dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

406 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

406 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Załęska

Stara Ligota,Katowice

229 000 zł22 m² 10 333,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Katowicach przy ul. Załęskiej. W skład mieszkania wchodzą: salon, aneks kuchenny, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrawska

Ligota,Katowice

559 000 zł47 m² 11 828,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, w nowej inwestycji z 2023 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Witosa,Katowice

468 750 zł61 m² 7 684,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie z osobnymi wejściami do pokoi blok po termomodernizacji mieszkanie posiada piwnicę zabezpieczoną drzwiami antywłamaniowymi mieszkanie z ekspozycja wschód-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góreckiego

Katowice,śląskie

669 000 zł43 m² 15 652,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni 42,74 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w sercu Katowic (I dzielnica). To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kawek

Brynów,Katowice

1 000 000 zł102 m² 9 800,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 102,04 m , usytuowane na 1. piętrze, przy ul. Kawek 2b na zielonym i bezpiecznym Osiedlu Ptasim. Idealne dla rodziny ceniącej komfort, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Środmieście,Katowice

429 000 zł46 m² 9 245,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 47-metrowe mieszkanie z piwnicą przy ul. Narutowicza 3 w Katowicach. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku. Mieszkanie Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Leszczynowa

Kostuchna,Katowice

850 000 zł100 m² 8 469,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szukasz alternatywy dla domu, która nie generuje wysokich kosztów utrzymania? Poznaj dwupoziomowy apartament przy ul. Leszczynowej. Co wyróżnia tę ofertę na tle innych? Bezkonkurencyjne koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

821 273 zł41 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe z balkonem mieszkanie o pow.41,27m2 mieszczące się na 6-piętrze w 11-piętrowym apartamentowcu z 2023r. Mieszkanie urządzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

359 000 zł37 m² 9 673,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Mikołowskiej 37/1 Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Wymieniono wszystkie instalacje, w tym elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mickiewicza

Środmieście,Katowice

1 538 033 zł105 m² 14 704 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Środmieście,Katowice

599 000 zł72 m² 8 313,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w ścisłym centrum Katowic przy ulicy Ks. Bpa. Adamskiego - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Oferujemy mieszkanie o powierzchni 72,05 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohdanowicza

Murcki,Katowice

350 000 zł55 m² 6 420,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Umowa przedwstępna. Rezerwacja! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,59 m , położone w zielonej i spokojnej dzielnicy Katowic - Murcki. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Wełnowiec,Katowice

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacaja Na sprzedaż - funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją Katowice, ul. Słoneczna 83f Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji blisko centrum Katowic, uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpiowska

Bogucice,Katowice

387 000 zł49 m² 7 966,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

R e Z E R W A C J A ! Oferta sprzedaży funkcjonalnego 2 pokojowego mieszkania w Katowicach - Bogucicach, przy ul. Kurpiowskiej. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasypowa

Brynów,Katowice

698 000 zł83 m² 8 409,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W realton nieruchomości! zapraszamy inne biura do współpracy! Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie położone Katowicach dzielnica Brynów przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

399 900 zł28 m² 14 395,20 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Promocja! kawalerka W samym centrum Z dużym balkonem Mieszkanie 27,78 m2 w promocyjnej cenie w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, zaraz obok galerii Supersam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bogucice,Katowice

640 000 zł42 m² 15 421,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Katowice, ul. Nadgórników , noho okazja! apartament 2 pokoje 41,5 m2 salon z otwartą kuchnia + sypialnia stan deweloperski duży balkon IV piętro/ X piętrowy budynek mieszkanie bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielonogórska

Ligota,Katowice

469 000 zł48 m² 9 807,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie 47,82 m - Katowice Ligota ul. Zielonogórska 6 do 20.06.2026 MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU, KTÓRY MOŻEMY WYKONAĆ ZGODNIE Z PAŃSTWA ZAŁOŻENIAMI! MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

370 000 zł29 m² 12 572,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radockiego

Piotrowice,Katowice

275 000 zł39 m² 7 105,94 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowanie w Katowicach-Piotrowicach przy ul. Radockiego. W skład mieszkania wchodzą: salon z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołowska

Środmieście,Katowice

320 000 zł37 m² 8 623,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Mikołowskiej 39 Lokal wymaga odświeżenia, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu. W mieszkaniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Janów,Katowice

239 000 zł38 m² 6 236,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje w sąsiedztwie Nikiszowca | Katowice ul. Zamkowa | 38,32 m Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem, położone przy ul. Zamkowej w dzielnicy Janów-Nikiszowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Szopienice,Katowice

850 000 zł135 m² 6 315,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Aktualny właściciel przerobił mieszkanie o powierzchni 134,60m2 na 5 odrębnych mieszkań. I tak powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lompy

Środmieście,Katowice

1 150 000 zł140 m² 8 240,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż mieszkanie położone w kamienicy w ścisłym centrum Katowic. Składa się z 4 dużych pokoi, kuchni, łazienki, pralni i posiada 2 balkony. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stroma

Brynów,Katowice

340 000 zł46 m² 7 329,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentuję Państwu niezwykłe i bardzo ustawne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Nieruchomość położona jest w dobrze skomunikowanej dzielnicy Katowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

539 000 zł64 m² 8 400,87 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje W top lokalizacji! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone przy awf-ie w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 1 piętrze bloku z 2 windami. Składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szopienicka

Nikiszowiec,Katowice

299 000 zł50 m² 5 949,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w Katowicach Nikiszowcu przy ulicy Szopienickiej (kolonia Wysockiego). Lokal położony jest na 3 pietrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rolna

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

625 000 zł54 m² 11 638,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Pośrednikom nieruchomości dziękuję - proszę nie dzwonić. Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m , zlokalizowane w nowym budownictwie z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Misjonarzy Oblatów MN

Koszutka,Katowice

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 w kamienicy na 1 piętrze o powierzchni 49,00m2 w Katowicach Koszutka. W lokalu : 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołodzieja

Murcki,Katowice

325 000 zł61 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność. Tylko w Realton! Katowice - Murcki Przedstawiam Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie do remontu, zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Katowice -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Bolesława Krzywoustego

Tysiąclecia,Katowice

1 600 000 zł130 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Drugiego takiego mieszkania nie znajdziesz Wyjątkowe mieszkanie jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej! Katowice Os. Tysiąclecia / ul. Krzywoustego Powierzchnia mieszkania - 130 m Powierzchnia ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ligota,Katowice

879 000 zł80 m² 10 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

80 m funkcjonalnej przestrzeni z tarasem i ogrodem zimowym - Ligota Na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 79,8 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Szopienice-Burowiec,Katowice

475 000 zł75 m² 6 340,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Westate Katowice zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 74,92m2 - położonego w Katowicach na 4 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wietnamska

Piotrowice,Katowice

249 000 zł28 m² 8 798,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Szukasz kawalerki w cichej i spokojnej okolicy? A może masz na uwadze ciekawą nieruchomość inwestycyjną? Dobrze trafiłeś! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

774 014 zł52 m² 15 011,90 zł/m²

 

Piętro:20/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ostatnich kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Koszutka,Katowice

634 500 zł64 m² 9 870,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zobacz na żywo mieszkanie Na Koszutce! Ostatnie piętro! Ciekawy układ! Nowoczesny budynek! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe, gotowe do własnej aranżacji! Spójrz na załączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ondraszka

Środmieście,Katowice

368 000 zł47 m² 7 763,71 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na dziesiątym piętrze wieżowca znajdującego się przy ul. Ondraszka 19. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, wymieniono wszystkie instalacje wod- kan.

Szczegóły ogłoszenia