dowolna

Mieszkania do wynajęcia Katowice - Oferty wynajmu mieszkań

420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

420 ogłoszeń

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem - Katowice Ligota, ul. Świdnicka Jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40,77 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w Sky+ z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Dostępne od 15 czerwca. Prezentujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,77 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł44,26 m² 33,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie usytuowane w zabytkowej i odrestaurowanej klimatycznej kamienicy w Śródmieściu Katowic przy ul. Krzywej. Mieszkanie o pu 44,26 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 - pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 40 m . Swiezo po remoncie z dobrze wyposażoną kuchnią i ogrodkiem. Bezposrednio od wlasciciela Lokalizacja Osiedle Ceglana Park -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 800 zł33,53 m² 53,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01.09.2026 rok Katowice ul. Mikołowska 49 - obok awf! Lokal 33,53m2 składa się z: - przedpokoju - Kuchni z oknem(płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik, mała.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52,81 m² 51,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy prywatność z funkcjonalną strefą wspólną? Przy ul. Lisieckiego w Katowicach czeka 53-metrowe mieszkanie, idealnie skrojone pod potrzeby studentów lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Jankego

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ul. Jankego 272 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 28 m2. Piętro 1. Ogrzewanie centralne. -Lokalizacja- nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie - pierwsza dzielnica dla wymagającego klienta! Na wynajem luksusowe mieszkanie w najnowszym apartamentowcu przy ul. Góreckiego, tzw. Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu nowocześnie wyremontowanego mieszkania 2-pokojowego, usytuowanego na pierwszym piętrze odnowionego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł32 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English scroll down Na wynajem przytulne mieszkanko w Katowicach - ul. Johna Baildona 4 -2-pokojowe z narożnym balkonem. Dostępne od 01.04. Proponujemy Państwu na wynajem przytulne mieszkanko.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m w prestiżowej inwestycji przy ul. Olimpijskiej 9, tuż obok kultowego Spodka. Lokalizacja: jeszcze ciepła, nowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w Katowicach przy ulicy Słonecznej. Nieruchomość znajduje się na parterze w 6-piętrowym budynku z 2020 roku z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem w formie najmu okazjonalnego! Umowa na minimum 12 miesięcy Na wynajem 3-pokojowe słoneczne mieszkanie umiejscowione w świetnej lokalizacji w Katowicach dzielnica Brynów przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł95 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Brynowskiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 2-piętrowego budynku. Rozkład pomieszczeń Na przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł57,77 m² 55,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 57,77 m , położonego na 1. piętrze nowoczesnego budynku F1 w inwestycji Kryształowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł57 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu apartamentu na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Katowicach - Brynowie. Lokalizacja inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

780 zł17 m² 45,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio przy ul. Lwowskiej 15 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. Piętro 1. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: okolica spokojna, sprzyjająca wypoczynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu Fabryczna mieszkanie o powierzchni 50m2. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w większość sprzętów (piekarnik, lodówka, czajnik,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta osiedle zamknite Z ochroną I monitoringiem! - Apartment for rent, the price of 1800pln + administration cost 300 pln +cost for used media (water, central Heating, garbage, electricity).

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkania położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Warszawskiej 48. W ofercie dostępnych jest 7 mieszkań, usytuowanych na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Katowice, ul. Wiertnicza, dzielnica Dąbrówka Mała. Zostań pierwszym lokatorem. Mieszkanie zlokalizowane jest tuż przy ikea. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie typu studio o powierzchni 30 m2, położone na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego apartamentowca przy ul. Słonecznej. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia dla singla lub pary- katowice centrum, ul. 3 maja. Lokalizacja: katowice - ul. 3 maja, ścisłe centrum miasta Rodzaj najmu: pokój prywatny, części wspólne współdzielone Co.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40,77 m² 44,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją zlokalizowane przy ul. Wierzbowej w dzielnicy Koszutka - jednej z najbardziej cenionych i zielonych części Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł54,89 m² 51,01 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Do wynajęcia apartament przy nowoczesnym apartamentowcu z 2022r. na ul. Sokolskiej 30 Towers w Katowicach. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł100 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Numer oferty W biurze: wlvcm8484 najem okazjonalny lub na firmę Przedstawiamy Państwu ofertę najmu przestronnego mieszkania w centrum Katowic przy ul. Raciborskiej. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł63 m² 26,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Brynowskiej w Katowicach, dzielnica Brynów. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w wysokim budynku z 2 windami. Przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł21 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Francuskiej 63a. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

1 775 zł47,80 m² 37,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba do kontaktu: barbara Piowczyk tel.   Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty wynajmu jest klimatyczne / umeblowane 3 pok. mieszkanie położone na 1 piętrze w zadbanym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne studio na wynajem zlokalizowane w inwestycji belg w Katowicach, stworzone z myślą o jednej osobie lub studencie poszukującym komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! dostępne od zaraz! świetna lokalizacja! najem okazjonalny Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Katowicach - Giszowiec - przy ul. Miłej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 zł60 m² 31,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blisko centrum katowic , scc, sbp , f2f oraz parku osobne pokoje! - Service in English - A flat with three separate rooms, the price of 1899 pln + administrative rent 1270 pln + electricity and gas. Ask.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:26/26

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Isabella Properties ma przyjemność zaprezentować unikatowy apartament na wynajem, zlokalizowany w ścisłym centrum Katowic, w prestiżowej inwestycji Global Apartments.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, mieszkanie zlokalizowane w południowej dzielnicy Katowic - w bliskim sąsiedztwie galerii libero. Kapitalna lokalizacja pod względem skomunikowania z centrum Katowic oraz jego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje 62 m balkon Osiedle Ptasie - Katowice Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł20 m² 64,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę zlokalizowaną w samym sercu Katowic, przy ul. Kordeckiego, tuż za Dworcem pkp. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Bezczynszowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy. Mieszkanie znajduje się w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł103,20 m² 28,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi biura nieruchomości revelio (oferta na wyłączność!) Jeżeli szukasz dużego mieszkania z pięknym salonem, zaledwie 5 minut autem od centrum Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43,48 m² 69 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowy, 2-pokojowy apartament z wielkim tarasem ul. Nadgórników 14! Szukasz wyjątkowego, nowoczesnego miejsca do życia w najbardziej prestiżowej lokalizacji? Oferuję na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25,09 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Przestronna Kawalerka 25,09 m2 zlokalizowana na parterze : * Pokój, * Aneks kuchenny, * Łazienka, mieszkanie jest po generalnym remoncie, wyposażone, bardzo jasne, słoneczne, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, doskonale zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie po remoncie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej, a zarazem bardzo dobrze skomunikowanej części Katowic na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij