dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Katowice - Lista ofert

1 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 366 ogłoszeń

Rynek pierwotny

434 000 zł40 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Komfortowe, jasne i przewiewne mieszkania. Zielona okolica - szybki dojazd do centrum. Przedstawiam nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części miasta zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł37 m² 10 730 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje przy spodku -po remoncie! (koszutka) Jasne, nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w sercu Katowic - przy ul. Katowickiej 65 (dzielnica Koszutka). Mieszkanie przeszło generalny remont i czeka.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 48 m2 z balkonem na sprzedaż- katowice ul. Wajdy Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone w Katowicach przy ul. Wajdy. Lokal znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł54,61 m² 15 564,91 zł/m²

 

Piętro:10/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania w centrum Katowic, które obok wysokiego standardu oferuje po prostu wygodę na co dzień? To wnętrze zaprojektowano z głową, dbając o bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

770 500 zł61,64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje z balkonem | tylko 4 takie mieszkania w inwestycji | | 61,64 m | 4 pokoje | 2 piętro | Katowice, ul. Przemysłowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o bardzo dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w Katowicach, przy ul. Tysiąclecia 19, na 7. piętrze zadbanego bloku po remoncie, wyposażonego w dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 500 zł42,17 m² 11 797,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w Realton! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach przy ul. Bytkowskiej 113 - nowa inwestycja Modena Group, bezpośrednio przy Parku Śląskim. Inwestycja wyróżnia się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie - pierwsza dzielnica dla wymagającego klienta! Na wynajem luksusowe mieszkanie w najnowszym apartamentowcu przy ul. Góreckiego, tzw. Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł56,51 m² 9 998,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie. To idealna propozycja dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,30 m² 11 796,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament o pow. 48m2 usytuowany na 2 piętrze 7 piętrowego apartamentowca zlokalizowanego w Katowicach na nowo wybudowanym osiedlu Ceglana Park.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł64 m² 8 421,88 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice bogucice - ul. Wajdy - 64m2 - 3 pokoje + balkon + piwnica / winda we speak english Mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 672 zł26,34 m² 13 199,39 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

836 834 zł66,68 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Centrum Mikołowska - 2 pokoje / 48m2 + duża piwnica We speak English Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania w centrum Katowic. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł42,64 m² 8 677,30 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone na 11. piętrze w wysokim bloku, z którego rozpościera się wyjątkowy widok na panoramę centrum Katowic, strefę Kultury , mck oraz Spodek. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37,10 m² 53,91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe M w centrum Katowic pod wynajem mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 37,10 m , na którą składają się: - salon częściowo połączony z kuchnią, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł30 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne studio o powierzchni 30 m zlokalizowane w prestiżowej inwestycji noho przy ul. Nadgórników w Katowicach. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł122,05 m² 14 666,12 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Koniecznie proszę obejrzeć film! Dla tych co szukają czegoś wyjątkowego, unikalnego, niepowtarzalnego, zlokalizowanego w samym centrum Katowic, ze spektakularnym widokiem na panoramę Katowic? Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 987 zł68,88 m² 10 467,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 68.88 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

724 880 zł42,64 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament zlokalizowany w Katowicach na prestiżowym osiedlu Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze apartamentowca. Mieszkanie jest aktualnie wynajęte.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł109,90 m² 8 180,16 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 poziomowego apartamentu zlokalizowanego w Katowicach przy ulicy Ziołowej 43a, dzielnica Ochojec. Układ funkcjonalny: 1 poziom: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36 m² 16 638,89 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie (35,7 m ) w prestiżowej inwestycji Pierwsza Dzielnica, tuż obok katowickiej Strefy Kultury. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62,50 m² 6 864 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje Z pięknym widokiem! wyposażenie W cenie! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Kokociniec, ul. Mała. Mieszkanie o pow. 62,47 m2 składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł44,34 m² 50,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe trzypokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym oraz komórką lokatorską w cichej i spokojnej części miasta, blisko centrum. Nieruchomość znajduje się w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 241 735 zł105,50 m² 11 770 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł26,43 m² 18 161,18 zł/m²

 

Piętro:21/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł50,50 m² 8 495,05 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! W naszym biurze! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m , zlokalizowane na 3. piętrze przy ul. Chrobrego 31 w Katowicach. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł18 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Oswobodzenia 38a w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 18m2. Piętro 3 z 3. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje przy spodku - Pierwszy Najemca po Remoncie! (koszutka) Wynajmę bezpośrednio jasne, nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w sercu Katowic - przy ul. Katowickiej 65 (dzielnica Koszutka). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 113 920 zł75,52 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1886

Bez pcc! zdjęcia mają charakter poglądowy. Nowa inwestycja w Katowicach to prawdziwa architektoniczna perełka z końca XIX wieku, datowana na około 1886 rok. Priorytetem tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł41 m² 10 951,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem zlokalizowane w Zrewitalizowanej Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic w świetnej Kultowej Lokalizacji przy ul. Krzywej!.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie blisko centrum miasta i parku wygodne W super układzie W pełni wyposażone! Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Marta Wojtasik tel   Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

577 700 zł44,61 m² 12 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - noho Nadgórników 16, katowice Cena: 577 700 zł | Powierzchnia: 44,61 m | Liczba pokoi: 2 | Piętro: parter z 11 | Rok budowy: 2025 | Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 242 zł79,88 m² 10 230,87 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,32 m² 71,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Ligota Franciszkańskie - apartament z ogródkiem i klimatyzacją blisko śum - ul. Szurmana. Polecamy do wynajęcia 2 pokojowy, wygodny apartament o w południowej dzielnicy Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł32,04 m² 10 892,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji! Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 32,04 m , położone na nowoczesnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 320 zł39,85 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 143 zł29,43 m² 13 154,69 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026