dowolna

Mieszkania w centrum Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

1 303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 303 ogłoszenia

1 107 377 zł67 m² 16 528,01 zł/m²

 

Piętro:11/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

English below Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwa nowoczesne mieszkania jednosypialniowe znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments, oddanej do użytku w 2024 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 403 zł46,71 m² 11 762 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,28 m² 6 630,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie przy ulicy Grzegorzka w Katowicach, dąbrówka Mała. Doskonała oferta dla rodzin oraz inwestorów szukających dobrego zwrotu z wynajmu. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Katowic Zawodzie przy ul. Chromika. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 150 zł19 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Tomasza 5 w Katowicach, przyjazne dla zwierząt! Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. II piętro. Ogrzewanie elektryczne. Przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 542 zł53,03 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 926 zł39,40 m² 12 790 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty mieszkań od dewelopera bez prowizji i podatku pcc 2%! To nowoczesne osiedle w sercu Katowic zostało zaprojektowane, by zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł46,46 m² 12 462,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne blisko centrum katowic osiedle Z ochroną - Service in English - Apartment for demanding -ask for the offer, i am at your disposal. - osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 078 zł80,11 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 393 zł59,48 m² 9 707,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne Osiedle "na Koszutce", powstaje dla osób ceniących sobie bliskość wydarzeń kulturalnych w Katowickim Spodku oraz nospr. Jego świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł114 m² 6 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaproponować Państwu zakup apartamentu zlokalizowanego w Katowicach w dzielnicy Śródmieście w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Wilmowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 704 zł38,79 m² 11 747,98 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 693 zł45,31 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne kameralne osiedle na mapie katowic budynek 6 piętrowy wygodne apartamenty Z balkonami, tarasami, ogródkami 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% zapraszam do kontaktu: cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 960 zł80,20 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 538 zł31,45 m² 12 354,15 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,78 m² 8 049,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 55,78 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 3 Piętro/l.pięter: 6/10 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: piecyk gazowy Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł28 m² 9 964,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Kawalerka z wnęką sypialnianą | gotowe pod inwestycję! ** Nowa inwestycja I Odrestaurowana w całości kamienica i same nowe mieszkania! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Skargi

Katowice,śląskie

893 393 zł75,46 m² 11 839,29 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą tej niezwykłej inwestycji w samym centrum Katowic. Kupujący nie płaci pcc ani prowizji. Chyba nie muszę dodawać, że apartamenty w tak idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł34,04 m² 4 991,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica w tracie rewitalizacji Ustawne 2 pokoje | Katowice ul. Modelarska! zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł51,25 m² 8 175,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie w sercu Katowic Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w Katowicach w dzielnicy Bogucice, zlokalizowanego przy ulicy ul. Wiązowej 7. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,25 m² 70,92 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Pierwszy najem | Katowice, ul. Medyków Do wynajęcia nowoczesny, świeżo wykończony lokal mieszkalny o powierzchni niespełna 36 m , zlokalizowany na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł64,16 m² 8 400,87 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje W top lokalizacji! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone przy awf-ie w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 1 piętrze bloku z 2 windami. Składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 078 zł80,11 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł74 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku na cenionym Osiedlu Kukuczki w Katowicach. To nieruchomość, która wyróżnia się przede wszystkim w pełni niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 484 zł43,90 m² 11 332,21 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

A1/1/5 Do sprzedania mieszkanie 37 m2 + duży balkon 15,3 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 196 zł41,84 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** *** *** kupujący nie płaci pcc *** posiadamy wszystkie lokale dostępne W inwestycji! zadzwoń I umów się na spotkanie! Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje 62 m balkon Osiedle Ptasie - Katowice Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł66,54 m² 10 489,93 zł/m²

 

Piętro:9/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, słoneczne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny w doskonale skomunikowanym Osiedlu Witosa, ul. Rataja. 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym remoncie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 zł76 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta polecana! Oferujemy do wynajęcia duże 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m 2 po kapitalnym remoncie. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł30 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z potencjałem do wynajęcia. Inwestycja w centrum miasta. Przedstawiam ofertę funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego w ścisłym centrum - Katowice na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:9/26

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowy apartament o powierzchni 45 m , zlokalizowany na 9. piętrze w prestiżowym kompleksie przy ul. Zabrskiej 15. Lokal wykończony w wysokim standardzie, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł46,70 m² 9 186,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne mieszkanie, znajdujące się w Śródmieściu, przy ul. Jana Kochanowskiego w Katowicach. Lokal usytuowany jest na ostatnim piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł32,04 m² 10 892,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji! Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 32,04 m , położone na nowoczesnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł105,50 m² 8 246,45 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Katowic, idealne dla osób szukających inwestycji lub przestrzeni do zamieszkania z możliwością podziału na dwa lokale!.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł27,69 m² 7 764,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Katowice Brynów kawalerka ul. Ligocka przy Parku Kościuszki Oferujemy mieszkanie o powierzchni 27,69m2 zlokalizowane w dzielnicy Brynów. Usytuowane w 10 piętrowym budynku na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł65,72 m² 14 455,26 zł/m²

 

Piętro:16/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko W realton nieruchomości, oferta na wyłączność! 0% prowizji dla kupującego, klient nie płaci prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy apartament w stanie deweloperskim na.

Szczegóły ogłoszenia

399 987 zł27 m² 14 814,33 zł/m²

 

Piętro:26/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie, o powierzchni ok. 27 m2 znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments w Katowicach na ostatnim 26 piętrze. * 26 piętro (najwyższe piętro!) * idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 995 zł33 m² 11 515 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 452 zł55,70 m² 12 360 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

577 700 zł44,61 m² 12 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - noho Nadgórników 16, katowice Cena: 577 700 zł | Powierzchnia: 44,61 m | Liczba pokoi: 2 | Piętro: parter z 11 | Rok budowy: 2025 | Budynek:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij