dowolna

Mieszkania z aneksem Katowice - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

972 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

535 000 zł47 m² 11 456,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 46.7 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców Bytomskich

Burowiec,Katowice

450 000 zł55 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 565 m , podzielone na trzy niezależne kawalerki, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Strzelców Bytomskich. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

505 747 zł43 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.86 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tunelowa

Piotrowice,Katowice

739 000 zł69 m² 10 710,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3 pokoje z tarasem wśród zieleni Katowice (miłe Zacisze) Jeśli szukasz miejsca, w którym po pracy można złapać oddech, usiąść z kawą na tarasie i naprawdę poczuć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bogucice,Katowice

659 000 zł40 m² 16 475 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piętro | apartament premium | pierwsza dzielnica | katowice Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 40 m w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji w Katowicach - Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wilimowskiego

Katowice,śląskie

5 500 zł207 m² 26,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości! Do wynajęcia wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie położone w samym centrum Katowic - tuż przy placu Rostka. Lokalizacja: w pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Środmieście,Katowice

409 000 zł28 m² 14 462,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro pośrednictwa LV Development prezentuje: nowa, w pełni wyposażona kawalerka z balkonem i widokiem na panoramę Katowic Na sprzedaż piękna, dopiero co wykończona kawalerka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

548 343 zł53 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota gotowe produkty inwestycyjne Katowice, ul. Złota 69 | Park Śląski dwupak inwestycyjny Gotowa kalkulacja kosztów i model zarabiania. Koncept inwestycyjny Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lisa

Załęże,Katowice

1 130 zł24 m² 47,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Lisa 14 A w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rzepakowa

Brynów,Katowice

735 000 zł63 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m2 z balkonem, usytuowanego na 7 piętrze. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Środmieście,Katowice

449 000 zł39 m² 11 424,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Idealne pod inwestycję! 2-Pak inwestycyjny w super lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 kawalerek na jednej księdze wieczystej o łącznej powierzchni użytkowej 39,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Bogucice,Katowice

375 000 zł55 m² 6 803,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja! 3 przestronne pokoje do własnej aranżacji! Duży balkon z widokiem na panoramę miasta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ligota,Katowice

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dla osób szukających spokoju, bezpieczeństwa i jakości w jednej z najlepszych dzielnic Katowic. Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

676 546 zł52 m² 13 038,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 51.89 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Witosa,Katowice

465 000 zł56 m² 8 325,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż świeżo wyremontowane, przepiękne mieszkanie zlokalizowane 1 piętrze niskiego budynku mieszczącego się na os. Witosa na ul. Grabskiego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kordeckiego

Katowice,śląskie

290 000 zł25 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 25 m | Centrum Katowic | parter | osobne wejście Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25 m , zlokalizowane w kamienicy w ścisłym centrum Katowic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przelotowa

Szopienice,Katowice

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Katowicach na ul. Przelotowej, podzielone na dwie kawalerki o powierzchni 20 m2. W skład każdej kawalerki wchodzi: pokój wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

440 000 zł27 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka w centrum Katowic - gotowa pod inwestycję Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji Global Apartments przy ul. Zabrskiej 15 - w samym sercu Katowic, blisko Rynku, spodka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

495 769 zł43 m² 11 613,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.69 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

548 343 zł53 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To jedyna inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim bliżej już się nie da. W tej części Katowic nie ma i nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Muchowiec,Katowice

590 000 zł52 m² 11 438,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Katowice muchowiec francuska park poszukiwana lokalizacja nowe budownictwo, niski czynsz Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 51,58 m 2 , położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

659 000 zł63 m² 10 527,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 8. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrowicka

Ligota,Katowice

860 000 zł70 m² 12 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m2 z dwupoziomowym tarasem, usytuowanego na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Przemysłowa

Śródmieście,Katowice

439 000 zł27 m² 16 211,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność! Kawalerka na inwestycji Belg, o powierzchni 27,08 m , usytuowana na I piętrze nowoczesnego budynku. Propozycja stworzona z myślą o osobach, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Piotrowice,Katowice

439 000 zł55 m² 8 019,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zadbane, jasne mieszkanie 3-pokojowe Z dużym balkonem. Doskonała komunikacja i infrastruktura | Kameralne osiedle | W pełni wyposażone ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lwowska

Szopienice,Katowice

750 zł25 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczne mieszkanie przy ulicy Lwowskiej 15 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 25 m2. Piętro 1. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: w najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Koszutka,Katowice

585 000 zł40 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2-pokojowy | pierwsza dzielnica | katowice Katowice, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 17 40 m | 7 piętro | garaż + komórka w cenie Cena: 585 000 zł (miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

740 175 zł53 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

736 000 zł85 m² 8 616,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Ostatnie dostępne mieszkanie w najlepszej cenie przy Parku Kościuszki! Inwestycja Zdrowe Stylove w Katowicach zlokalizowana tuż obok Parku Kościuszki zrealizowana została z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Wełnowiec,Katowice

479 130 zł42 m² 11 418,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. Nie współpracujemy Z pośrednikam. Jedno z najlepszych największych układowo mieszkań 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nikiszowiec,Katowice

559 000 zł61 m² 9 163,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Przestronne mieszkanie po generalnym remoncie | Katowice, ul. Zofii Nałkowskiej | Nikiszowiec Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane na 1. piętrze w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Koszutka,Katowice

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament premium w sercu Katowic pierwszy najemca Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony apartament położony przy al. Korfantego w Katowicach, w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

516 042 zł47 m² 11 073,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 46.60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

2 200 zł34 m² 64,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy ul. Kościuszki 47 w Katowicach. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

522 719 zł44 m² 11 986,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 43.61 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

522 959 zł44 m² 11 969,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 43.69 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

610 000 zł54 m² 11 240,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy Przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,27 m , położone na trzecim piętrze nowoczesnego bloku z 2020 roku w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie blisko centrum miasta i parku wygodne W super układzie W pełni wyposażone! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - tel. - nowa oferta mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

320 000 zł27 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe, wyposażone mieszkanie po remoncie generalnym na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana w zadbanej kamienicy w Śródmieściu Katowic na ul. Słowackiego-tuż obok Galerii Katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

320 000 zł27 m² 11 851,80 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokolska