dowolna

Mieszkania w kamienicy Katowice - Lista aktualnych ogłoszeń

267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Katowice

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 000 zł28 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie Katowice Piotrowice od zaraz *jasne, przestronne mieszkanie *I piętro. *28 m2. *Przeznaczone dla 1-3 osób *w pełni umeblowane i wyposażone. Wyposażenie: *w pokoju jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Katowice,śląskie

609 000 zł94 m² 6 513 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż trzypokojowe, komfortowe, wykończone mieszkanie położone w Katowicach, ulica Żwirki i Wigury, zaledwie 5 minut pieszo od Centrum Katowic, 1000 metrów od autostrady A4, 15 minuty od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

550 000 zł60 m² 9 225,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz zainwestować swoje oszczędności w coś co nie tylko nie straci na wartości, ale też przynosi dochód? To świetnie! Mamy ofertę idealną! Miejsce to posiada niesamowity urok, jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej

Katowice,śląskie

600 000 zł80 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dla inwestora. Dochodowa nieruchomość! Aktualnie podpisana jest korzystna, wieloletnia umowa najmu z Instytucją. Super lokalizacja, blisko dworca pkp. Idealna oferta dla inwestora. Gwarantowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

738 000 zł82 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Katowice - Śródmieście - mieszkanie 3 pokojowe w odnowionej kamienicy! Bardzo wysoki standard! Szczegóły mieszkania: -powierzchnia 82mkw -3 pokoje z możliwością zmiany układu na 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Zawodzie,Katowice

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Oferuje na wynajem mieszkanie w centrum Katowic na ul. 1 maja 6. Mieszkanie o pow. 45 m2 na która składają się 2 niezależne pokoje, kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Bogucice,Katowice

299 000 zł72 m² 4 153 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem niniejszej oferty jest trzypokojowe, słoneczne, mieszkanie w dzielnicy Bogucice. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Jest ono dwustronne, dzięki czemu wewnątrz jest więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bogucice

Bogucice,Katowice

1 400 zł40 m² 34,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Blisko Centrum Katowic i Spodka, bogucice, duża kawalerka Oferujemy mieszkanie o powierzchni 40,48m2 usytuowane na parterze w 2 piętrowej kamienicy w centrum dzielnicy Bogucice. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

369 000 zł63 m² 5 852,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w Centrum Katowic. Lokalizacja: ul. Słowackiego 8, katowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Misjonarzy Oblatów MN

Koszutka,Katowice

321 000 zł50 m² 6 420 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witaj! sprzedam bez prowizji. W pełni własnościowe, przestronne, ustawne, dwupokojowym mieszkaniem w Katowicach, dzielnica: śródmieście Koszutka. Lokalizacja: ul. Misjonarzy Oblatów Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filarowa

Stara Ligota,Katowice

499 999 zł60 m² 8 333,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Mieszkanie położone przy ulicy Filarowej znajduje się na 3 kondygnacji (2 piętro) w klasycznej śląskiej kamienicy w spokojnej dzielnicy Stara Ligota. Doskonała lokalizacja gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordona

Środmieście,Katowice

259 000 zł47 m² 5 474,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, na ulicy Ordona. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mariacka

Katowice,śląskie

927 000 zł142 m² 6 528,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

0% prowizji! Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalno - użytkowy o powierzchni 142m2 (jak na rzucie)na 2 pietrze zadbanej kamienicy na ulicy Mariackiej od strony Kościoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziołowa

Ochojec,Katowice

275 000 zł43 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie! Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w Katowicach, dzielnica Ochojec. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Ziołowej. Świetny dojazd do ścisłego centrum Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Środmieście,Katowice

350 000 zł76 m² 4 618 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w Śródmieściu Katowic przy ulicy Gliwickiej. Nieruchomość o powierzchni 75,79 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Warszawska

Katowice,śląskie

1 200 zł26 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajęcia kawalerkę w samym centrum Katowic ulica Warszawska - idealna lokalizacja dla studentów I pracowników. Powierzchnia 26m2 1 pokój z aneksem kuchennym + łazienka, - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice - centrum miasta - korzystana - lokalizacja - ekonomiczny lokal idealne dla pary - wynajmujący nie płaci prowizji dla biura - mieszkanie dostępne od zaraz - Tylko dla Polaków - Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilimowskiego

Środmieście,Katowice

245 000 zł26 m² 9 255,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kawalerka o wysokim standardzie w kamienicy, w śródmieściu Katowic Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej po remoncie generalnym bliskość obiektów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

