dowolna

Mieszkania z aneksem Katowice - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

972 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stara Ligota,Katowice

335 000 zł35 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Katowice ligocka 70a, mieszkanie po generalnym remoncie W jego skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym - wyposażonym w nowoczesny sprzęt agd (lodówka, płyta beko), osobna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Środmieście,Katowice

793 374 zł67 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Środmieście,Katowice

1 095 073 zł81 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikusińskiego

Józefowiec,Katowice

359 000 zł47 m² 7 593,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna. Rezerwacja mieszkania. Opis nieruchomości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Katowicach - Józefowiec, ul. Mikusińskiego. Lokal w bardzo dobrym stanie, wymagający jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

509 190 zł44 m² 11 644 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 43.73 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

702 387 zł68 m² 10 261,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 68.45 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

530 145 zł50 m² 10 520,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 50.39 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

495 885 zł43 m² 11 591,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 42.78 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Stara Ligota,Katowice

329 000 zł40 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w bardzo atrakcyjne lokalizacji Katowic - Stara Ligota, zaleska-Hałda, brynów. Powierzchnia użytkowa lokalu to 40m2 na co składa się - salon z aneksem kuchennym, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

631 069 zł58 m² 10 826,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 58.29 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

2 240 zł70 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok 70 m, położone w klimatycznej, remontowanej kamienicy. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

360 875 zł29 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa kawalerka na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie kawalerka ma powierzchnię 29.23 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

716 593 zł75 m² 9 493,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 75.48 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

488 405 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji I podatku pcc Świetne mieszkanie dla osób młodych, jako pierwsze mieszkanie. Idealnie nada się również jako stabilna inwestycja na wynajem! Oferujemy Państwu 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

520 037 zł46 m² 11 183,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 46.5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

552 510 zł53 m² 10 516 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 52.54 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

713 229 zł71 m² 10 073,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 70.80 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

824 460 zł78 m² 10 586,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 77.88 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

900 140 zł88 m² 10 259,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 87.74 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Raciborska

Załęże,Katowice

409 000 zł28 m² 14 462,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro pośrednictwa LV Development prezentuje: nowa, w pełni wyposażona kawalerka z balkonem i widokiem na panoramę Katowic Na sprzedaż piękna, dopiero co wykończona kawalerka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

2 700 zł36 m² 74,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje | 36 m | spory balkon | 7. piętro | Koszutka | miejsce postojowe bez prowizji! Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

741 861 zł71 m² 10 521,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 70.51 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Tysiąclecia,Katowice

320 000 zł31 m² 10 249,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego i nowoczesnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 31,22 m, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Brynów,Katowice

1 800 000 zł202 m² 8 910,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2008

Apartament, który stanowi realną alternatywę dla domu 201,98 m | 2 poziomy | prywatny taras | dwa miejsca postojowe| Brynów Osiedle Pastelowe Jeśli szukasz nieruchomości, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrowążów

Janów-Nikiszowiec,Katowice

2 700 zł69 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nieruchomość zlokalizowana jest na 1-piętrze w zabytkowej kamienicy, w miejscu, którego nie trzeba dziś szczególnie reklamować. Pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marcinkowskiego

Zawodzie,Katowice

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01.03.2026 mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane w Katowicach na ul. Marcinkowskiego 11. To idealne miejsce dla osób ceniących śródmiejski styl życia, wszędzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konduktorska

Wełnowiec,Katowice

410 996 zł37 m² 11 244,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,55 m2 w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ligota,Katowice

385 000 zł39 m² 9 899,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

** 2 pokoje, 39mkw, katowice Kłodnicka 82 ** mieszkanie po generalnym remoncie Układ pomieszczeń: - salon - Kuchnia - Sypialnia, - łazienka z wc, - do mieszkania przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m2, usytuowanego na 3 piętrze. Mieszkanie świeżo po remoncie. Świetna inwestycja kapitału ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Środmieście,Katowice

1 199 000 zł67 m² 17 895,50 zł/m²

 

Piętro:11/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

English below Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwa nowoczesne mieszkania jednosypialniowe znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments, oddanej do użytku w 2024 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bogucice,Katowice

575 000 zł40 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2-pokojowy | 7 piętro | pierwsza dzielnica | katowice Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 40 m w prestiżowej inwestycji Pierwsza Dzielnica - ul. H.M. Góreckiego 17. 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

514 961 zł39 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Świetne mieszkanie dla osób młodych, jako pierwsze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Koszutka,Katowice

249 000 zł36 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,75 m , położone przy ul. Katowickiej 65 w Katowicach, na 9. piętrze szesnastopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

499 000 zł45 m² 11 042,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 45.19 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiertnicza

Dąbrówka Mała,Katowice

645 000 zł57 m² 11 361,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu o powierzchni użytkowej 54m2 usytuowanego na 8 piętrze w apartamentowcu "słoneczne Apartamenty" oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

410 000 zł29 m² 13 993,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,3 m2 z balkonem, usytuowanego na 4 piętrze. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 45 m2, usytuowanej na 3 piętrze. Mieszkanie wykończona z dbałością o szczegóły, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

702 182 zł68 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 68.38 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

950 000 zł134 m² 7 089,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 139 m2, usytuowanej na 1 piętrze. Nieruchomość ta składa się z 5 kawalerek.W każdej łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Środmieście,Katowice

399 900 zł28 m² 14 384,90 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Promocja! kawalerka W centrum + balkon Mieszkanie w promocyjnej cenie w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, zaraz obok galerii Supersam. Idealne mieszkanie dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

535 000 zł47 m² 11 456,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 46.7 m2 składa się.