dowolna

Mieszkania w centrum Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

1 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 315 ogłoszeń

Rynek pierwotny

525 000 zł50,31 m² 10 435,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 50.31 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 611 zł26,69 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji w samym centrum Katowic realizowanej przez renomowanego dewelopera. Oferta bez prowizji! To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł47,05 m² 11 158,34 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 47.05 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne świeżo wyremontowane Mieszkanie w świetnej lokalizacji w Ścisłym Centrum Katowic! Mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz. Piękna odrestaurowana Kamienica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

630 000 zł56,16 m² 11 217,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamentowiec Katowice Piotrowice Ochojec opcja podziemnego parkingu Oferujemy sprzedaż nowego mieszkania (rok budowy 2019) o powierzchni 56,16m2 usytuowanego na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

444 510 zł40,41 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 40.41 m2. Lokalizacja:prof. Jana Mikusińskiego. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na parterze

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł58 m² 9 293,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Katowice, ul. Ścigały Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane w Katowicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł80,43 m² 12 420,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

80,43 m | Taras 40 m | Ostatnie piętro | Widok na zieleń | 2 miejsca postojowe | Osiedle Franciszkańskie Jeśli szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni, prywatności i światła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 354 zł37,08 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato - nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic | Wielkomiejska energia | Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia ekskluzywny apartament o powierzchni 41 m2 usytuowany na 1 piętrze w prestiżowym budynku noho przy ul. Nadgórników 16 w Katowicach. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kopernika

Katowice,śląskie

1 200 000 zł158,50 m² 7 571 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 6. pokojowe mieszkanie, o pow. 158,5 m kw., usytuowane na II piętrze odrestaurowanej zabytkowej kamienicy, położonej w samym sercu Katowic, przy ul. Mikołaja.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł62,06 m² 45,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Homfi ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu, dzielnica Ligota w Katowicach. Uwagi: wynajem na min. 12 miesięcy z możliwością przedłużenia Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

497 500 zł42,17 m² 11 797,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w Realton! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach przy ul. Bytkowskiej 113 - nowa inwestycja Modena Group, bezpośrednio przy Parku Śląskim. Inwestycja wyróżnia się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł44,86 m² 14 913,06 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny | brak pcc | noho nadgórników Gotowe do wejścia | Wysoki standard | Inwestycja premium | Idealne pod najem | Centrum Katowic | Nowoczesna architektura | Funkcjonalny układ Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 925 zł46,58 m² 11 161,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

917 075 zł87,75 m² 10 451 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł47,35 m² 51,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Koszutce zlokalizowane blisko parku a zarazem zaraz obok centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 47,35 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł42,01 m² 60,70 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego miejsca do życia w jednej z najlepszych lokalizacji w Katowicach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 874 zł39,98 m² 12 277,99 zł/m²

 

Piętro:11/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł43,37 m² 15 448,47 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego,2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,37 m2 z balkonem, usytuowanego na 11. piętrze. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Park Śląski.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł23 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem piękne, komfortowe mieszkanie w Katowicach, idealne dla osób ceniących sobie komfort oraz dogodną lokalizację. Mieszkanie znajduje się w bloku, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

291 300 zł29,13 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w Centrum Katowic. Posiadamy w ofercie mieszanie o pow. 29,13 m2 mieszcząc się na 2 piętrze w kamienicy z widokiem na dziedziniec co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie położone na cenionym osiedlu Bytkowska Park. Lokalizacja w otoczeniu zieleni zapewnia ciszę i komfort życia. Osiedle graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł55 m² 36,35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością mamy okazję zaproponować nowoczesne, przestronne i bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m2, w prestiżowej i doskonale skomunikowanej z innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 090 zł67,69 m² 10 120,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:26/26

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Isabella Properties ma przyjemność zaprezentować unikatowy apartament na wynajem, zlokalizowany w ścisłym centrum Katowic, w prestiżowej inwestycji Global Apartments.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 253 835 zł81,95 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy apartament na sprzedaż w nowo powstającej inwestycji Paderewskiego 29, zlokalizowanej w centrum Katowic! *zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

474 900 zł53,20 m² 8 926,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończenia wedle własnego gustu, położone na parterze w nowym budynku. Mieszkanie jest jasne i posiada dwustronny układ. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 069 zł58,29 m² 10 826,37 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 58.29 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 794 zł25,58 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 600 zł50,20 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe z Balkonem w Katowicach, w jednej z najlepszych lokalizacji - blisko centrum, uczelni oraz terenów rekreacyjnych. Inwestycja znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł85,50 m² 7 602,34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą, położone w samym sercu Katowic, przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Wita Stwosza Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze stylowej,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38,80 m² 8 994,85 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m2, zlokalizowane na czternastym piętrze w 15. piętrowym bloku w Katowicach przy ul. Chrobrego. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 750 zł25,75 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne kameralne osiedle na mapie katowic budynek 9 piętrowy wygodne apartamenty Z balkonami, tarasami, ogródkami 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% zapraszam do kontaktu: cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 000 zł38 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

A2/4/37 Do sprzedania mieszkanie 38 m2 + duży balkon 15,3 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 520 zł61,80 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne przestronne W świetnej lokalizacji Oferuję do wynajęcia od zaraz bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na katowickim Osiedlu Paderewskiego. Jest to jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł100 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy dwupoziomowy apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Katowic - osiedlu Ptasim w dzielnicy Brynów. Apartament o pow. całkowitej 100m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł83 m² 8 409,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W realton nieruchomości! zapraszamy inne biura do współpracy! Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie położone Katowicach dzielnica Brynów przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 725 zł49,07 m² 11 182,49 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! wysokie rabaty do zgarnięcia! *** *** *** kupujący nie płaci pcc *** posiadamy wszystkie lokale dostępne W inwestycji! zadzwoń I umów się na spotkanie! Oferujemy Państwu na sprzedaż.