dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Katowice - Lista ofert

1 369 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 369 ogłoszeń

Rynek pierwotny

775 000 zł64 m² 12 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w Katowicach Brynów 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i balkonem. Mieszkania z rynku pierwotnego gotowe do odbioru. Korzyści finansowe do 100tys. ( brak.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

445 000 zł63 m² 7 063,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 63 m z balkonem Józefowiec / Wełnowiec, katowice Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 244 zł47,60 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł80 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie prawie W centrum katowic Z miejscem postojowym i pomieszczeniem gospodarczym - Service in English - Apartment for demanding, the price of 4300 pln + Adm Cost 1600 pln +.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament | Nowy Brynów | wysoki standard | balkon | własny parking Do wynajęcia wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament zlokalizowany na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Nowy Brynów.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 59 m , zlokalizowane przy ul. Wałowej 8a w Katowicach. Lokal znajduje się na 1. piętrze, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 861 zł70,51 m² 10 521,36 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 70.51 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 194 zł53,57 m² 10 811,92 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 285 zł49,55 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! wysokie rabaty do zgarnięcia! *** *** *** kupujący nie płaci pcc *** posiadamy wszystkie lokale dostępne W inwestycji! zadzwoń I umów się na spotkanie! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł24,74 m² 8 488,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka w Katowicach Murckach - Twoje idealne miejsce w bliskim sąsiedztwie natury! Szukasz przytulnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji? Oferujemy na sprzedaż kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 244 zł47,60 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, mieszkanie zlokalizowane w południowej dzielnicy Katowic - w bliskim sąsiedztwie galerii libero. Kapitalna lokalizacja pod względem skomunikowania z centrum Katowic oraz jego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 339 zł33,40 m² 15 099,97 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato | nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic | Wielkomiejska energia | Stan deweloperski | 0%.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Katowicach przy ul. Owocowej 7 - w bezpośrednim sąsiedztwie Sądu Apelacyjnego. Parking dla mieszkańców przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenie! wyposażenie W cenie! Mieszkanie w Katowicach Piotrowicach przy ul. Radockiego o pow. 51 m2 po generalnym remoncie, do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Katowicach, przy ul. Lipowej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze Rozkład mieszkania: na przestrzeń o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

479 990 zł62,50 m² 7 679,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w najbardziej zielonej części Katowic? Ta oferta przy ul. Zielonogórskiej 11 to idealne połączenie domowego spokoju, pełnej infrastruktury i doskonałego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 279 zł59,43 m² 9 965,99 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje 62 m balkon Osiedle Ptasie - Katowice Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tychy, ul. Orzeszkowej tychy tarasowce, osiele O, cicha spokojna okolica Z dużą ilości zieleni Mieszkanie posiada 68 m2 i składa się z 3 pokoi, kuchni i balkonu Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł64,16 m² 8 400,87 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje W top lokalizacji! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone przy awf-ie w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 1 piętrze bloku z 2 windami. Składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 8. piętrze w budynku na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Charakterystyka lokalu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 321 460 zł94,39 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Tylko U nas | Wyjątkowy Apartament z dużym tarasem ostatnie piętro | Inwestycja Semiramis, katowice Tylko w naszej ofercie pojawia się na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł53 m² 10 716,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie po remoncie generalnym z balkonem w pięknej kamienicy po rewitalizacji w Śródmieściu na ul. Kościuszki. Informacje O nieruchomości; mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, cześć! Nowoczesna i klimaryczna przestrzeń do życia i relaksu na osiedlu Develia - Ceglana Park. Oferta tylko w estatestreet. Nie zamieszkałe wcześniej! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł20 m² 64,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę zlokalizowaną w samym sercu Katowic, przy ul. Kordeckiego, tuż za Dworcem pkp. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 039 944 zł72,47 m² 14 349,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł98 m² 16 071,43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament z rynku wtórnego z najlepszym widokiem w mieście w najbardziej luksusowym budynku na Śląsku: noho! Apartamentowiec w standardzie 5* hotelu! Mam zaszczyt zaprosić.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł26,09 m² 19 892,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najbardziej prestiżowa inwestycja w sercu miasta! Klimatyczne studio wykończone pod klucz. Lokalizacja: inwestycja noho, katowice, ul. Nadgórników 16. W zasięgu ręki wszelka infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 202 zł40,99 m² 11 153,99 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł69,94 m² 7 649 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje na powierzchni prawie 70 m2 w niskim budynku, w otoczeniu sporej ilości zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Zachęcam do poznania pozostałych atutów mieszkania. Znakomita propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 500 zł55,90 m² 9 991,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie. Idealna dla inwestora - możliwość przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 000 zł40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj tak, jak zawsze marzyłeś! Oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim z ogromnym potencjałem aranżacyjnym a jeśli chcesz, zrealizujemy dla Ciebie kompleksowy remont pod klucz we.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na piątym piętrze w nowym apartamentowcu atal Sky+ w Katowicach przy al. Korfantego. Cena najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 453 zł52,62 m² 10 802,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł103,20 m² 28,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi biura nieruchomości revelio (oferta na wyłączność!) Jeżeli szukasz dużego mieszkania z pięknym salonem, zaledwie 5 minut autem od centrum Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42 m² 16 642,86 zł/m²

 

Piętro:8/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy Apartament z Panoramicznym Widokiem w Global Apartments Katowice! Cena: 699 000 pln Lokalizacja: global Apartments, katowice ikona nowoczesności w centrum miasta. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

833 030 zł66,91 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 66,91 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 435 zł72,90 m² 11 994,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 720 zł65,67 m² 9 908,94 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! Świetna opcja pod kątem inwestycyjnym, zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 625 zł34,53 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży mieszkania przy ulicy Pawła 12, w sercu Katowic. Jest to niepowtarzalna okazja kupna mieszkania w inwestycji, realizowanej przez.