dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Katowice - Lista ofert

1 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 366 ogłoszeń

Rynek pierwotny

867 314 zł79,90 m² 10 854,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Lokal składa się z 4 pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

947 777 zł79 m² 11 997,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament przy Parku Śląskim | Dębowe Tarasy Cena: 947 777 zł | Garaż podziemny: tak (płatny dodatkowo 60 000 zł) | Powierzchnia: 79 m | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 2/4 | Balkon: tak |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 434 945 zł82 m² 17 499,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartamenty z widokiem na trzy stawy. Rekreacja oraz relaks w zasięgu wzroku. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 84 m położone na 7. piętrze nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 693 zł68,75 m² 10 220,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 700 zł65,70 m² 56,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo przestronne, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w Katowicach, przy ul. Brynicy 3. Budynek - Rezydencja, znajduje się w spokojnej części dzielnicy, szopienice.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł71 m² 6 887,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem i potencjałem to mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. Położone w odrestaurowanej, klimatycznej kamienicy przy ul. Mielęckiego, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla pierwszego Najemcy! Na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w Katowicach na prestiżowym osiedlu Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł73,50 m² 5 006,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 73,50 m2 położone na 2 piętrze 3-piętrowej kamiennicy przy ulicy Morawa w Katowicach - Szopienicach, składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 576 zł66,72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia komfortowy apartament dwupokojowy w Katowicach Zadolu przy ul. Marcinkowskiego. Mieszkanie ma powierzchnię 47m2. Mieszkanie W pełni umeblowane I wyposażone!.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60 m² 10 816,67 zł/m²

 

Piętro:24/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 24 piętrze na kultowym osiedlu Gwiazdy! Jasne, przestronne wnętrze z pięknym widokiem na panoramę Katowic. Idealnie dla osób szukających komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł74 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku na cenionym Osiedlu Kukuczki w Katowicach. To nieruchomość, która wyróżnia się przede wszystkim w pełni niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł28,12 m² 16 358,46 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Katowice, ul. Tysiąclecia 22 wyjątkowa, jasna kawalerka Z nowocześnie zaprojektowaną częścią sypialnianą oraz Z dużym widokowym tarasem Mieszkanie posiada 28 m2 i składa się z 1.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł36 m² 9 361,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Katowic - na osiedlu Odrodzenia, przy ul. Radockiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł66,70 m² 5 982,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie w odnowionej, pełnej charakteru kamienicy położonej w samym sercu miasta! Lokal znajduje się na ostatnim piętrze, dzięki czemu możesz cieszyć się pełną.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł51,45 m² 8 551,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze niskiego bloku położonego przy ul. Nasypowej. Teren działki, na której znajduje się budynek jest ogrodzony, z wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Dębowe Tarasy apartament 2 pokoje wysoki standard Mieszkanie o powierzchni 50m2 usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu (dostępna winda) na prestiżowym osiedlu Dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 693 zł45,31 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Osiedle powstaje przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego. Obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 190 zł44,04 m² 11 561,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w Katowicach przy ul. Kujawskiej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim, 4 piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł26,97 m² 19 614,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne studio na sprzedaż zlokalizowane w inwestycji belg w Katowicach, stworzone z myślą o jednej osobie lub studencie poszukującym komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł65,72 m² 14 455,26 zł/m²

 

Piętro:16/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko W realton nieruchomości, oferta na wyłączność! 0% prowizji dla kupującego, klient nie płaci prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy apartament w stanie deweloperskim na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Katowice,śląskie

992 000 zł117 m² 8 478,63 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowe, stylowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Katowic, przy ulicy Podchorążych. Mieszkanie znajduje się w budynku wpisanym do Katowickiego Szlaku Moderny. Lokalizacja mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 090 zł67,09 m² 10 211,51 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 67.09 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 901 zł51 m² 11 743,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,80 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie przy ulicy Mikołowskiej 40 w Katowicach - do kapitalnego remontu. Mieszkanie z historią- pierwszy powojenny wieżowiec w Katowicach. Doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:18/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nieruchomość znajdujące sie w centrum Katowicach przy ul. Sokolskiej 33 Mieszkanie znajduję sie na 18 piętrze w wysokim budynku Dane techniczne: - ogrzewanie miejskie - ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 965 zł73,86 m² 9 449,84 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 73.86 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł80 m² 35,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta polecana! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 80 m 2 po kapitalnym remoncie. Zadbana kamienica w ścisłym centrum Katowic. Lokal składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł40,50 m² 11 851,85 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia z dobrą lokalizacją, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze nowoczesnego budynku, z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 539 zł51,88 m² 10 978,01 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Piotrowice / Ochojec ul. Łętowskiego / Radockiego - 49m2 - 2 pokoje + 2 balkony + piwnica we speak english Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,80 m² 6 799,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz fajnego, 2-pokojowego mieszkania dla siebie, swojej rodziny, świetnie położonego, w przyjaznej okolicy - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! A może myślisz o ulokowaniu swoich.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł45,50 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w Katowicach - Os. Atal Francuska Park. Mieszkanie o pow. 45,5 m2 składa się z przedpokoju, pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł57,67 m² 48,55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Katowice - Brynów, ul. Ceglana 61 | 3 pokoje Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,67 m , zlokalizowane w Katowice przy ul. Ceglanej 61,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59 m² 8 966,10 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 3 pokojowe, 59 mkw. UL tysiąclecia 47/1. Mieszkanie po generalnym remoncie (koniec 16.04.2026) MIESZKANIE: - Garderoba - 3 niezależne pokoje - Kuchnia - Łazienka - Ogrzewanie miejskie -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe słoneczne mieszkanie umiejscowione w świetnej lokalizacji w Katowicach dzielnica Koszutka przy ulicy Morcinka. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze bez windy. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:23/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie, o powierzchni 40 m2 znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments w Katowicach na 23 piętrze. * 23 piętro * idealne pod inwestycje * bez pcc * do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 538 zł31,45 m² 12 354,15 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł62,90 m² 7 074,72 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna w Pepper House! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m , zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 404 zł51,50 m² 11 211,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024