dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Katowice - Sprzedaż i najem

523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

523 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice bażantów. Przestronne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem Oferujemy do wynajmu apartament na nowym osiedlu Bażantowo w Katowicach ( ul.Bażantów 41). Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

629 700 zł80,60 m² 7 812,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny gotowiec inwestycyjny zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Józefy Kantorówny 12 w Katowicach (dzielnica Szopienice). Lokalizacja i komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: bartosz Hein tel.   Na wynajem mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Warszawskiej 35 w dzielnicy Śródmieście. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie w zadbanej kamienicy - ul. Hetmańska | 48 m | parking | dostępny od zaraz Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Francuska Park | Topowe osiedle w Katowicach | Oferta tylko w estatestreet Słoneczne i przestronne mieszkanie z dużym balkonem czeka na nowego Najemcę. Lokalizacja: francuska Park,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł79,64 m² 6 265,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne, 80-metrowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do własnej aranżacji i montażu klimatyzacji. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Osiedle Tysiąclecia ul. Piastów - 44 m2 / 2 pokoje + kuchnia + balkon! Topowa lokalizacja! we speak english Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, w pełni urządzony apartament na prestiżowym Osiedlu Atal Francuska Park w Katowicach zaprojektowany przez właścicieli architektów.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł29 m² 14 827,59 zł/m²

 

Piętro:9/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne studio inwestycyjne w stanie deweloperskim przy ulicy Zabrskiej 15 w Katowicach doskonała okazja dla osób poszukujących sprawdzonej lokaty kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł55,90 m² 14 490,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,9 m2. Zlokalizowane jest ono na cenionym osiedlu Śląskie Ogrody położonym tuż przy Parku Śląskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 4. piętrze w bloku.Dwa niezależne pokoje osobna kuchnia Mieszkanie jest umeblowane, co ułatwia szybkie wprowadzenie się.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Giszowiec ul. Karliczka - 2 pokoje/ 36 m2 + Balkon we speak english Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 zlokalizowane w Katowicach - Giszowcu przy ul. Karliczka.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament do wynajęcia, komfort, elegancja i wyjątkowy klimat Do wynajęcia stylowy apartament o powierzchni 42 m2, położony na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice ul. Orkana/ Ligota. Mieszkanie przyjazne zwierzętom. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie najmu. Przestronne mieszkanie o powierzchni 56m2 z balkonem usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40,77 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w Sky+ z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Dostępne od 15 czerwca. Prezentujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,77 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 370 zł50 m² 10 367,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty mieszkań od dewelopera bez prowizji i podatku pcc 2%! To nowoczesne osiedle w sercu Katowic zostało zaprojektowane, by zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Katowice, ul. Wiertnicza, dzielnica Dąbrówka Mała. Zostań pierwszym lokatorem. Mieszkanie zlokalizowane jest tuż przy ikea. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł26,09 m² 19 892,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najbardziej prestiżowa inwestycja w sercu miasta! Klimatyczne studio wykończone pod klucz. Lokalizacja: inwestycja noho, katowice, ul. Nadgórników 16. W zasięgu ręki wszelka infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł69,94 m² 7 649 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje na powierzchni prawie 70 m2 w niskim budynku, w otoczeniu sporej ilości zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Zachęcam do poznania pozostałych atutów mieszkania. Znakomita propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 000 zł40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj tak, jak zawsze marzyłeś! Oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim z ogromnym potencjałem aranżacyjnym a jeśli chcesz, zrealizujemy dla Ciebie kompleksowy remont pod klucz we.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł38,03 m² 8 151,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | balkon | zielony brynów Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,3 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej dzielnicy Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł47,40 m² 10 443,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja - Mieszkanie z widokiem na zieleń gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, gdzie możesz od razu wprowadzić się bez żadnych remontów? To jest właśnie to! Lokal po gruntownym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,70 m² 11 527 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna tylko w Pepper House! Na sprzedaż nowoczesne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53,7 m , zlokalizowane w Katowicach (brynów) przy ulicy Rolnej. Atuty: - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w inwestycji Nova Mikołowska w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł58 m² 8 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku w Katowicach przy ul. Franciszka Ścigały. Lokal posiada duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł41,27 m² 17 664,16 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najbardziej prestiżowa inwestycja w sercu miasta! 2-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz w standardzie premium. Lokalizacja: inwestycja noho, katowice, ul. Nadgórników 16. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł35,10 m² 12 962,96 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wykończonego apartamentu o powierzchni blisko 35.10 m w inwestycji NOHO Investment Nadgórników 14 w Katowicach. Uwaga: zdjęcia mają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł35,10 m² 12 962,96 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni blisko 35.10 m w inwestycji NOHO Investment Nadgórników 14 w Katowicach. Sprzedawane mieszkanie jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55,82 m² 9 853,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 55,82 m2 - Katowice, ul. Bażantów Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,82 m2, zlokalizowane na II piętrze nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł55,78 m² 35,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blisko śum (ok. 20 min. pieszo). Mieszkanie idealne dlarodziny lub studentów. Bardzo ładne, przytulne mieszkanie o powierzchni55,78m2, usytuowane na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,63 m² 7 327,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w Katowicach przy ul. Mikołowskiej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł52 m² 12 096,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie Katowice Dębowe Tarasy 52,39 m kw. zapewnia panoramę miasta w oddali, estetyczne narożne ekspozycja wschodnio-południowa,ciepłe, słoneczne koło scc, obok Parku Śląskiego. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 zł25 m² 59,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania w centrum Katowic przy ul. Kobylińskiego. Nieruchomość o powierzchni 25 m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł67,74 m² 7 750,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez prowizji 0% dla biura nieruchomości apartament Z prywatnym ogrodem wisła wielka (gm. Pszczyna) ul. Mleczna Masz dość hałasu, korków i życia w ciągłym biegu? Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, bardzo jasne i słoneczne, położone w Katowicach w dzielnicy Józefowiec przy ulicy Józefowskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 125 zł62,50 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie W zielonej okolicy Z widokiem Przestronne mieszkanie na najwyższym piętrze budynku. Z szybkim połączeniem do najważniejszych punktów na mapie Katowic. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł45,01 m² 14 663,41 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Brynów inwestycja Dobrynów Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, w pełni wykończone 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Piotrowice-Ochojec,Katowice

395 000 zł49,50 m² 7 979,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jankego w Katowicach. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń sprawia, że przestrzeń jest wykorzystana maksymalnie efektywnie, a każde.