dowolna

Mieszkania w kamienicy Katowice - Lista aktualnych ogłoszeń

267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Załęże,Katowice

273 000 zł42 m² 6 531,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Wiśniowej o powierzchni 41,80 m2, usytuowane na parterze w kamienicy. Cena mieszkania wynosi 273 000zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Środmieście,Katowice

695 000 zł123 m² 5 664,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1898

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 123 mkw, w ścisłym Centrum Katowic. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja prestiżowy adres prestiżowy budynek Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zarębskiego

Załęże,Katowice

1 350 zł22 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok. 26m2 zlokalizowana blisko centrum Katowic przy ul. Juliusza Zarębskiego. Stan po generalnym remoncie w wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zarębskiego

Załęże,Katowice

1 250 zł18 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 18m2 zlokalizowana na 2 piętrze kamienicy. Budynek jest położony blisko centrum Katowic przy ul. Juliusza Zarębskiego. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Środmieście

Środmieście,Katowice

290 160 zł40 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej kawalerki o powierzchni 40,3 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4-piętrowej kamienicy z windą, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

389 000 zł60 m² 6 499,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Serdecznie polecam mieszkanie w świetnej lokalizacji do własnego wykończenia w Katowicach! Lokalizacja: katowice, ul. Tadeusza Kościuszki 31b, śródmieście Ilość pokoi: 3 Metraż: 59,85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbrówka Mała

Dąbrówka Mała,Katowice

197 000 zł34 m² 5 877,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w skład którego wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka, wc Ogrzewanie na podczerwień elektryczne. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Curie-Skłodowskiej

Środmieście,Katowice

650 000 zł246 m² 2 642,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * Skłodowskiej Curie - spokojna uliczka w Śródmieściu! 150 m do Pl. Andrzeja! * pozwolenie na wydzielenie czterech mieszkań! Powierzchnia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Środmieście,Katowice

429 000 zł58 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się mieszkaniem w samym sercu Katowic. Lokalizacja: katowice ul. Stawowa Ilość pokoi: 2 (istnieje możliwość przerobienia na 3 pokoje) Metraż: 58,30 Kuchnia: oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korczaka

Szopienice,Katowice

131 000 zł30 m² 4 362,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Katowice - Szopienice- 2 pokoje z dużą łazienką! Mieszkanie przynosi 12% rocznie zysku! Zapraszamy do oglądania i negocjacji! Szczegóły mieszkania: -powierzchnia 30,03mkw -2 pokoje - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Załęże

Załęże,Katowice

219 000 zł43 m² 5 093,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w skład którego wchodzą: - salon z aneksem - 2 sypialnie - przedpokój - łazienka, wc Ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni gazowej dla budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nikiszowiec

Nikiszowiec,Katowice

347 000 zł77 m² 4 518,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 76,80m2 w skład którego wchodzą: - słoneczny salon - 2 sypialnie w tym jedna z antresolą - oddzielna kuchnia - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nikiszowiec

Nikiszowiec,Katowice

1 900 zł61 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, przestronne mieszkanie *II piętro *61 m2 *w pełni umeblowane i wyposażone. Wyposażenie: *w pokoju jest kanapa, stół, krzesła , komoda, stolik kawowy *w drugim pokoju jest łóżko, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Środmieście

Środmieście,Katowice

499 000 zł69 m² 7 231,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach-Centrum o powierzchni 69 m2 w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc - c.o. - piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołowska

Katowice,śląskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie składa się z przedpokoju,łazienki,kuchni oraz 3 pokoi- dwie jedynki i jeden dwuosobowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wandy

Burowiec,Katowice

329 890 zł110 m² 2 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Nowa cena 350000 do negocjacji! oferta dostępna do 08.07.2022 DUŻE MIESZKANIE BEZ CYZNSZU Z DZIAŁKĄ Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie na przedmieściach Katowic (15 minut do centrum).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Załęże

Załęże,Katowice

336 000 zł60 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 60m 2 do którego przynależy piwnica o wielkości 5m 2 wraz z księgą wieczystą (pełna własność). Mieszkanie znajduje się Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

285 000 zł37 m² 7 640,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zadzwoń i umów się już teraz! Katowice - Centrum- wynajęte, pracujące mieszkanie 2-pokojowe! 3 minuty od Mariackiej! Mieszkanie jest wynajęte i generuje regularny dochód. Umowa jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Środmieście,Katowice

