dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Katowice - Lista ofert

1 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 366 ogłoszeń

Rynek pierwotny

431 625 zł34,53 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży mieszkania przy ulicy Pawła 12, w sercu Katowic. Jest to niepowtarzalna okazja kupna mieszkania w inwestycji, realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43,48 m² 69 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowy, 2-pokojowy apartament z wielkim tarasem ul. Nadgórników 14! Szukasz wyjątkowego, nowoczesnego miejsca do życia w najbardziej prestiżowej lokalizacji? Oferuję na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 386 zł75,50 m² 10 985,25 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato - nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic | Wielkomiejska energia | Stan deweloperski | 0%.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł52,31 m² 9 921,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa okazja - mieszkanie, które możesz dopasować do siebie! katowice brynów, ul. W. Pola 13. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,31 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 800 zł34,25 m² 52,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne studio w nowym budownictwie, nieopodal pętli tramwajowo-autobusowej "zawodzie Centrum Przesiadkowe". Budynek I lokalizacja: budynek: blok z 2021 roku, z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł51,24 m² 58,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaproponować Państwu najem luksusowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu Nowe Ptasie - ul. Meteorologów. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25,09 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Przestronna Kawalerka 25,09 m2 zlokalizowana na parterze : * Pokój, * Aneks kuchenny, * Łazienka, mieszkanie jest po generalnym remoncie, wyposażone, bardzo jasne, słoneczne, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 43m w Katowicach przy ul. Sokolskiej 30a znajdujący się na 3 piętrze. Lokal składa się z: wyposażonego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł79,61 m² 41,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 79,61 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 440 zł51,78 m² 10 977,98 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł32,47 m² 5 820,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice, ul. Filaka 10 - mieszkanie do generalnego remontu | 3/4 piętro | piwnica | kw Jeśli szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz ta nieruchomość przy ul. Filaka 10 to.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł31,30 m² 9 105,43 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Tylko w Realton Nieruchomości! Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 31,30m, usytuowanej na 8 piętrze budynku z 1965 r ('górnik"), położonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, doskonale zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie po remoncie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej, a zarazem bardzo dobrze skomunikowanej części Katowic na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 313 zł51,30 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48 m² 11 854,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Strzeleckiej 8a w Katowicach. Lokal znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 000 zł60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł39 m² 10 974,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w zrewitalizowanej Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic w świetnej Kultowej Lokalizacji przy ul. Krzywej! Mieszkanie dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Daszyńskiego. Doskonała lokalizacja i komunikacja, świetny dojazd do centrum Katowic. W sąsiedztwie przystanek autobusowy oraz tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł84,41 m² 7 072,62 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szukasz dużego, ładnego mieszkania z balkonem w doskonałej lokalizacji? Jeśli tak, to nie czekaj. Zadzwoń i umów się na obejrzenie, bo to oferta właśnie dla Ciebie! Bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł62 m² 8 693,55 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! oferta na wyłączność zapraszam inne biura do współpracy! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia - ul.Bolesława Chrobrego Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Kostuchna Park | blisko lasu | balkon/taras | 2021 koszty pośrednictwa pokrywa sprzedajacy Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z rynku wtórnego, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 135 zł53,40 m² 12 025 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł40,79 m² 9 781,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Ligota Park w Katowicach. Osiedle znajduje się w najatrakcyjniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 000 zł27 m² 12 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamentowiec w zielonym sercu aglomeracji. Prezentowana oferta obejmuje apartamenty w nowoczesnym, kameralnym osiedlu zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych kompleksów.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł47 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe. Lokalizacja: katowice Śródmieście ul. Lisieckiego 47 m2, 3 piętro w bloku 4 piętrowym, 2 przestronne pokoje, oddzielna kuchnia. Zdecydowane atuty: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Obsługi Nieruchomości Bartosz Nocoń, przedstawia Państwu ofertę wynajmu w pełni umeblowanego przestronnego mieszkania. Powierzchnia lokalu wynosi 49.17 m2 i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Piotrowice-Ochojec,Katowice

395 000 zł49,50 m² 7 979,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jankego w Katowicach. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń sprawia, że przestrzeń jest wykorzystana maksymalnie efektywnie, a każde.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł72,95 m² 12 063,06 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż ustawny apartament w spokojnym bloku w w stanie do wykończenia według własnego projektu na zamkniętym, spokojnym osiedlu Dębowe tarasy w Katowicach. Dębowe Tarasy 72,95.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58,50 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi przedstawia całkowicie nowe, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w samym centrum Katowic! Oferta dostępna od zaraz, nie czekaj! Mieszkanie przeznaczone dla 1 lub 2 osób. Lokalizacja Jeśli jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice Ligota ul. Słupska / Świdnicka - 52,86 m2 / 3 pokoje + 2 balkony blisko dworca blisko śum idealne pod najem na pokoje jak I do zamieszkania Prezentujemy Państwu bardzo jasne, duże, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł114 m² 6 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaproponować Państwu zakup apartamentu zlokalizowanego w Katowicach w dzielnicy Śródmieście w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Wilmowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł31 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Katowice, giszowiec ul. Wojciecha - 31 m2 + Balkonik Francuski super lokalizacja we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 1 pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,27 m² 11 037,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27 m , zlokalizowany w sercu zielonej dzielnicy Wełnowiec-Józefowiec. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 059 zł68,20 m² 11 995 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,81 m² 7 820,09 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w przy ulicy Fliegera w Katowicach. Doskonała propozycja inwestycji pod wynajem ze względu na świetną lokalizację- śródmieście Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł53,50 m² 7 474,77 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 53,40 m , położone na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą z 1988 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

901 848 zł56,72 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.