dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Katowice - Sprzedaż i najem

523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

523 ogłoszenia

365 000 zł48,70 m² 7 494,87 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Piotrowicach przy ul. Radockiego, osiedle Odrodzenia "manhattan" Mieszkanie - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł56,50 m² 8 300,88 zł/m²

 

Piętro:11/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje,balkon!.Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Katowic na osiedlu Gwazdy przy ul. Roździeńskiego ,usytuowane na 11 piętrze w wieżowcu. Lokal o pow. 56,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł88,71 m² 13 414,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę sprzedaży Apartamentu w Katowicach - Dolina Trzech Stawów - francuska park ul. Szybowcowa. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i składa się z: - duży przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

866 000 zł43,30 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:14/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 43,30 m2 położonego na 14 piętrze w 27 piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

375 000 zł60,99 m² 6 148,55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane w Katowicach przy ul. Gliwickiej 208. To doskonale skomunikowane miejsce z szybkim dostępem do centrum miasta, s86 czy A4. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 973 zł43,60 m² 12 384,70 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! 2-pokojowe mieszkanie W samym centrum Z dużym balkonem Mieszkanie w promocyjnej cenie w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, zaraz obok galerii Supersam.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37,11 m² 9 673,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Mikołowskiej 37/1 Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Wymieniono wszystkie instalacje, w tym elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Katowicach, przy ul. Lipowej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze Rozkład mieszkania: na przestrzeń o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł85 m² 7 023,53 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Katowice brynów / ligota - ul. Ligocka - 85m2 - 4 pokoje + balkon + piwnica we speak english Do negocjacji. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładne, wyjątkowo funkcjonalne 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m dla osób, które cenią przestrzeń, spokój i dobrze zaprojektowane wnętrza. To miejsce, które daje poczucie prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 215 zł33,41 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasny apartament Z dużym ogrodem od strony południowej Komfort | Kameralne osiedle | Dogodna lokalizacja Oszczędź na starcie: 0% prowizji i 0% pcc! Nowoczesny apartament - cisza Ochojca.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł115 m² 32,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Wojewódzkiej 23 w Katowicach, w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, dworca pkp oraz przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47,50 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Katowice Centrum ul. Korfantego - Superjednostka - 2 pokoje | 47,5 m2 + duży balkon! top lokalizacja! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Bażantów

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem klimatyczna kawalerka katowice oś. Bażantów tylko dla wyjątkowego najemcy Na wynajem klimatyczne dwu pokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się na parterze. Katowice Oś. Bażantów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł57,95 m² 12 924,94 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prestiżowy apartament blisko centrum Katowic lokalizacja Idealne miejsce dla osób, które szukają kompromisu pomiędzy korzyściami płynącymi z mieszkania blisko serca dużego miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł62,80 m² 7 786,62 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyyłączność Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne i atrakcyjne mieszkanie usytuowane w Katowicach przy ulicy Józefowskiej na 6 piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł61,59 m² 7 290,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz nieruchomości do własnej aranżacji w najbardziej pożądanej dzielnicy Katowic - Bogucice? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 196 zł54,54 m² 13 974,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bez Prowizji! 4 Pokoje w Świetnej Lokalizacji Mieszkanie znajdujące się na nowoczesnej inwestycji z wieloma udogodnieniami dla mieszkańców. Dachy budynków pokrywają strefy wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł68,30 m² 52,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować designerskie mieszkanie do wynajmu, które łączy nowoczesny komfort z klimatem historycznej dzielnicy Nikiszowiec. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

208 990 zł33 m² 6 333,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Oferta sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie W zadbanej kamienicy ul. Ogród Dworcowy Cena: 208 990 zł Idealne jako inwestycja Mieszkanie jest obecnie wynajmowane solidnemu najemcy za 1300 zł + opłaty, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 370 zł50 m² 10 367,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty mieszkań od dewelopera bez prowizji i podatku pcc 2%! To nowoczesne osiedle w sercu Katowic zostało zaprojektowane, by zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł50,80 m² 11 220,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania gotowego do wprowadzenia się znajdującego się na jednym z najbardziej znanych i lubianych osiedli Katowic- os. Francuska Park.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne nowe, mieszkanie dla singla w ścisłym Centrum Katowic przy ul. Chopina 16. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku z windą. Kamienica została całkowicie odbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 873 zł72,60 m² 11 995,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł68 m² 7 338,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Tylko W realton, zapraszam inne biura do współpracy! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Katowic przy ulicy Henryka Dąbrowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł50,50 m² 8 118,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Katowice - brynów - ul. Wodospady - 51m2 - 3 pokoje + balkon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Katowicach przy ul. Wodospady. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł27 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka 4. piętro, osobna kuchnia, blisko Parku Kościuszki Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , znajdująca się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 050 zł51,10 m² 15 265,17 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato - nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Oszczędź na starcie: 0% prowizji i 0% pcc! Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie - pierwsza dzielnica dla wymagającego klienta! Na wynajem luksusowe mieszkanie w najnowszym apartamentowcu przy ul. Góreckiego, tzw. Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 442 zł54,70 m² 12 274,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 302 zł45,80 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 492 zł45,60 m² 12 445 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe położone w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia. Powierzchnia mieszkania 48m2. Mieszkanie składa się: trzy pokoje Kuchnia z możliwością urządzenia jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł73,50 m² 5 006,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 73,50 m2 położone na 2 piętrze 3-piętrowej kamiennicy przy ulicy Morawa w Katowicach - Szopienicach, składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł78 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania - Katowice Ligota ul. Bronisławy, obok śum Lokal ok 78m2 składa się z: - dużego przedpokoju (dwie szafy zabudowane z lustrem) - Dużej kuchni (stół, 4.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł62,49 m² 14 882,38 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 62,49 m , położony na 14. (ostatnim) piętrze prestiżowego kompleksu Atal Sky+ w Katowicach, przy ul. Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł98,95 m² 11 106,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 98,65 m , położone w zielonej i spokojnej części Katowic- piotrowicach, przy ul. Pustułek. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50,80 m² 31,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Okrzei 3 w Katowicach (koszutka). Składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

1 022 000 zł51,12 m² 19 992,18 zł/m²

 

Piętro:17/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 51,12 m2 położonego na 17 piętrze w 27 piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 452 zł55,70 m² 12 360 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł26,15 m² 76,10 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia w nowej, ikonicznej inwestycji w Katowicach 8 piętro z rewelacyjnym widokiem na miasto Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę wynajmu.