchomość dla rodziny lub osób szukających większej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

945 000 zł63,97 m² 14 772,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł57,77 m² 55,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 57,77 m , położonego na 1. piętrze nowoczesnego budynku F1 w inwestycji Kryształowa.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł50,50 m² 8 079,21 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! zapraszam inne biura do współpracy! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia - ul.Bolesława Chrobrego Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 719 zł43,61 m² 11 986,22 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 43.61 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł130,70 m² 9 181,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Mieszkanie na sprzedaż! Zapraszam inne biura do współpracy Oferujemy Państwu dwupoziomowe, 4-pokojowe słoneczne mieszkanie umiejscowione w znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 387 zł68,72 m² 10 221 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł26,97 m² 73,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne studio na wynajem zlokalizowane w inwestycji belg w Katowicach, stworzone z myślą o jednej osobie lub studencie poszukującym komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 100 zł39,90 m² 10 979,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Umów wizytę i dopytaj szczegóły => plany mieszkań, wizualizacje 3D, warunki indywidualnej oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł36 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zakupu funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36 m zlokalizowanego w Katowicach przy ul. Bukowej. To wyjątkowo atrakcyjna oferta zarówno dla osób szukających swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 540 zł75,50 m² 12 205,83 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 070 zł38,82 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy apartament na sprzedaż w nowo powstającej inwestycji Paderewskiego 29, zlokalizowanej w centrum Katowic! *zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł43,17 m² 41,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W najlepszej lokalizacji bardzo dobrze wyposażone Do wynajęcia od zaraz, bardzo dobrze wyposażone, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla Paderewskiego, czyli w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł97,19 m² 16 205,37 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o pow. 97,19 m w inwestycji noho na ul. Nadgórników 14 w Katowicach. Apartament sprzedawany jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze przy ul. Ligockiej w Katowicach (dzielnica brynów/ligota). Mieszkanie składa się z: 3 niezależnych, zamykanych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 200 zł70 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta osiedle zamknite Z ochroną I monitoringiem! - Apartment for rent, the price of 1800pln + administration cost 300 pln +cost for used media (water, central Heating, garbage, electricity).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 044 000 zł106 m² 9 849,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

To wyjątkowa propozycja dla wymagających osób, poszukujących połączenia elegancji, spokoju i prestiżu w jednym miejscu. Lokalizacja Na sprzedaż oferujemy przestronny, elegancki apartament.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice os. Tysiąclecia ul. Tysiąclecia - 45m2 / 3 pokoje Zamieszkaj już teraz w jednej z najbardziej pożądanych katowickich lokalizacji! Cena do negocjacji we speak english Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł58,32 m² 49,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - odświeżone, gotowe do zamieszkania. Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,32 m , zlokalizowane na 1 piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł134 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Oferta polecana! Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie o powierzchni 134 m 2. Kamienica w ścisłym centrum Katowic w pobliżu ulicy Francuskiej i banku nbp. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 998 zł44,04 m² 11 761,99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024