dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Katowice - Sprzedaż i najem

507 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

507 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Piotrowice

Piotrowice,Katowice

380 000 zł50 m² 7 618,28 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bażantów mieszkanie stan deweloperski z miejscem garażowym Oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim z rynku wtórnego o powierzchni 49,98m2 zlokalizowane w dzielnicy Piotrowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ceglana

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

2 550 zł40 m² 64,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pięknie wykończony apartament w odległości spaceru od ścisłego centrum Katowic. W nowej inwestycji Ceglana Park - prywatne osiedle na skraju Parku Kościuszki z tężnią solankową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyplera

Katowice,śląskie

297 000 zł58 m² 5 131 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem niniejszej oferty jest dwupokojowe, słoneczne, mieszkanie przy ul. Jana Wyplera. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Za oknem teren zielony, "mały lasek", dzięki czemu przestrzeń za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pusta

Katowice,śląskie

2 100 zł51 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Pustej 7. Doskonała lokalizacja na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na parterze, do mieszkania przynależne jest miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Muchowiec,Katowice

274 000 zł30 m² 9 072,85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż funkcjonalna kawalerkę zlokalizowana przy ul. Sowińskiego w Katowicach! Nieruchomość jest położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bytkowska

Dąb,Katowice

2 800 zł50 m² 56,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas w Expander oferta nowoczesnego dwupokojowego klimatyzowanego apartamentu przy ul.Bytkowskiej wraz z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

596 736 zł95 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży drugiego etapu inwestycji "apartamenty Pszczyńska 86mikołów". W ofercie pięć lokali o metrażu 48,2 mkw z przynależnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

2 000 zł27 m² 74,02 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakycjna oferta. Luksusowa kawalerka W nowym wieżowcu na osiedlu 1000-lecia W katowicach, klimatyzowana, w pełni wyposażona I umeblowana Z miejscem parkingowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

1 999 zł47 m² 42,53 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie. Proponuję Państwu wyjątkowy apartament w legendarnej Superjednostce. Apartament o powierzchni 47m2 znajduje się na 6 piętrze i składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagrody

Środmieście,Katowice

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Dostępne od zaraz! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m2 położone w Katowicach przy .ulicy Zagrody Mieszkanie w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

420 000 zł34 m² 12 191,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam funkcjonalne, umeblowane mieszkanie, do którego można się od zaraz wprowadzić. Świetna lokalizacja blisko centrum Katowic, a zarazem w pobliżu parku. Mieszkanie jest częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sołtysia

Podlesie,Katowice

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Sołtysia 40. Doskonała lokalizacja na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na parterze, posiada przestronny taras. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baildona

Dąb,Katowice

355 503 zł33 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! zakup zwolniony Z podatku pcc! możliwe rabaty! tylko W kwietniu miejsce postojowe gratis! Jeżeli szukasz mieszkania w sąsiedztwie licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Witosa

Witosa,Katowice

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For English scroll down Do wynajęcia świeżo wykończona kawalerka znajdująca się na 3 piętrze w budynku z windą Powierzchnia mieszkania 28m2 w której skład wchodzi: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szwana

Witosa,Katowice

1 799 zł30 m² 59,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For English scroll down Do wynajęcia świeżo wykończona kawalerka znajdująca się na 3 piętrze w budynku z windą Powierzchnia mieszkania 30m2 w której skład wchodzi: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akacjowa

Dąb,Katowice

400 000 zł63 m² 6 349,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A ! Mieszkanie na sprzedaż! top Lokalizacja przy Parku Śląskim i Silesia City Center. W drugiej linii od drogi przelotowej - pod ręka przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gołby

Brynów,Katowice

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 2 pokoje na zielonym , spokojnym osiedlu na Brynowie. W pobliżu gwst, podstawówka , przedszkola, przychodnia , apteki i kluby fitness. Świetna lokalizacja pod inwestycje. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Dąb,Katowice

503 571 zł53 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartamenty Złota Katowice - nowoczesna inwestycja w otoczeniu zieleni, tuż przy Parku Śląskim. Apartamenty Złota to inwestycja składająca się z 63 mieszkań o metrażu od 30,42 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyńskiego

