dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Katowice - Lista ogłoszeń

350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielęckiego

Środmieście,Katowice

1 600 zł53 m² 30,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na prezentację! mieszkanie na wynajem! Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach - Śródmieście przy ul. Mielęckiego! Nieruchomość znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Migdałowców

Kostuchna,Katowice

2 450 zł48 m² 51,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się na zamkniętym kameralnym osiedlu w Katowicach przy ulicy Migdałowców. Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

1 600 zł38 m² 42,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieć wszystko pod ręką I nie przepłacać za utrzymanie? na wynajem || 1,5 kawalerki - nowoczesnej I gotowej do zamieszkania || || ekstra niskie koszty utrzymania || || katowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Ligota,Katowice

1 600 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4 - piętrowym budynku z windą z 2014 r. przy ulicy Żeromskiego w Katowicach Ligocie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

2 600 zł64 m² 40,44 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 64m , zlokalizowanego przy ul. Piastów 9 w Katowicach (osiedle Tysiąclecia). Świetna lokalizacja blisko centrum i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Szopienice,Katowice

850 000 zł135 m² 6 315,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Aktualny właściciel przerobił mieszkanie o powierzchni 134,60m2 na 5 odrębnych mieszkań. I tak powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lompy

Środmieście,Katowice

1 150 000 zł140 m² 8 240,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż mieszkanie położone w kamienicy w ścisłym centrum Katowic. Składa się z 4 dużych pokoi, kuchni, łazienki, pralni i posiada 2 balkony. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stroma

Brynów,Katowice

340 000 zł46 m² 7 329,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentuję Państwu niezwykłe i bardzo ustawne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Nieruchomość położona jest w dobrze skomunikowanej dzielnicy Katowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stroma

Brynów,Katowice

340 000 zł46 m² 7 329,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rataja

Witosa,Katowice

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - 60 m , Katowice, ul. Rataja (osiedle Witosa). Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m w Katowicach. Lokal znajduje się na 8. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

890 zł17 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Gliwickiej 111 w Katowicach, w spokojnej okolicy z dobrym dostępem do komunikacji i infrastruktury miejskiej. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Nowa Ligota,Katowice

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ligota ul. Świdnicka. Nie nowoczesne, nie wymuskane ale super funkcjonalne i zadbane mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji, III piętro niskiego bloku. Dwa niezależne jasne, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czechowa

Nikiszowiec,Katowice

439 000 zł86 m² 5 078 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 86,45 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej klimatycznych i zabytkowych dzielnic Katowic - Nikiszowcu, przy ul. Czechowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Misjonarzy Oblatów MN

Koszutka,Katowice

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 w kamienicy na 1 piętrze o powierzchni 49,00m2 w Katowicach Koszutka. W lokalu : 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Kokociniec

Ligota-Panewniki,Katowice

1 390 zł15 m² 92,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Miesięczny czynsz 1390zł + 150zł media sprawdź homekoko tel Nasze apartamenty są przestronne, oraz w pełni wyposażone! W najbliższej okolicy znajdują się: -wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Kolonia Wysockiego,Katowice

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem mieszkania _ zasady Do wynajęcia mieszkanie w budynku 10-cio piętrowym / parter, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Braci Wozniaków W czynszu administracyjnym zawarte są zaliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ligota,Katowice

879 000 zł80 m² 10 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

80 m funkcjonalnej przestrzeni z tarasem i ogrodem zimowym - Ligota Na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 79,8 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodnicka

Ligota,Katowice

385 000 zł39 m² 9 899,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** 2 pokoje, 39mkw, katowice Kłodnicka 82 ** mieszkanie po generalnym remoncie Układ pomieszczeń: - salon - Kuchnia - Sypialnia, - łazienka z wc, - do mieszkania przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słupska

Ligota,Katowice

289 000 zł46 m² 6 326,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję Państwu przytulne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie. Jest to oferta idealna dla osób szukających przestrzeni do własnej aranżacji. Nieruchomość wymaga remontu, co stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyńskiego

