dowolna

Mieszkania w kamienicy Katowice - Lista aktualnych ogłoszeń

266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nad Potokiem

Zawodzie,Katowice

1 700 zł26 m² 65,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczna kawalerka tuż przy ulicy 1 Maja w Katowicach Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Środmieście,Katowice

430 000 zł83 m² 5 202,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji Katowic? Zależy Ci na przestrzeni, którą możesz zaaranżować do swoich oczekiwań?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Środmieście,Katowice

423 000 zł47 m² 9 011,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Apartament 2-pokojowy z balkonem, wysoki Standard 46.94 m2 w pobliżu Galerii Katowickiej Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeń po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andrzeja

Środmieście,Katowice

380 000 zł53 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie w urokliwej kamienicy w samy centrum miasta, katowice ul. Andrzeja. Znajdujące się na 1-szym piętrze kamienicy mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

775 zł15 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy pokój na Załężu w Katowicach. Pokój o powierzchni ok 15 m2, idealny dla studenta, singla. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest przy ulicy Gliwickiej w dzielnicy Załęże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborska

Katowice,śląskie

370 000 zł55 m² 6 755,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Do sprzedaży dochodowe, gotowe mieszkanie w centrum Katowic przy ulicy Raciborskiej o powierzchni 54,74 m2. - kamienica położona jest zaledwie 10 minut pieszo (800 m) od głównego dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Załęska Hałda-Brynów,Katowice

435 544 zł62 m² 6 968,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w odrestaurowanej kamienicy w Katowicach. Metraż - 62.50m2 Piętro - 3 Liczba pokoi - 3 Ogrzewanie - gazowe Ogrzewanie wody -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

850 000 zł92 m² 9 239,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice - centrum Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkania w Katowicach. Ta wyjątkowa nieruchomość, położona w doskonałej lokalizacji, oferuje wiele korzyści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowska

Nikiszowiec,Katowice

2 100 zł65 m² 32,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy przestronny apartament zlokalizowany w Katowicach, przy ulicy Janowskiej w dzielnicy Nikiszowiec. Mieszkanie składa się z : -sypialni -garderoby ( mały pokoik) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Środmieście,Katowice

260 150 zł47 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

*** nowa inwestycja *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 -pokojowego mieszkania o powierzchni 47,3 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na poddasze w 4-piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Środmieście,Katowice

556 370 zł94 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

*** nowa inwestycja *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 -pokojowego mieszkania o powierzchni 94,3 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Załęska Hałda-Brynów,Katowice

267 494 zł39 m² 6 911,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w odrestaurowanej kamienicy w Katowicach. Stan deweloperski pozwala na zmianę układu mieszkania w sposób widoczny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Środmieście,Katowice

303 800 zł43 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

*** nowa inwestycja *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,4 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Środmieście,Katowice

195 000 zł25 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

*** nowa inwestycja *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 25 m 2 (około 50 m 2 po podłodze). Mieszkanie usytuowane jest na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborska

Katowice,śląskie

490 000 zł81 m² 6 077,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Do sprzedaży dochodowe, gotowe mieszkanie w centrum Katowic przy ulicy Raciborskiej o powierzchni 80,63 m2. - idealne mieszkanie inwestycyjne na wynajem ze względu na swoją bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

599 000 zł105 m² 5 704,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Wyremontowane mieszkanie 105m2 centrum Katowic dobrze skomunikowane z A4 Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mikołowska

Środmieście,Katowice

480 000 zł84 m² 5 741,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Do sprzedaży mieszkanie w centrum Katowic przy ulicy Raciborskiej o powierzchni 83,60 m2. - idealne mieszkanie inwestycyjne na wynajem ze względu na swoją bardzo dobrą lokalizację. - kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Burowiec,Katowice

219 000 zł47 m² 4 659,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m2 w Katowicach (dzielnica Szopienice-Burowiec). Mieszkanie kilka lata temu zostało całkowicie wyremontowane. Nowa instalacja elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborska

Środmieście,Katowice

525 000 zł90 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem niniejszej oferty jest unikatowy apartament w Katowicach przy ul. Raciborskiej. Apartament ma 89,13 m2 dodatkowo urokliwa logia oraz piwnica. Niesamowite możliwości aranżacyjne! Dwa piony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Środmieście,Katowice

525 000 zł89 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem niniejszej oferty jest unikatowy apartament w Katowicach przy ul. Raciborskiej. Apartament ma 89,13 m2 dodatkowo urokliwa logia oraz piwnica. Niesamowite możliwości aranżacyjne! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowa

