dowolna

Mieszkania w centrum Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

1 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 304 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

549 450 zł56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Wełnowiec,Katowice

572 520 zł55 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w sąsiedztwie terenów zielonych i licznych miejsc rekreacji, 10 minut od Śródmieścia! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

670 000 zł69 m² 9 778,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 68.52 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Środmieście,Katowice

349 000 zł48 m² 7 301,26 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko W realton nieruchomości! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 47,80 m2, usytuowane na 7 piętrze w 15-piętrowego budynku z 1970 roku (superjednostka) przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

699 088 zł67 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To jedyna inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim bliżej już się nie da. W tej części Katowic nie ma i nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

525 000 zł50 m² 10 435,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 50.31 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

717 351 zł75 m² 9 512,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 75.41 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

2 100 zł70 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowe mieszkanie 70 m | ul. Gnieźnieńska 6 Oferuję na wynajem wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok 70 m, położone w klimatycznej, remontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

689 000 zł96 m² 7 153,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96,31 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic. Z uwagi na układ i lokalizację idealnie nada się jako gotowiec inwestycyjny do wynajmu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konduktorska

Wełnowiec,Katowice

554 878 zł55 m² 10 048,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 55,22 m | 1 piętro | garaż 0 zł | Katowice | Park Wełnowiecki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,22 m , zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Meteorologów

Brynów,Katowice

2 499 000 zł105 m² 23 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament 105 m2 z zielonym tarasem na dachu o powierzchni 42 m2 - w pełni umeblowany, z dwoma komórkami lokatorskimi i dwoma miejscami garażowymi w hali podziemnej. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Środmieście,Katowice

1 460 zł36 m² 40,56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przy ul. Reymonta 3, ścisłym centrum w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 36 m2. 6 piętro. Miejskie ogrzewanie. Zamykane podwórko. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Środmieście,Katowice

347 001 zł28 m² 12 491 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

560 000 zł43 m² 13 020,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Inspire | dolina 3 stawów | I etap, budynek E | 2 pokoje, piętro 5 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na 5 piętrze z widokiem na stawy i ścieżkę spacerową, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Leszczynowa

Katowice,śląskie

900 000 zł100 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Katowice - kostuchna - leszczynowa Wyjątkowa oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchnia użytkowa: 100,36 m Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowe dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

633 457 zł52 m² 12 214,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 51.86 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

525 000 zł47 m² 11 165,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 47.02 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Zawodzie,Katowice

479 000 zł61 m² 7 834,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Katowice, zawodzie - ul. 1 maja 122 Szukasz mieszkania z potencjałem, w świetnie skomunikowanej części Katowic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

525 000 zł47 m² 11 158,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 47.05 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Paderewskiego,Katowice

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja numer oferty W biurze: wlvcm7696 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Katowicach, na osiedlu Paderewskiego, znajdującego się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Środmieście,Katowice

598 901 zł51 m² 11 736,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiertnicza

Dąbrówka Mała,Katowice

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Katowice, ul. Wiertnicza, dzielnica Dąbrówka Mała. Zostań pierwszym lokatorem. Opis mieszkania: apartament o powierzchni 50 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pola

Załęska Hałda-Brynów,Katowice

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Stanowczo nie jestem zainteresowany współpracą z agencjami nieruchomości i firmami oferującymi reklamę. Oferuję na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Tysiąclecia,Katowice

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 60 m . W okolicy Parku oraz Stawu Maroko. Mieszkanie w bloku z windą na pierwszym piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

459 354 zł37 m² 12 381,50 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

A1/2/111 Do sprzedania mieszkanie 37 m2 + duży balkon 15,3 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

404 300 zł32 m² 12 634,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 32 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwika

Bogucice,Katowice

502 425 zł41 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

3 pokoje | 41,25 m | ogródek | garaż 0 zł | Katowice Bogucice | nowe budownictwo Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na parterze w inwestycji w dzielnicy Bogucice - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Środmieście,Katowice

429 000 zł46 m² 9 245,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 47-metrowe mieszkanie z piwnicą przy ul. Narutowicza 3 w Katowicach. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku. Mieszkanie Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ligota,Katowice

340 000 zł48 m² 7 110 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień otwarty Z licytacją - wyjątkowa okazja zakupu mieszkania! Zapraszam na dzień otwarty połączony z licytacją - to idealna szansa, aby obejrzeć mieszkanie na żywo, poznać jego atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

480 000 zł49 m² 9 886,71 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 48.55 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

798 096 zł51 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:21/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ostatnich kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Kostuchna,Katowice

750 000 zł71 m² 10 563,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu do sprzedania przestronny apartament z tarasem w bardzo dobrej lokalizacji jaką jest osiedle Bażantowo w Katowicach. Bażntów Cube to nowoczesny 5 kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszutka,Katowice

529 000 zł62 m² 8 532,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zakupu mieszkania 3-pokojowego w centrum Katowic! Do sprzedania mieszkanie w centrum Katowic ul. Sokolska - mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62,3 m2 na III piętrze w bloku (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ondraszka

Środmieście,Katowice

368 000 zł47 m² 7 763,71 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na dziesiątym piętrze wieżowca znajdującego się przy ul. Ondraszka 19. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, wymieniono wszystkie instalacje wod- kan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne