dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Katowice - Lista ofert

1 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 366 ogłoszeń

5 500 zł110 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 110 m dla osób, które cenią wysoką jakość życia, przestrzeń oraz prestiżową lokalizację w otoczeniu zieleni. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 793 795 zł205,07 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Elegancki penthouse, łączący nowoczesność z prestiżem - trzy poziomy, prywatna winda i taras na dachu - komfort życia na najwyższym poziomie. Poznaj unikatową przestrzeń, gdzie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł51,10 m² 10 176,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,1 m z dużym tarasem. Na obrzeżach miasta w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i licznych terenów rekreacyjnych. Doskonałe dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł40,16 m² 6 100,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta na wyłączność. Tylko w Realton! Katowice - Burowiec Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie do remontu, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Katowic - Burowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 700 zł42,78 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko W realton Prezentujemy Państwu przytulne mieszkanie na wynajem w Katowicach-Giszowcu, przy ulicy Wojciecha. Składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny Apartament na osiedlu Francuska Park Szukasz komfortowego miejsca do życia w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach? Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł29 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone, klimatyczne, stylowe studio z balkonem zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Zabrskiej 15. Dla najemcy ceniącego spokój , komfort ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł57 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:13/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie z 2 balkonami o podwyższonym standardzie przy ul. Zawiszy Czarnego 4 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 57 m2. 13 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 997 zł39,12 m² 11 093,99 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58 m² 10 327,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Słoneczne i gotowe do zamieszkania 58 m przy ul. Panewnickiej, katowice, osiedle Bema Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od zaraz ? Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 453 zł55,24 m² 12 300,02 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe mieszkanie zlokalizowane w Słonecznych Tarasach w dzielnicy Koszutka w Katowicach. Usytuowane jest na 2 piętrze w świeżo wybudowanym 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 402 zł45,80 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 200 zł70 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł47,05 m² 11 158,34 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 47.05 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 338 zł45,20 m² 11 688,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 028 zł49,68 m² 10 809,74 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze przy ul. Ligockiej w Katowicach (dzielnica brynów/ligota). Mieszkanie składa się z: 3 niezależnych, zamykanych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Francuska Park w Katowicach. Topowe osiedle, słoneczna i przestronna przestrzeń idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blisko centrum katowic - 3 pokoje nowoczesny budynek! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc - Service in English - Oferowane mieszkanie mieści się w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 468 zł57,90 m² 10 923,45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 57.90 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 998 zł55,22 m² 10 105 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne przestronne W świetnej lokalizacji Oferuję do wynajęcia od zaraz bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na katowickim Osiedlu Paderewskiego. Jest to jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 950 zł50 m² 10 539 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty mieszkań od dewelopera bez prowizji i podatku pcc 2%! To nowoczesne osiedle w sercu Katowic zostało zaprojektowane, by zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł91 m² 15 373,63 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego Do sprzedania apartament 3-pokojowy z Balkonem w najlepszej okolicy Katowic! Miejsce parkingowe w garażu podziemnym, komórka lokatorska, sauna Ogrzewanie Miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 000 zł49 m² 10 836,73 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w otoczeniu zieleni. Unikatowa i nowatorska propozycja wśród katowickich inwestycji mieszkaniowych, oferująca znacznie więcej niż komfortowe apartamenty. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Komfortowe mieszkanie 51,5 m - os. Michalskiego, ul. Strzelców Bytomskich 21D Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł43,17 m² 41,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W najlepszej lokalizacji bardzo dobrze wyposażone Do wynajęcia od zaraz, bardzo dobrze wyposażone, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla Paderewskiego, czyli w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 680 zł39,65 m² 11 114,25 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 704 zł38,79 m² 11 747,98 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł70 m² 12 785,71 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tylko W realton! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Katowic - przestrzeń, światło i komfort życia Wyobraź sobie miejsce, w którym każdy dzień zaczyna się od promieni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł48,55 m² 9 886,71 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament: apartament ma powierzchnię 48.55 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł61 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta polecana! Oferujemy do wynajęcia duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 po kapitalnym remoncie. Zadbany kamienica w ścisłym centrum Katowic. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia perełkę wśród mieszkań w Katowicach znajdującą się na zabytkowym osiedlu Nikiszowiec. W bezpośrednim sąsiedztwie m.in. restauracja Śląska Prohibicja, cafe Byfyj,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 885 zł42,78 m² 11 591,51 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 42.78 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł35,10 m² 13 931,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Uwaga: zdjęcia mają charakter poglądowy - przedstawiają przykładowe wykończenie mieszkania tego samego typu. Prezentują one możliwą aranżację wnętrza po wykończeniu "pod klucz". Sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Bażantów

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem klimatyczna kawalerka katowice oś. Bażantów tylko dla wyjątkowego najemcy Na wynajem klimatyczne dwu pokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się na parterze. Katowice Oś. Bażantów.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł27,72 m² 19 985,57 zł/m²

 

Piętro:15/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 (salon z aneksem kuchennym) o powierzchni 27,72 m2 położonego na 15 piętrze w 27 piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania o pow. 50 m2 usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku zlokalizowanym w dzielnicy Ligota przy ul. Świdnickiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 000 zł31 m² 15 225,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Miejski komfort w zielonym wydaniu. Apartamenty nieopodal Parku. Prezentowana oferta obejmuje apartamenty cechujące się przemyślaną architekturą. Jest to nowoczesne osiedle, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 315 zł72,47 m² 10 505,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026