dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Katowice - Lista ogłoszeń

350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zadole,Katowice

1 300 zł38 m² 34,03 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem Katowice, ul. Płochy. Oferuję do wynajęcia dużą kawalerkę z balkonem o powierzchni 38,20 m , położoną w Katowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

1 145 000 zł250 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w sercu Katowic, w stylowej kamienicy. To idealne miejsce dla osób, które poszukują lokum w mieście, z dostępem do licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

229 000 zł29 m² 7 842,47 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 -p okojowe mieszkanie w Katowicach, w dzielnicy Szopienice , przy ul. Morawa. Opis mieszkania: - mieszkanie z księgą wieczystą - Blok po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fitelberga

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja mieszkanie po remoncie W katowicach brynowie najem okazjonalny Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach Brynowie w okolicy ulicy Fitelberga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegorzka

Dąbrówka Mała,Katowice

2 200 zł61 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem na spokojnym osiedlu blisko ikei w Katowicach. Mieszkanie bardzo ładnie wykończone o podwyższonym standardzie. Wystawa okienna na dwie strony: wschód i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kredytowa

Ligota,Katowice

950 zł11 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 26.09.2025 pokój o powierzchni około 11 m2. Dobra lokalizacja przy ul. Kredytowej w odległości około 15 min od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Pokój wchodzi w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Tysiąclecia,Katowice

1 900 zł54 m² 35,51 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na 10 piętrze w 18 piętrowym bloku na osiedlu Tysiąclecia -tysiąclecie Górne.Mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Katowice, ul. Słoneczna 75 Powierzchnia: 49 m Piętro: 5/10 (blok z windą) Układ: dwa niezależne, ustawne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

1 700 zł90 m² 18,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90m2 zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy w Katowicach przy ul. Gliwickiej w dzielnicy Załęże. Mieszkanie wyposażone jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

2 100 zł51 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia designerskie, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w topowej części Katowic - Dolinie Trzech Stawów - przy ulicy Sowińskiego 39. Mieszkanie o powierzchni 51 mkw położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilimowskiego

Środmieście,Katowice

3 900 zł93 m² 41,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**piękne mieszkanie na wynajem w centrum miasta - Katowice, ul. Wilimowskiego** Do wynajęcia piękne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85,1 m , zlokalizowane w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Środmieście,Katowice

719 000 zł78 m² 9 248,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Bez prowizji od kupującego! Przestronne i starannie wykończone mieszkanie w zadbanej kamienicy w samym sercu Katowic. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolna

Brynów,Katowice

2 100 zł62 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe położone w Katowicach na Brynowie przy ul. Rolnej. Spokojne osiedle, położone w bliskiej odległości Parku Kościuszki, dobrze skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Dąb,Katowice

2 500 zł54 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie blisko centrum Katowic i Parku Śląskiego - Najem okazjonalny Lokalizacja Katowice, dzielnica Dąb, ul. Dębowa 38.Tylko 200 m od Parku Śląskiego, 3 km od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Podlesie,Katowice

599 000 zł55 m² 10 861,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z tarasem, 2 miejscami postojowymi i komórką lokatorską - Katowice, osiedle Malownik (podlesie) Lokalizacja: mieszkanie położone na prestiżowym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Katowice,śląskie

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w kamienicy w Katowicach przy ulicy Lelewela Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Koszutka,Katowice

1 800 zł38 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Ordona 12a, mieszkanie położone jest na 4 piętrze , budynek z windą. Mieszkanie posiada balkon. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puchały

Kostuchna,Katowice

620 000 zł53 m² 11 654,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 53,2 m , położony na drugim piętrze jednego z trzech najlepiej usytuowanych budynków prestiżowego osiedla Bażantowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brynowska

Brynów,Katowice

430 000 zł58 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Katowice - Brynów, ul. Brynowska | 3 pokoje | Klimatyzacja | 56 m2 | XII kondygnacja Panoramiczny widok i prestiżowa lokalizacja Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 56 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszutka,Katowice

1 600 zł51 m² 31,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, przy ulicy Michała Grażyńskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę oraz dostęp do edukacji, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

360 000 zł32 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zdjęcia przedstawiają aktualny stan mieszkania (po remoncie) Na sprzedaż nowe, jasne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone w Śródmieściu Katowic na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Nikiszowiec,Katowice

439 000 zł47 m² 9 253,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,44 m , położone na parterze zabytkowej kamienicy w samym sercu osiedla Nikiszowiec - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słupska

Ligota,Katowice

1 300 zł53 m² 24,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Słupskiej w Katowicach, dzielnica Ligota. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim, ocieplonym bloku. Pod blokiem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

660 000 zł96 m² 6 852,87 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96,31 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic. Z uwagi na układ i lokalizację idealnie nada się jako gotowiec inwestycyjny do wynajmu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barcelońska

Piotrowice,Katowice

925 000 zł95 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! Na sprzedaż apartament 95m2 zlokalizowany przy ul. Barcelońskiej w Katowicach. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze. Nowa Barcelońska to osiedle zlokalizowane w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

439 900 zł51 m² 8 676,53 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z pełnym wyposażeniem Os. Tysiąclecia | Katowice ul. Tysiąclecia zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barcelońska

Piotrowice,Katowice

925 000 zł95 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

245 000 zł29 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż 1 -p okojowe mieszkanie w Katowicach, w dzielnicy Szopienice , przy ul. Morawa. Opis mieszkania: - czwarte piętro w budynku z dwiema windami - mieszkanie środkowe-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Środmieście,Katowice

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia - Katowice centrum, ul. 3 maja - dla 2 osób Lokalizacja: katowice - ul. 3 maja, ścisłe centrum miasta Rodzaj najmu: pokój prywatny, części wspólne współdzielone Co oferujemy? Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Środmieście,Katowice

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 położone w centrum Katowic przy .Uniwersyteckiej 12 Mieszkanie w budynku po termomodernizacji. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bratków

Środmieście,Katowice

1 600 zł62 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę klimatyczne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Katowic przy ul. Bratków, w pobliżu Katedry i ul. Kościuszki. Bardzo korzystna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Ligota,Katowice

568 072 zł42 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże. Termin oddania: II kwartał 2026 strona świata:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania z widokiem na góry Szczawnica, ul. Połoniny | Do remontu Pierwsze zdjęcie ukazuje wizualizację po termomodernizacji. Pakiet 3 mieszkań Cena za cały pakiet (3 mieszkania): 799 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Ligota,Katowice

336 045 zł26 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026