1 950 zł44 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować Państwu wynajem bardzo przestronnego i przytulnego mieszkania, kawalerki położonej na pierwszym piętrze w bardzo ładnej kamienicy w Śródmieściu Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

488 000 zł75 m² 6 506,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 3-pokojowe położone w centrum Katowic. Bardzo niski czynsz do Wspólnoty Mieszkaniowej. Bardzo niskie koszty eksploatacji (własne ogrzewanie, opomiarowanie tylko własnego zużycia wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

389 000 zł60 m² 6 499,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

1 250 zł23 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Katowicach w dzielnicy Zawodzie. Mieszkanie znajduje się na ulicy Niedurnego (200m od skrzyżowania ulic 1 maja i Bohaterów Monte Cassino). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 31m2, zlokalizowany na II piętrze, IV piętrowej zupełnie odnowionej kamienicy w centrum Katowic, na rogu ulicy Kościuszki i pck. Kompleksowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzozowa

Bogucice,Katowice

830 000 zł138 m² 5 992,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż dwa, duże mieszkania, w dobrej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Środmieście

Środmieście,Katowice

306 280 zł40 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Środmieście

Środmieście,Katowice

890 000 zł115 m² 7 739,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dostępne. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny stylowy apartament, stylowe 5 pokojowe mieszkanie w Katowicach (śródmieście, zabrska; 700m do Rynku, blisko Galerii Katowickiej, filharmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

369 360 zł49 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,6 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4-piętrowej kamienicy z windą, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Normy

Bogucice,Katowice

1 500 zł41 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe ( nie przechodnie ) mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 41,05m2 położone w Katowicach - Bogucicach przy ulicy Normy. Wolne od 1 października Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zarębskiego

Załęże,Katowice

1 500 zł31 m² 48,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Przytulna kawalerka dostępna od 1 października! lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Zawodzie

Zawodzie,Katowice

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie po generalnym remoncie. Wolne od 1 października Mieszkanie znajduję się w czystej i zadbanej kamienicy na rogu ulicy 1 Maja i Floriana. Blisko Akademia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

488 000 zł75 m² 6 500,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem przy ul. Piotra Skargi w Katowicach. Ciekawy wybór dla osób ceniących sobie życie w centrum, również świetnie sprawdzi się jako biuro. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Środmieście

Środmieście,Katowice

420 000 zł59 m² 7 118,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje W świetnej lokalizacji! Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 1 piętrze odnowionej kamienicy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawodzie,Katowice

440 000 zł57 m² 7 716,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Niezwykle klimatyczne mieszkanie w spokojnej i cichej okolicy to idealne miejsce do pracy, nauki, relaksu, czy wychowywania dzieci. Dodajmy do tego: znajduje się ono w zabytkowej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Środmieście,Katowice

430 000 zł58 m² 7 375,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Środmieście,Katowice

700 zł24 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pokoju w mieszkaniu dwupokojowym, położonym w centrum miasta Katowic. Podstawowe informacje: - pow. pokoju 24m2 - do dyspozycji kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

370 000 zł88 m² 4 204,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 88m2 zlokalizowane w dzielnicy Piotrowice. Usytuowane w 2 piętrowym budynku na 2 piętrze (nad mieszkaniem strych). Składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

1 600 zł88 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy wynajem mieszkania o powierzchni 88m2 zlokalizowanego w dzielnicy Piotrowice. Usytuowane w 2 piętrowym budynku na 2 piętrze (nad mieszkaniem strych). Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

2 000 zł59 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament. Powierzchnia 59 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Ścisłe centrum Katowic ul Św Jana. Zadbana kamienica z domofonem. Ogrzewanie gazowe. Cena 2000 zł/mc(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Środmieście

Środmieście,Katowice

541 880 zł71 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 71,3 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy z windą, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana

Katowice,śląskie

1 500 zł42 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa dla pierwszego najemcy. PO generalnym remoncie. Do wynajęcia nowa kawalerka po generalnym remoncie, kawalerka większa niż tradycyjne maleńkie kawalerki usytuowana na trzecim piętrze w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Dąbrówka Mała,Katowice

1 000 zł22 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Kawalerka Katowice Dąbrowka Mała *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *22 m2, 2 piętro *balkon Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, stół z krzesłem, szafa, komoda, półki.