Koszutka,Katowice

279 000 zł44 m² 6 340,91 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

For english scroll down Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul.Grażyńskiego w centrum Katowic. Mieszkanie znajduje się na parterze, jego metraż liczy 44 m2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dąbrówka Mała

Dąbrówka Mała,Katowice

359 500 zł41 m² 8 768,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Chcesz zamieszkać na prywatnym osiedlu? Cenisz sobie ciszę i spokój? Jeśli tak, to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż ustawne i wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bogucice,Katowice

396 900 zł45 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Marcinkowskiego - Katowice Idealna okolica, wymarzony standard, spacerem na Uniwersytet Ekonomiczny i Uniwersytet Śląski. Mieszkańcy docenią: - komfortowe balkony, o powierzchni do ponad 32m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Katowice,śląskie

410 000 zł40 m² 10 174 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem niniejszej oferty jest nowy, dwupokojowy apartament, przy ul. Pułaskiego 44 w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze, prestiżowego budynku wielorodzinnego z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Złota

Dąb,Katowice

377 042 zł36 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

365 000 zł42 m² 8 769,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie! Centrum| Katowice ul. Plebiscytowa zadzwoń:Pamiętaj, że współpracując z homeon - biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Złota

Dąb,Katowice

711 216 zł72 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolista

Giszowiec,Katowice

239 000 zł33 m² 7 242,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie idealne jako inwestycja na wynajem lub do zamieszkania. Znajduje sie w Katowicach Giszowcu na ul. Kolistej. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, osobnej kuchni (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brynowska

Brynów,Katowice

253 500 zł45 m² 5 658,48 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

- - 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - świetna lokalizacja - Tylko u nas! - Witam, przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,8 m2 , zlokalizowane w Katowicach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Jana Kasprowicza

Murcki,Katowice

283 000 zł54 m² 5 241 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem niniejszej oferty jest dwupokojowe mieszkanie, przy ul. Kasprowicza w Katowicach. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Murcki, na trzecim piętrze, budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szopienice

Szopienice,Katowice

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Katowice,śląskie

2 950 zł95 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia lokal w Katowicach przy ul. Klonowej. Lokal po generalnym remoncie znajduje się na I piętrze domu wolnostojącego. Lokal składa się z: - 3 przestronnych pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Katowice,śląskie

1 800 zł51 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie przy ulicy 1 Maja 162. Doskonała lokalizacja przy centrum przesiadkowym. Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada duży balkon. Mieszkanie jest w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

285 000 zł48 m² 5 974,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

2 000 zł27 m² 74,05 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złota

Dąb,Katowice

750 586 zł77 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrówka Mała

Dąbrówka Mała,Katowice

235 000 zł46 m² 5 159,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kompaktowe mieszkanie do remontu! Na sprzeda ż bardzo ustawne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,5 m2. Nieruchomo ść znajduje si ę w bardzo dobrej lokalizacji dzielnicy Katowic- d ą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

299 000 zł44 m² 6 864,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje w Katowicach na os. Paderewskiego, o pow. 43,10m2 w bloku. Uwaga: mieszkanie do remontu ale zostanie wymieniona stolarka okienna na nową! - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Koszutka,Katowice

1 550 zł41 m² 37,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi biura Revelio! Tenant doesn't pay agency's fee! 2 rooms, very good location, full equipment, great cominucation! - bus stop, tram, and for cars - A4 and 902!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ligota

Ligota,Katowice

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice Brynów Ligota kawalerka blisko galerii Libero i pkp Ligota Oferujemy przytulne mieszkanie w podwyższonym standardzie o powierzchni 29m2 zlokalizowane w dzielnicy Brynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Katowice,śląskie

599 000 zł65 m² 9 170 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem niniejszej oferty jest trzypokojowy apartament, przy ul. Fabrycznej w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, prestiżowego budynku wielorodzinnego z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pijarska

Kostuchna,Katowice

669 000 zł61 m² 10 945,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeżeli na co dzień chcesz się cieszyć bliskością przyrody i odpoczynku w naturalnym otoczeniu w sąsiedztwie Rezerwatu Lasu Murckowskiego to ta oferta jest dla Ciebie. To jedno.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij