dowolna

Mieszkania na sprzedaż Katowice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 463 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 463 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

320 000 zł44,97 m² 7 115,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Podstawowe informacje Powierzchnia: 44,97 m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: i Rodzaj budynku: kamienica Ogrzewanie: c.o. miejskie Stan: bardzo dobry do wprowadzenia Układ mieszkania pokój dzienny aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 616 zł35,68 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową, promocyjną ofertą ostatnich wolnych mieszkań w inwestycji "apartamenty Złota". Mieszkanie C9 cena promocyjna: 399 616,00 zł, 11 200,00 złm2 cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 855 zł77,85 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową, promocyjną ofertą ostatnich wolnych mieszkań w inwestycji "złota Apartamenty". Mieszkanie B7 cena promocyjna: 801 855,00 zł, 10 300,00 zł/m2 cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 343 zł52,98 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową, promocyjną ofertą ostatnich wolnych mieszkań w inwestycji "apartamenty Złota". Mieszkanie C5 cena promocyjna: 548 343,00 zł, 10 350,00 zł/m2 cena.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

470 000 zł56 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m2, zlokalizowane w Katowicach przy ulicy Gdańskiej w spojonej i zielonej części miasta. Mieszkanie usytuowane jest na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł53,43 m² 8 235,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy Wojciecha 11, od właściciela, gotowe do zamieszkania! Dzień dobry, oferuję na sprzedaż wyremontowane mieszkanie na zielonym Giszowcu (na youtube posiadam wideo.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł61 m² 9 655,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Uprzejmie proszę o kontakt osoby wyłącznie zainteresowanwe zakupem. Nie jestem zainteresowany współpracą z agencjami ani biurami nieruchomości. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł93 m² 14 892,47 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy gotowy Apartament 93m2 | 4 pokoje | 2 łazienki | taras | wysoki standard | Katowice Brynów Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 93m2 z dużym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 956 zł46,36 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 960 zł66,58 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 864 zł46,36 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

999 999 zł72 m² 13 888,88 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie idealne dla dużej rodziny lub jako inwestycja na wynajem pokoi. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł54,39 m² 7 354,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w bardzo lubianej i cenionej dzielnicy Katowic - Ligota, przy ul. Zielonogórskiej. Lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze, budynku który jest po.

Szczegóły ogłoszenia

452 400 zł37,70 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: bartosz Hein tel.   Na sprzedaż mieszkanie ze w nowo-oddanej inwestycji przy ul. Bytkowskiej w Katowicach Otoczenie nieruchomości: otoczenie nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł51,28 m² 9 496,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż komfortowe i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 51,28 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Katowic Dąbrówka Mała, ul. Grzegorzka 14D.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 892 zł81,46 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera bez pcc I prowizji! W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

845 832 zł81,33 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji! W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytkowska 113

Wełnowiec-Józefowiec Katowice

403 218 zł35,37 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytkowska 113

Wełnowiec-Józefowiec Katowice

654 874 zł63,58 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytkowska 113

Wełnowiec-Józefowiec Katowice

450 340 zł39,16 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

544 104 zł50,38 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

650 454 zł63,77 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartamentowiec W otoczeniu parku śląskiego I lasku bytkowskiego bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! klucze gotowe do odbioru! W naszej ofercie znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

489 000 zł58 m² 8 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku w Katowicach przy ul. Franciszka Ścigały. Lokal posiada duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł72,95 m² 11 651,82 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż ustawny apartament w spokojnym bloku w w stanie do wykończenia według własnego projektu na zamkniętym, spokojnym osiedlu Dębowe tarasy w Katowicach. Dębowe Tarasy 72,95.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł30,20 m² 6 390,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Giszowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Katowicach ogłasza przetarg w przedmiocie ustanowienia odrębnej własności lokalu położonego w Katowicach przy ul. Kolistej 28b/13,.

Szczegóły ogłoszenia

369 500 zł50 m² 7 390 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Bez prowizji! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 50 m z balkonem. Znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ulicy Ścigały 33. Mieszkanie ma trzy pokoje i dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł81 m² 12 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 81m2 usytuowany na drugim piętrze 17 kondygnacyjnego budynku oddanego do użytku w 2016r. Zlokalizowany jest w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł107,32 m² 7 445,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż, duże mieszkanie położone w pięknie odrestaurowanej kamienicy, w samym centrum Katowic. Kamienica narożna przy ulicy Jana Kochanowskiego 2 i Plebiscytowej 1 w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł99,84 m² 6 911,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 100 m2, położone w pięknie odrestaurowanej kamienicy. Kamienica zlokalizowana przy ul. Kościuszki 5, praktycznie w samym centrum Katowic - bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w ustawnym mieszkaniu w ocieplonym bloku z pięknym widokiem na Beskidy! mieszkanie ma powierzchnię 48m2 składa się z przestronnego salonu, osobnej widnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 000 zł139,50 m² 7 863,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 139,5 m przy ul. Lompy 2 w centrum Katowic, w kamienicy z wyremontowaną klatką schodową. Lokal wyróżnia się dużymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł87,74 m² 9 801,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 87.74 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 40.12 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaworowa

Piotrowice-Ochojec,Katowice

380 000 zł44,53 m² 8 533,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

(Ogłoszenie pochodzi bezpośrednio od właściciela - nie interesuje nas współpraca Z agencjami nieruchomości) - aktualizacja ogłoszenia, stan na 25.04.2026 - odświeżona kuchnia - wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

799 188 zł73,32 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł41,50 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

= bezpośrednio - bez prowizji dla kupującego = Bardzo dobra lokalizacja, położone bezpośrednio przy Parku Kościuszki (ul. W.Pola) Bardzo dobry dojazd do centrum miasta, Autostrady A4. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

699 500 zł60,87 m² 11 491,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Katowic Panewnikach. Gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłączność Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , zlokalizowanego przy ul. Zabrskiej 15 w Katowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł96 m² 5 406,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu mieszkania położonego na czwartym piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. Wojewódzkiej w Katowicach. Idealna lokalizacja praktyczne.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie przy ulicy Korfantego w Katowicach w dzielnicy Koszutka. Dwa duże pokoje, okna na dwie strony świata, w pobliżu pętla tramwajowa- doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł149 m² 6 020,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w centrum Katowic Plac Wolności o powierzchni 149 metrów kwadratowych. Nieruchomość składa się z 4 pokoi z czego jeden o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

189 800 zł30,96 m² 6 130,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,97 m , położone w dzielnicy Katowice Dąbrówka, w kameralnej kamienicy. Lokal znajduje się na wysokim parterze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55 m² 12 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Panoramiczny Apartament z Tarasem Prestiżowe zamknięte Osiedle Miłe Zacisze II- piotrowice-Kostuchna Szukasz wnętrza, które łączy luksusowe materiały, unikalny design i bliskość natury?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 976 zł37,74 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji I podatku pcc- mieszkanie idealne na wynajem! Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37.74 m2 na obrzeżach Centrum Katowic. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

827 022 zł84,39 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

589 427 zł59,43 m² 9 918 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc I prowizji! Zakończenie budowy: IV kwartał 2026 r. Inwestycja powstanie na zielonych Wzgórzach Chorzowskich w pobliżu al. Wojciecha Korfantego. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

535 325 zł46,55 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026