dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

405 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

446 000 zł47 m² 9 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena. Sprzedam mieszkanie w samym centrum Katowic 3. piętro, 47 m , po generalnym remoncie, w pełni wyposażone. Cena: 446 000 zł. 2 pokoje + kuchnia + garderoba Okna na zachód Winda.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66,83 m² 11 222,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Westate Katowice prezentuje mieszkanie w dzielnicy Zarzecze, katowice To propozycja dla osób, które cenią komfort, prywatność oraz wysoki standard życia, bez konieczności ponoszenia dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,61 m² 11 671,03 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Proponuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Katowicach Ochojcu, na atrakcyjnym osiedlu przy ulicy Bażantów 49. Mieszkanie o powierzchni 49,61 m2,usytuowane jest na na 2 piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

620 000 zł72 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej "praca" w Katowicach. Mieszkanie częściowo po remoncie. Na chwilę obecną wymieniono: - elektrykę - drzwi - płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-11

440 608 zł39,45 m² 11 168,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-11

583 530 zł55,05 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartamentowiec W otoczeniu parku śląskiego I lasku bytkowskiego bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! klucze gotowe do odbioru! W naszej ofercie znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł40 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa niższa cena - 369.000 zł! POPRZEDNIA CENA - 389.000 zł ul. Sokolska 56 - doskonała lokalizacja parking dla mieszkańców wspólnoty mieszkaniowej. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 40.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł41,50 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

= bezpośrednio - bez prowizji dla kupującego = Bardzo dobra lokalizacja, położone bezpośrednio przy Parku Kościuszki (ul. W.Pola) Bardzo dobry dojazd do centrum miasta, Autostrady A4. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł31,22 m² 9 926,33 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 28.04 w godzinach 16:00-18:00. *Proszę o kontakt wszystkie zainteresowane osoby w celu umówienia dokładnej godziny spotkania*.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Piotrowice-Ochojec,Katowice

699 900 zł73 m² 9 587,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż Bez prowizji od kupującego Mieszkanie 73m2 I 3 pokoje I Katowice I Bażantowo I Mała Skandynawia I 1 piętro z 4 I windai Osiedle zamknięte To mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł49,17 m² 7 992,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealne na wynajem krótkoterminowy*parter*msc parkingowe*niski czynsz Dwupokojowe mieszkanie własnościowe, zlokalizowane ok 5km od centrum, na parterze dwupiętrowego kameralnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł30 m² 17 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Pierwsza Dzielnica - studio w centrum Katowic dostępne od zaraz Zamieszkaj w Pierwszej Dzielnicy - zapoznaj się z nowa ofertą Studio ( kawalerka ) o powierzchni 29,62 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

5 038 000 zł229 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Katowice , centrum , Pierwsza Dzielnica - w sąsiedztwie Strefy Kultury ( nospr , mck, spodek ) Wyjątkowy, nowoczesny Penthouses w sercu Katowic - 229 m2 luksusu w nowoczesnym stylu. Luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł69,20 m² 8 598,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie na poddaszu w sercu Katowic | ul. Wojewódzka 30 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,2 m (ok. 87 m po podłodze), położone.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy. Budynek przeszedł gruntowny remont, kompletnie odnowiona elewacja, wymienione wszystkie instalacje, ogrzewanie centralne, wybrukowane podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł50,60 m² 7 905,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Wodospady 6/35, katowice. Lokal znajduje się na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku. Układ: - 3 niezależne pokoje (wszystkie dostępne z przedpokoju) - salon.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł49,18 m² 7 726,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na koszutce ul. Grabowa świetna lokalizacja, balkon, co miejskie Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej lubianych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

629 700 zł80,60 m² 7 812,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny gotowiec inwestycyjny zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Józefy Kantorówny 12 w Katowicach (dzielnica Szopienice). Lokalizacja i komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł105,50 m² 8 293,84 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukają Państwo bezpiecznej lokaty kapitału, która nie tylko chroni pieniądze przed inflacją, ale także generuje stały, pasywny dochód od pierwszego dnia po zakupie? Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

469 000 zł47,82 m² 9 807,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie 47,82 m - Katowice Ligota ul. Zielonogórska 6 do 20.06.2026 MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU, KTÓRY MOŻEMY WYKONAĆ ZGODNIE Z PAŃSTWA ZAŁOŻENIAMI! MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37,11 m² 9 673,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Mikołowskiej 37/1 Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Wymieniono wszystkie instalacje, w tym elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł57,67 m² 6 051,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Mieszkanie w idealnej lokalizacji.Przystanek tramwajowy tuż obok a autobusowy w pobliżu. Około 5 minut do autostrady A4 oraz dtś. W niedalekiej odległości Staw Maroko oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53,90 m² 8 886,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szukasz mieszkania 2- pokojowego, na kameralnym osiedlu, do własnej aranżacji, w cichej i spokojnej lokalizacji, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Katowicach, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł53,95 m² 7 136,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w przedwojennym budynku w Katowicach Murckach. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, czyste i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53,90 m² 8 886,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

356 500 zł31 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe powierzchni 31 m , jasne i słoneczne Umeblowanie widoczne na zdjęciach, w cenie Lokalizacja: katowice, panewniki, emerytalna Piętro 2 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, katowice, ul. Rybnicka Lokalizacja: katowice, ul. Rybnicka Piętro: 1 Powierzchnia: 46,30 m Liczba pokoi: 2 Garaż (opcjonalnie): 75 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł50,50 m² 8 495,05 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! W naszym biurze! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m , zlokalizowane na 3. piętrze przy ul. Chrobrego 31 w Katowicach. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,60 m² 12 179,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko w Realton! Oferta na Wyłączność! Na sprzedaż 3-pokojowy apartament, znajdujący się w budynku z 2023 roku przy ul. Barbary w samym Centrum Katowic. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 529 zł37,68 m² 12 487,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie W zielonej okolicy Przestronne mieszkanie w 3-piętrowym budynku z widokiem na zieleń. Z szybkim połączeniem do najważniejszych punktów na mapie Katowic. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

459 610 zł59 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m na 4 piętrze z widokiem na Park Śląski - bardzo dobra propozycja dla rodziny lub inwestora szukającego lokaty kapitału. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 400 zł66,39 m² 10 308,78 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Umów wizytę i dopytaj szczegóły => plany mieszkań, wizualizacje 3D, warunki indywidualnej oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

739 999 zł53,25 m² 13 896,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Katowicach ul. Złota, wysoki standard Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 748 000 zł180 m² 20 822,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja W centrum katowic Nowoczesny elegancki budynek w stylu loftowym w bezpośrednim sąsiedztwie parku śląskiego penthouse 180 M2 - 5 pokojowy dwupoziomowy Z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł62,80 m² 7 786,62 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyyłączność Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne i atrakcyjne mieszkanie usytuowane w Katowicach przy ulicy Józefowskiej na 6 piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 489 000 zł97 m² 25 659,79 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w sercu Katowic z widokiem na Strefę Kultury i panoramę miasta! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament położony na 15 piętrze apartamentowca w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł86,20 m² 8 109,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W realton nieruchomości! zapraszamy inne biura do współpracy! Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Katowic przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł59,38 m² 8 672,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim Brynowie lokalizacja: katowicki Brynów łączy spokój zielonej, kameralnej okolicy z bardzo dobrą komunikacją - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł39,40 m² 12 436,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W katowicach ligocie Nowoczesne osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych położonych wśród dużej ilości zieleni. Mieszkania na parterze mają indywidualne.