Koszutka,Katowice

344 000 zł44 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Grażyńskiego 13a (ścisłe centrum Katowic). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Wełnowiec,Katowice

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 28 m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowej kamienicy w dzielnicy Wełnowiec. Składa się z 2 niewielkich pokoi (do obu wejście z kuchni), kuchni, nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Józefowiec,Katowice

2 550 zł50 m² 51,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem położonego na spokojnym osiedlu w dzielnicy Józefowiec. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Ochojec,Katowice

351 440 zł31 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament Z tarasem 20 m2 Widok na zieloną okolicę | Winda | Kameralne osiedle | Bliskość centrum Oszczędź na starcie: 0% prowizji i 0% pcc! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uniwersytecka

Środmieście,Katowice

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem okazjonalny mieszkania w okolicy Spodka! Bardzo dobra lokalizacja - ścisłe centrum Katowic, okolice Uniwersytetu Śląskiego, 2 piętro. Dogodne połączenie we wszystkich kierunkach, parking,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Ligota,Katowice

555 541 zł42 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże. Termin oddania: II kwartał 2026 strona świata:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Środmieście,Katowice

650 000 zł104 m² 6 249,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 104 m , położone w samym sercu Katowic - przy ul. Warszawskiej. To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wełnowiec,Katowice

178 763 zł34 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica w tracie rewitalizacji! 2 pokoje z dużym potencjałem! | Katowice ul. Modelarska! zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

990 zł17 m² 58,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Gliwickiej 111 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. Piętro 2. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Środmieście,Katowice

569 900 zł67 m² 8 549,35 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rodzinne i przestronne 3 pokoje blisko Centrum! | Katowice ul. Szeligiewicza zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Józefowiec,Katowice

1 695 zł41 m² 41,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokoje Katowice Józefowiec ul. Nowowiejskiego Oferujemy mieszkanie w podwyższonym standardzie o powierzchni 41m2 w dzielnicy Wełnowiec. Dookoła niska zabudowa i dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wczasowa

Ligota-Panewniki,Katowice

2 900 zł72 m² 40,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z balkonem w otoczeniu zieleni Katowice, ul. Wczasowa 14D Lokalizacja: mieszkanie położone jest na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w Katowicach, bezpośrednio przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

689 000 zł96 m² 7 153,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96,31 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic. Z uwagi na układ i lokalizację idealnie nada się jako gotowiec inwestycyjny do wynajmu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Zawodzie,Katowice

479 000 zł61 m² 7 834,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Katowice, zawodzie - ul. 1 maja 122 Szukasz mieszkania z potencjałem, w świetnie skomunikowanej części Katowic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Paderewskiego,Katowice

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja numer oferty W biurze: wlvcm7696 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Katowicach, na osiedlu Paderewskiego, znajdującego się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pola

Załęska Hałda-Brynów,Katowice

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Stanowczo nie jestem zainteresowany współpracą z agencjami nieruchomości i firmami oferującymi reklamę. Oferuję na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

389 000 zł77 m² 5 044,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem Katowice, śródmieście, ul.Słowackiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Środmieście,Katowice

3 500 zł99 m² 35,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji! Prezentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w Katowicach w Śródmieściu przy ulicy Żwirki i Wigury. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Paderewskiego,Katowice

529 500 zł56 m² 9 455,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 8 piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku z dwiema windami przy ul. Sowińskiego 9 w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andrzeja

Środmieście,Katowice

279 700 zł28 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 27,97 m2 mieszczące się na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Andrzeja 2 w Katowicach. Do rynku 5 min pieszo, do Dworca Głównego 3 min pieszo, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Ligota,Katowice

399 900 zł54 m² 7 474,77 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 53,40 m , położone na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą z 1988 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kostuchna,Katowice

3 150 zł67 m² 47,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem przestronnego , w pełni umeblowanego 3-pokojowe mieszkania o powierzchni 67 m2. Zlokalizowane na 1. piętrze w prestiżowym i spokojnym kompleksie Miłe Zacisze` przy ul.