dowolna

Mieszkania w centrum Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

1 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 304 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Góreckiego

Bogucice,Katowice

1 320 000 zł80 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bądź zawsze w centrum wydarzeń, przy kultowym Spodku. Brak podatku pcc. 0% prowizji. Nowe miejsce do życia na mapie Katowic: otwarte, sąsiedzkie i zielone. Przemyślane w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wojciecha Korfantego

Wełnowiec,Katowice

1 067 120 zł72 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Katowicach. Parametry mieszkania: - aż 4 pokoje - idealny układ dla rodziny z dziećmi, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Wełnowiec,Katowice

664 017 zł42 m² 15 825 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, dziękuję że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Specjalne Rabaty dla moich klientów! Napisz do mnie i jak inni zaoszczędzisz ok. 70 % czasu na szukaniu wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W realton nieruchomości! mieszkanie dostępne od 01.01.2026 Katowice Wełnowiec ul. Bytkowska (bytkowska Park) Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze 5-pięrowego apartamentowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Katowice,śląskie

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - Katowice Centrum Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2, zlokalizowane w kamienicy przy ulicy Moniuszki w Centrum Katowic. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wilimowskiego

Katowice,śląskie

1 840 000 zł207 m² 8 889 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie położone w samym centrum Katowic - tuż przy placu Rostka. Lokalizacja: w pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Środmieście,Katowice

950 zł29 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesna kawalerka, w pełni umeblowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt agd, przyjazne dla zwierząt przy ulicy Matejki 6b Nieruchomość: powierzchnia 29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Widok

Ducha,Katowice

551 076 zł49 m² 11 355,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Bogucice,Katowice

1 350 000 zł77 m² 17 543,90 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium 76,95 m 10. piętro 2 tarasy noho Nadgórników 16 Miejsce w garażu + 3 komórki lokatorskie Widok Stan deweloperski z projektem Szukasz przestronnego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Tomasza

Stara Ligota,Katowice

1 150 zł20 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -25% za najem W jednym miesiącu, jeśli podpiszesz umowę do 6 grudnia! Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Tomasza 5. Nieruchomość: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Brynów,Katowice

400 117 zł37 m² 10 755,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, dziękuje, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Dlaczego warto: - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera - najkorzystniejsze finansowanie i wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

590 000 zł77 m² 7 637,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament o powierzchni 77m2 z dużym ogrodem! Osada Morgi to wyjątkowe osiedle położone w modnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Mysłowic. Oferta sprzedaży obejmuje nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopalniana

Bogucice,Katowice

544 806 zł46 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, - bez podatku od czynności cywilnoprawnych, - bez ukrytych kosztów. Poza tą lokalizacją posiadamy również inne atrakcyjne apartamenty i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wojciecha Korfantego

Koszutka,Katowice

465 360 zł33 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, oferta ważna do Niedzieli. Jeżeli szukasz prestiżowego miejsca o rożnych metrażach zapraszam do kontaktu. Apartamenty prosto od Deweloperów bez prowizji z opcją finansowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Śląska

Środmieście,Katowice

409 722 zł30 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania dla siebie jako studenta lub bezpiecznej inwestycji pod wynajem? To mieszkanie to propozycja, której nie możesz przeoczyć! Najważniejsze atuty mieszkania: funkcjonalny układ - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ptasie,Katowice

932 500 zł75 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Apartament wysokiej klasy na Osiedlu Ptasim w Katowicach Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu do zakupu, który łączy w sobie najwyższą jakość wykonania , ponadczasową elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tysiąclecia,Katowice

759 000 zł59 m² 12 864,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartamenty Parkowa | 3 pokoje | 59 m2 | Wysoki standard | Parking podziemny | Komórka lokatorska Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Parkowej 9 na pograniczu Katowic i Chorzowa. Należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Koszutka,Katowice

3 500 zł94 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny i nowoczesny, 3-pokojowy apartament przy ul. Jesionowej w Katowicach, dzielnica Koszutka. Mieszkanie świeżo wykończone, szukamy pierwszego najemcy! W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brynowska

Brynów,Katowice

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Brynowskiej w Katowicach, dzielnica Brynów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim, ocieplonym budynku. Za blokiem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelców Bytomskich

Dąbrówka Mała,Katowice

950 zł22 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50 % za najem W jednym miesiącu, jeśli podpiszesz umowę do 6 grudnia! Wynajmę funkcjonalną kawalerkę z balkonem przy ulicy Strzelców Bytomskich 4 A. Nieruchomość: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Witosa,Katowice

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży oferujemy przestrone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65m2, położone na osiedlu Witosa w Katowicach, przy ul. Witosa. Mieszkanie w funkcjonalnym układzie, usytuowane na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chorzowska

Dąb,Katowice

540 999 zł51 m² 10 607,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja, która pracuje na Ciebie 24/7 Nowoczesna inwestycja która łączy bliskość centrum Katowic z komfortem nowoczesnego apartamentowca. W kilka minut pieszo dojdziesz do: - strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Góreckiego

Bogucice,Katowice

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka | Pierwsza Dzielnica | ul. Góreckiego 11 Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w samym centrum Katowic, przy ul. Góreckiego 11, w renomowanej Pierwszej Dzielnicy. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Środmieście,Katowice

650 000 zł104 m² 6 249,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 104 m , położone w samym sercu Katowic - przy ul. Warszawskiej. To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

467 055 zł44 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:12/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

466 332 zł37 m² 12 692,80 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, dziękuję, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. oraz podatku pcc. Najważniejsze atuty mieszkania: ponad 36 m - optymalny metraż: komfortowy układ dwóch pokoi - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bogucice,Katowice

680 000 zł54 m² 12 658,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż - Katowice, ul. Wiertnicza. Powierzchnia mieszkania: 53,72 m Powierzchnia loggii: 4,5 m Dodatkowo płatne miejsce postojowe w garażu podziemnym, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

389 000 zł48 m² 8 189,47 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje niezwykłe, bardzo atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w samym sercu aglomeracji śląskiej. Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Tomasza

Stara Ligota,Katowice

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -25% za najem W jednym miesiącu, jeśli podpiszesz umowę do 6 grudnia! Do wynajęcia jasne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Tomasza 5 Nieruchomość: powierzchnia 19 m2 Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Brynów,Katowice

1 800 zł51 m² 35,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Orkana w Katowicach, dzielnica Brynów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim, ocieplonym budynku. Obok bloku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepakowa

Piotrowice-Ochojec,Katowice

884 400 zł67 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Katowicach! Lokal znajduje się na 6 piętrze, na terenie zamkniętego, monitorowanego osiedla. Do mieszkania przynależy miejsce w garażu.