dowolna

Mieszkania w centrum Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

1 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 302 ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 200 zł61,62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 564 zł38,11 m² 12 714,88 zł/m²

 

Piętro:8/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż w samym centrum Katowic, mieszkanie 2 pokojowe z loggią, o powierzchni użytkowej 38,11 m2 + dodatkowo loggią 14,4 m2. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł28,45 m² 9 806,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania blisko centrum, które możesz urządzić według własnego pomysłu lub przeznaczyć pod wynajem? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60 m² 10 816,67 zł/m²

 

Piętro:24/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 24 piętrze na kultowym osiedlu Gwiazdy! Jasne, przestronne wnętrze z pięknym widokiem na panoramę Katowic. Idealnie dla osób szukających komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

430 000 zł26,10 m² 16 475,10 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja W znakomitej lokalizacji! znajdź idealne mieszkanie W standardzie premium W nowej ikonie katowic wielufunkcyjny kompleks - 27 kondygnacji mieszkalnych! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł51,15 m² 8 993,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Katowice, piotrowice, ul. gen. Zygmunta Waltera-Jankego Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny położony w dzielnicy Piotrowice, przy ul. gen. Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 488 zł50,32 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje Z balkonem W dobrej lokalizacji Osiedle zlokalizowane na granicy katowickich dzielnic Wełnowiec i Koszutka gwarantuje dostęp do bogatej okolicznej infrastruktury i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 352 zł29,23 m² 11 814,98 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

357 777 zł47 m² 7 612,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Katowice ligota - ul. Koszalińska - 47m2 - 2 pokoje + piwnica we speak english Idealne jako inwestycja jak i do zamieszkania Możliwość zakupu na kredyt. Oferujemy na sprzedaż ładne, przestronne 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 910 000 zł119,37 m² 16 000,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pakiet 3 wykończonych mieszkań - noho katowice Gotowe Pod Klucz | Dla inwestorów poszukujących bezpiecznej lokaty kapitału oraz szybkiego zwrotu z najmu | Nowoczesny standard | Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

842 100 zł70 m² 12 030 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

947 777 zł79 m² 11 997,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament przy Parku Śląskim | Dębowe Tarasy Cena: 947 777 zł | Garaż podziemny: tak (płatny dodatkowo 60 000 zł) | Powierzchnia: 79 m | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 2/4 | Balkon: tak |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 285 zł49,55 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! wysokie rabaty do zgarnięcia! *** *** *** kupujący nie płaci pcc *** posiadamy wszystkie lokale dostępne W inwestycji! zadzwoń I umów się na spotkanie! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł29 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dla pierwszego Najemcy! Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone, klimatyczne, stylowe studio z balkonem zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Zabrskiej 15. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

446 992 zł39,91 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły - tel   zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem/tarasem lub ogródkiem od Developera! Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 40m2 usytuowane na poddaszu w 2 piętrowej kamienicy w dzielnicy Zawodzie. Składa się z 3 niezależnych pokoi, centralnie zlokalizowanej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł57,85 m² 6 050,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Buguckiego oraz 15 min pieszo od Spodka! To przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,85 m czeka na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł25,80 m² 12 364,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: przytulna kawalerka zlokalizowana w samym centrum Katowic, przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie idealne zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak i do zamieszkania na własny użytek.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł78,09 m² 9 975,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pod inwestycję 0% prowizji W wyremontowanej kamienicy tylko W realton Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne na sprzedaż, które zostało podzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

380 562 zł37,31 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do odbioru, stan deweloperski. Kawalerka usytuowana na parterze, kuchnia z pokojem dziennym, sypialnia, łazienka. Okna od strony wschodniej, taras o pow. 4,5m2 ogórdek.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł76 m² 14 460,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferowany dwupoziomowy apartament na Ptasim Osiedlu to wyjątkowa okazja dla osób poszukujących komfortowego i eleganckiego miejsca do życia. Dzięki gruntownemu remontowi wnętrza są nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

414 900 zł54 m² 7 683,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w Katowicach w dzielnicy Brynów przy ulicy Heleny Modrzejewskiej, w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł43,38 m² 13 140 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament Z tarasem 13 m2 Kameralne osiedle | Winda | Bliskość centrum | Zielona okolica Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 43,38 m2. To jedyny budynek wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 705 zł51,14 m² 11 726,73 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą tej niezwykłej inwestycji w samym centrum Katowic. Kupujący nie płaci pcc ani prowizji. Chyba nie muszę dodawać, że apartamenty w tak idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 011 080 zł72,22 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalny układ, osobne wc, taras 10 m i dostęp do wyjątkowej, zielonej strefy relaksu tylko dla mieszkańców. Poznaj unikatową przestrzeń, gdzie nowoczesna architektura spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36 m² 16 638,89 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie (35,7 m ) w prestiżowej inwestycji Pierwsza Dzielnica, tuż obok katowickiej Strefy Kultury. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 487 zł75,50 m² 12 615,72 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem Katowice, ul. Gdańska (zadole) Powierzchnia: 43 m | Piętro: 10/10 | Pokoje: 2 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 540 zł63,48 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Osiedle powstaje przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego. Obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł80 m² 35,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta polecana! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 80 m 2 po kapitalnym remoncie. Zadbana kamienica w ścisłym centrum Katowic. Lokal składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 874 zł39,98 m² 12 277,99 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł36,80 m² 11 141,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Piotrowice / Ochojec ul. Bażantów - 37m2 - 2 pokoje + Balkon + Dodatkowe pomieszczenie / parking za szlabanem we speak english Możliwość zakupu na kredyt. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42,23 m² 14 184,23 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje miejsce w sercu Katowic - apartament z panoramicznym tarasem! Na sprzedaż - nowoczesny apartament o powierzchni ok. 42 m w Katowicach, przy ul. Góreckiego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł45,18 m² 14 918,11 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny W noho nadgórników Brak pcc | noho Nadgórników | Wysoki standard | Gotowe do wejścia To propozycja skierowana do klientów ceniących wysoką jakość wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł28 m² 14 282,14 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Bez podatku pcc I bez prowizji dla biura! oferta sprzedaży apartamentów nowoczesny superbudynek W mieście Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

833 030 zł66,91 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 66,91 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

898 628 zł72,47 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 72,47 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

791 966 zł62,73 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 62,73 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

379 500 zł49 m² 7 744,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Bez prowizji! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem w Bogucicach(za płotem Pierwsza Dzielnica) przy ulicy Ścigały. Szukasz nieruchomości do własnej aranżacji? To mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Widok, światło i prestiżowa lokalizacja Superjednostka, al. Korfantego Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

672 153 zł53,88 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 53,88 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.