339 000 zł57 m² 5 936 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1916

Przedmiotem niniejszej oferty jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze kamienicy. Budynek jest w dobrym stanie, klatka schodowa niedawno wyremontowana, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kowalska

Bogucice,Katowice

990 zł36 m² 27,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Koszty pośrednictwa Revelio ponosi jedynie właściciel nieruchomości! Do wynajęcia - w pełni wyposażone - mieszkanie o powierzchni 36,24 m2. Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

387 000 zł63 m² 6 169,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołowska

Środmieście,Katowice

269 000 zł36 m² 7 392,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Do sprzedaży dochodowe, gotowe mieszkanie w centrum Katowic przy ulicy Raciborskiej o powierzchni 36,39 m2. - idealne mieszkanie inwestycyjne na wynajem ze względu na swoją bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

385 000 zł69 m² 5 557,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w centrum Katowic. Idealne do zamieszkania, również świetnie sprawdzi się jako biuro. Rozkład mieszkania: - 2 pokoje, - ozdobny balkon, - duży salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Środmieście

Środmieście,Katowice

385 000 zł58 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach-Śródmieściu nieopodal pl. Miarki o powierzchni 58,30 m2 w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bogucice

Bogucice,Katowice

350 000 zł72 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach-Bogucicach o powierzchni 72m2 w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Załęże

Załęże,Katowice

335 000 zł52 m² 6 442,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52m2 w skład którego wchodzą: - 4 pokoje - aneks kuchenny - łazienka z wc - piwnica Nieruchomość idealna pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Środmieście,Katowice

425 000 zł76 m² 5 608 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szopienicka

Nikiszowiec,Katowice

259 000 zł51 m² 5 047 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Mieszkanie w Katowicach o powierzchni 51,32 m2 znajdujące się na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy. Lokal posiada dwa pokoje, duży przedpokój, kuchnię, łazienkę z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Katowice,śląskie

998 900 zł133 m² 7 510,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

0% prowizji! Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalno - użytkowy o powierzchni 133m2 (jak na rzucie)na 1 pietrze modernistycznej kamienicy, z wejściami od strony Chopina 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołowska

Środmieście,Katowice

349 000 zł65 m² 5 397,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż inwestycyjne mieszkanie w Katowicach w okolicy ulicy Mikołowskiej o powierzchni 64,66 m2. - cena to tylko 5400 zł/m2. - to już ostatnie wolne mieszkanie! - Jest to dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Zawodzie,Katowice

1 000 zł28 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Katowice Zawodzie Miieszkanie dostępne od 30.05 *Nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie, w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD *Miejsce bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Katowice,śląskie

900 zł17 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proszę o telefony bądź sms, nie odpisuje na wiadomości wysłane przez portal. Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę w Katowicach o powierzchni 17m2. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koszutka

Koszutka,Katowice

259 000 zł48 m² 5 405,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 47,91m2 w skład której wchodzi: - słoneczny i ustawny pokój - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, szukasz mieszkania? Mieszkania do mieszkania, gdzie wszystko jest na wyciagnięcie ręki? A może mieszkania do wynajmowania w dobrej lokalizacji? Jeśli odpowiedziałeś/łaś choć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborska

Środmieście,Katowice

349 500 zł65 m² 5 376,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Katowice Centrum, na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Raciborskiej o powierzchni 64,66 m2. - mieszkanie w wyremontowanej kamienicy. - cena tylko 5400 zł/m2. - jest to obecnie dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

389 000 zł63 m² 6 169,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojewódzka

Katowice,śląskie

200 000 zł84 m² 2 386,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż lokal przeznaczony do adaptacji na lokal mieszkalny znajdujący się w ścisłym centrum Katowic przy ul. Wojewódzkiej w budynku mieszkalnym wielorodzinnym pięciokondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalska

Bogucice,Katowice

1 350 zł36 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szopienice

Szopienice,Katowice

140 000 zł40 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie (kawalerkę) w Katowicach w dzielnicy Szopienice-Burowiec, o pow. 40m2 w kamienicy. Uwaga: mieszkanie do wprowadzenia się, po generalnym remoncie. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołowska

Śródmieście,Katowice

2 200 zł70 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, trzypokojowe mieszkanie, w Centrum Katowic przy ulicy Mikołowskiej. Mieszkanie składa się salonu oraz dwóch oddzielnych sypialni, kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kilińskiego

Środmieście,Katowice

670 000 zł133 m² 5 037,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna nieruchomość przy ulicy Kilińskiego w Centrum Katowic. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica Nieruchomość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij