dowolna

Mieszkania w centrum Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

1 301 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 301 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

817 227 zł52 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ostatnich kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

580 000 zł51 m² 11 388,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko w Realton! Oferta na Wyłączność! Na sprzedaż 3-pokojowy apartament, znajdujący się w budynku z 2020 roku przy ul. Bytkowskiej (osiedle Śląskie Ogrody).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisa

Załęże,Katowice

1 090 zł26 m² 41,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Lisa 2 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 26 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: w okolicy znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Środmieście,Katowice

509 275 zł39 m² 13 024,90 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kostuchna,Katowice

295 680 zł45 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji w Katowicach, które stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających komfortowego i funkcjonalnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Nikiszowiec,Katowice

384 000 zł55 m² 6 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie po generalnym remoncie, położone w zielonej i spokojnej części Katowic - dzielnicy Janów-Nikiszowiec, przy ul. Zamkowej. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Środmieście,Katowice

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w Śródmieściu Katowic, w odnowionej kamienicy. Lokal znajduje się na 3. kondygnacji w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nikiszowiec,Katowice

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Katowice, ul. Zamkowa Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w Katowicach przy ul. Zamkowej. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrowicka

Ligota,Katowice

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

**2 pokoje katowice - zadole 44 po generalnym remoncie** mieszkanie: - 2 niezależne pokoje - Kuchnia - Łazienka - Ogrzewanie miejskie - W cenie czynszu (900 zł) zaliczki na wodę i ogrzewanie Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

713 630 zł71 m² 10 066,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 70.89 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Środmieście,Katowice

650 000 zł104 m² 6 249,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 104 m , położone w samym sercu Katowic - przy ul. Warszawskiej. To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Paderewskiego,Katowice

796 950 zł80 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowy apartament w topowej lokalizacji! W pobliżu uczelnie wyższe, katowicki Rynek, dolina Trzech Stawów i park na wyciągnięcie ręki! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Wełnowiec,Katowice

810 144 zł84 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w sąsiedztwie terenów zielonych i licznych miejsc rekreacji, 10 minut od Śródmieścia! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Środmieście,Katowice

492 001 zł40 m² 12 383,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Środmieście,Katowice

383 001 zł31 m² 12 394,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

295 000 zł37 m² 8 038,15 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko W realton umowa na wyłączność Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w Katowicach na Osiedlu Tysiąclecia przy ulicy Ułańskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wełnowiec,Katowice

178 763 zł34 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica w tracie rewitalizacji! 2 pokoje z dużym potencjałem! | Katowice ul. Modelarska! zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Paderewskiego,Katowice

540 000 zł68 m² 7 887,82 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Przestronne, funkcjonalne, z dużym potencjałem blisko doliny 3 stawów Oferuję Państwu do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Paderewskiego w Katowicach. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymarska

Nikiszowiec,Katowice

595 000 zł69 m² 8 598,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Piękne Mieszkanie Katowice, ul. Rymarska 3, 1. piętro Nikiszowiec to urokliwa, chętnie odwiedzana przez turystów dzielnica Katowic, wyróżniająca się unikalnym układem architektonicznym i typowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Środmieście,Katowice

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i zadbana kawalerka o powierzchni 33 m , położona w Śródmieściu przy ul. Sienkiewicza w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pola

Brynów,Katowice

349 000 zł52 m² 6 671,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Katowic, w pobliżu terenów zielonych - m.in. Park Kościuszki. Lokal składa się z 3 pokoi i przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

990 zł17 m² 58,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Gliwickiej 111 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. Piętro 2. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Środmieście,Katowice

362 482 zł29 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Trzech Stawów

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

2 490 zł51 m² 48,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego, eleganckiego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym, zamkniętym osiedlu przy Dolinie Trzech Stawów - jednej z najbardziej pożądanych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabowa

Koszutka,Katowice

397 000 zł49 m² 8 072,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na koszutce ul. Grabowa świetna lokalizacja, balkon, co miejskie Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej lubianych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Wełnowiec,Katowice

650 454 zł64 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Środmieście,Katowice

569 900 zł67 m² 8 549,35 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rodzinne i przestronne 3 pokoje blisko Centrum! | Katowice ul. Szeligiewicza zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Józefowiec,Katowice

1 695 zł41 m² 41,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokoje Katowice Józefowiec ul. Nowowiejskiego Oferujemy mieszkanie w podwyższonym standardzie o powierzchni 41m2 w dzielnicy Wełnowiec. Dookoła niska zabudowa i dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Góreckiego

Bogucice,Katowice

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pierwsza dzielnica, ul. Góreckiego - to nie tylko mieszkanie, to pakiet udogodnień i niecodziennych rozwiązań ułatwiających życie jej mieszkańcom. W dobie ciągłego braku czasu projektanci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

520 000 zł40 m² 12 961,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 40.12 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wczasowa

Ligota-Panewniki,Katowice

2 900 zł72 m² 40,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z balkonem w otoczeniu zieleni Katowice, ul. Wczasowa 14D Lokalizacja: mieszkanie położone jest na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w Katowicach, bezpośrednio przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu w formie najmu okazjonalnego! Zwierzęta nie są akceptowane. Mieszkanie przeznaczone dla maksymalnie dwóch dorosłych osób. Na wynajem 3-pokojowe słoneczne mieszkanie umiejscowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

720 987 zł69 m² 10 467,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 68.88 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Katowicka

Bogucice,Katowice

587 000 zł49 m² 11 882,60 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Koszutka,Katowice

649 000 zł93 m² 6 978,49 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Okazyjna cena! Szukasz 3 - pokojowego mieszkania w nowoczesnym budownictwie, z klimatyzacją, z miejscem podziemnym parkingowym, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

549 450 zł56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Wełnowiec,Katowice

572 520 zł55 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

670 000 zł69 m² 9 778,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 68.52 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Środmieście,Katowice

349 000 zł48 m² 7 301,26 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko W realton nieruchomości! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 47,80 m2, usytuowane na 7 piętrze w 15-piętrowego budynku z 1970 roku (superjednostka) przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

699 088 zł67 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To jedyna inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim bliżej już się nie da. W tej części Katowic nie ma i nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

525 000 zł50 m² 10 435,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 50.31 m2 składa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij