dowolna

Mieszkania z aneksem Katowice - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

972 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mariacka

Środmieście,Katowice

429 000 zł40 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klient kupujący nie ponosi kosztów prowizji Na sprzedaż nowe mieszkanie po remoncie generalnym w pięknej kamienicy po rewitalizacji na ul. Mariackiej tuż przy Katedrze oraz Parku. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

316 000 zł27 m² 11 703,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe, wyposażone mieszkanie po remoncie generalnym na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana w zadbanej kamienicy w Śródmieściu Katowic na ul. Słowackiego-tuż obok Galerii Katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

3 100 zł57 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu apartamentu na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Katowicach - Brynowie. Lokalizacja inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecia,Katowice

284 900 zł37 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 w Katowicach przy ul. Chrobrego (osiedle tysiąclecia) usytuowane na dziesiątym piętrze w 13-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

490 000 zł41 m² 11 821,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 41.45 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

487 368 zł39 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 38.68 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

702 693 zł69 m² 10 255,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 68.52 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

720 466 zł69 m² 10 474,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 68.78 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

917 075 zł88 m² 10 460,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 87.67 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

525 000 zł50 m² 10 435,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 50.31 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

720 987 zł69 m² 10 467,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 68.88 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

499 000 zł47 m² 10 712,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 46.58 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

448 850 zł47 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie awf. Lokal przygotowany pod spokojny, długoterminowy model wynajmu na pokoje dla studentów. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andrzeja

Środmieście,Katowice

300 000 zł30 m² 9 921 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice / Centrum ul. Andrzeja 2. Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 30,24 m2, mieszczące się w kamienicy na 2 piętrze z widokiem na ul. Andrzeja. Składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koszutka,Katowice

1 750 zł40 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne dwupokojowe przytulne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Koszutka ul. Broniewskiego. Idealne dla jednej lub dwóch osób ( para ) pracujących , studentom dziękujemy, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Środmieście,Katowice

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia , przytulne mieszkanie w Śródmieściu Katowic. Idealna lokalizacja w rejonie Katedry i Urzędu Wojewódzkiego. Lokal o powierzchni 26 m2 składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzelecka

Środmieście,Katowice

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Strzeleckiej 8a w Katowicach. Lokal znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Paderewskiego,Katowice

720 000 zł45 m² 16 147,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inspire wykończone mieszkanie prawie W centrum katowic Z miejscem postojowym (rodzinnym) i klimatyzacją - Service in English - Apartment for demanding, apartment price 720 000 pln + Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Baildona

Dąb,Katowice

2 400 zł2 400 m² 1 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne blisko centrum katowic osiedle Z ochroną - Service in English - Apartment for demanding, the price of 2400 pln + administration cost + electricity. Ask for the offer, i am at your.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raciborska

Środmieście,Katowice

2 900 zł65 m² 44,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w Śródmieściu Katowic przy ulicy Raciborskiej- inwestycja Nova Mikołowska. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze 7-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopalniana

Bogucice,Katowice

544 806 zł46 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

I podatku pcc! Zadzwoń i umów się na prezentację: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w prestiżowej inwestycji, nowoczesny projek mieszkaniowym zlokalizowanym w sercu Katowic (bogucice),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

594 643 zł55 m² 10 755 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

I podatku pcc! Zadzwoń i umów się na prezentację: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji, zaprojektowanej z myślą o komforcie mieszkańców i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Ochojec,Katowice

506 115 zł44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasny apartament Z tarasem 19,7 m2 Komfort | Winda | Kameralne osiedle | Dogodna lokalizacja Oszczędź na starcie: 0% prowizji i 0% pcc! Nowoczesny apartament - cisza Ochojca i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

3 799 zł77 m² 49,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo blisko centrum - zamknięte osiedle Z ochroną wygodne mieszkanie po generalnym remoncie - Apartment for rent, the price of 3799pln + cost for Administration 1500 pln (inside payment Water,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

579 000 zł49 m² 11 891,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne mieszkanie - bardzo blisko centrum - zamknięte osiedle Z ochroną - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Service in English - Do sprzedania dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

2 700 zł36 m² 74,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje | 36 m | spory balkon | 7. piętro | Koszutka | miejsce postojowe bez prowizji! Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Paderewskiego,Katowice

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu "atal francuska park" mieszkanie 2 pokojowe Z bardzo ładnym balkonem w pełni wyposażone - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - - Service in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne W nowym bloku Z M. Postojowym nowa słoneczna blisko do centrum miasta! - Mamy Państwu do zaoferowania Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu nowa słoneczna (budynek z 2020r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

2 200 zł43 m² 51,41 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach-Brynowie przy ul. Ceglanej, w budynku z 2025 roku- osiedle ,rondo Ceglana". W skład lokalu wchodzą: salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Środmieście,Katowice

2 099 zł36 m² 59,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne z klimatyzacją i miejscem postojowym nowoczesne - śródmieście! - Apartment for rent, the price of 2099pln + administration cost 600 pln (inside water charge, central heating,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Paderewskiego,Katowice

4 700 zł85 m² 55,29 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie prawie W centrum katowic Z miejscem postojowym i pomieszczeniem gospodarczym - Service in English - Apartment for demanding, the price of 4700 pln + Adm Cost 1300 pln +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mikołowska

Śródmieście,Katowice

1 026 810 zł76 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4-pokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem | 76,06 m | 87,55 m taras | 4 i ostatnie piętro | Katowice centrum | Butikowa inwestycja Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Baildona

Dąb,Katowice

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie dębowe tarasy super widok Z loggi! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - kaszczycservice in English - preferecje własciciela / owner preferences: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

495 132 zł40 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiosny Ludów

Katowice,śląskie

1 800 zł25 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Przestronna Kawalerka 25,09 m2 zlokalizowana na parterze : * Pokój, * Aneks kuchenny, * Łazienka, mieszkanie jest po generalnym remoncie, wyposażone, bardzo jasne, słoneczne, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

558 361 zł52 m² 10 670 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pawła

Środmieście,Katowice

513 595 zł35 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Bez pcc! zdjęcia mają charakter poglądowy. Nowa inwestycja w Katowicach to prawdziwa architektoniczna perełka z końca XIX wieku, datowana na około 1886 rok. Priorytetem tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Panewnicka

Piotrowice,Katowice

364 000 zł61 m² 5 953,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,14 m położone na 4. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku przy ul. Panewnickiej w Katowicach. Lokal dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Wełnowiec,Katowice

446 992 zł40 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

I podatku pcc! Zadzwoń i umów się na prezentację: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Katowic. To propozycja.