Dąb,Katowice

1 300 zł35 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, wyjątkowo słoneczne, 2 - pokojowe mieszkanie w Katowicach, w dzielnicy Dąb, przy ulicy Bukowej 1. Mieszkanie o powierzchni 35,21 m2, na 3. piętrze, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

600 000 zł105 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105 m2 w Katowicach- śródmieściu w skład którego wchodzą: - 3 pokoje, w tym duży z balkonem - kuchnia - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Dąb,Katowice

375 000 zł56 m² 6 683,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w centrum miasta o powierzchni 56,11 m2 w kamienicy. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz korytarza. Do mieszkania jest przynależna komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Floriana

Zawodzie,Katowice

399 000 zł69 m² 5 802,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie ( projekt inwestycyjny) o powierzchni 68,76m2 + 10,25 m2 piwnica. położony w Katowicach w dzielnicy Zawodzie na parterze w 2 piętrowej zadbanej kamienicy na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Wełnowiec,Katowice

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Wełnowiec mieszkanie 2 pokoje, ogród zimowy Oferujemy mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na parterze oficyny kamienicy w dzielnicy Wełnowiec. Składa się z 2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Katowice,śląskie

166 000 zł28 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania kawalerkę 28m idealną pod inwestycje zlokalizowaną 200m od galerii katowickiej Kawalerki mogą zostać wygenerowane z ostatniego mieszkania o metrażu 55,42 m2 które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

332 000 zł55 m² 5 990,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ostatnie mieszkanie o metrażu 55,42 m2 do własnej aranżacji, gdy z w tej chwili nadaje się do generalnego remontu. Układ pozwala na wydzielenie dwóch niezależnych kawalerek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Środmieście,Katowice

925 600 zł104 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Gotowy pod klucz, 3- pokojowy apartament, na pierwszym piętrze, w kapitalnej lokalizacji w centrum Katowic, idealny dla rodziny. Nowoczesny apartament jest bezpośrednio po remoncie generalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

515 000 zł52 m² 9 813,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Apartament 3 pokojowy. Wysoki Standard. Aktualnie po Generalnym Remoncie w Centrum Katowic Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeń po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Zawodzie,Katowice

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice Zawodzie, duża kawalerka Oferujemy mieszkanie o powierzchni 35m2 usytuowane na parterze w 2 piętrowej kamienicy dzielnicy Zawodzie. Składa się z bardzo dużego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Środmieście,Katowice

155 610 zł40 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

*** nowa inwestycja *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 -pokojowego mieszkania o powierzchni 39,9 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na poddasze w 4-piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Rezerwacja! Zapraszamy na prezentację luksusowego mieszkania zlokalizowanego w centrum Katowic na ul. Kopernika. Mieszkanie ma 35m2 i ma potencjał na wydzielenie sypialni z garderobą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Środmieście,Katowice

719 900 zł124 m² 5 805,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Rezerwacja! Prezentujemy niezwykle duże i rozkładowe mieszkanie w sercu Katowic. Wszędzie blisko, pełna infrastruktura w zasięgu wzroku. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Brynów,Katowice

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Katowice Brynów bardzo spokojne miejsce Duża kawalerka o powierzchni 34 m2 usytuowana na 2 piętrze w 2 piętrowym domu wielorodzinnym. Składa się z pokoju, obszernej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojewódzka

Środmieście,Katowice

2 000 zł48 m² 41,93 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, do zamieszkania od zaraz. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia z dużą szafą, łazienka, duży balkon od południowej strony. Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołowska

Środmieście,Katowice

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie , znajduje się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Środmieście,Katowice

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! Oferujemy przestronne dwupoziomowe M4 zlokalizowane w sercu Katowic na ul. Kopernika. Mieszkanie ma 70m2 mieści się na 2 i 3 piętrze a składa się z: salonu z kuchnią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Ligota,Katowice

350 000 zł64 m² 5 435,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie w kamienicy położone w Katowicach w dzielnicy Ligota. Mieszkanie z przeznaczeniem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modelarska

Wełnowiec,Katowice

299 000 zł67 m² 4 434,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Witaj, poszukujesz 2-pokojowego mieszkania w Katowicach? Świetnie, że tu trafiłeś/aś! Zapraszam do opisu i kontaktu. To mieszkanie spełnia wymagania programu Bezpieczny Kredyt 2% - zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ligonia

Katowice,śląskie

949 000 zł87 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Okazja inwestycyjna! Na sprzedaż 3pak inwestycyjny przeznaczony dla inwestora, który będzie przynosił stały dochód. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modelarska

Wełnowiec,Katowice

298 000 zł75 m² 3 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w cichej lokalizacji blisko centrum miasta. Dzielnica Wełnowiec - Józefowiec Nieruchomość jest na 4 piętrze.