dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 724 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 724 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

449 272 zł37 m² 12 061 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiertnicza

Bogucice,Katowice

478 458 zł42 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Zadzwoń Lokalizacja Inwestycja Semiramis to unikalny projekt realizowany u styku katowickich dzielnic Bogucice i Dąbrówka Mała. To spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Katowice

Ligota,Katowice

880 000 zł127 m² 6 940,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym: budynek główny dwa mieszkania (63,1 m i 63,7 m ) z możliwością podziału na 4 lokale 2-pokojowe po ok. 30 32 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nadgórników

Bogucice,Katowice

418 398 zł26 m² 15 854,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prestiżowa lokalizacja - prawdziwy projekt premium! Katowice - Strefa Kultury Nowoczesna i funkcjonalna przestrzeń zaprojektowana z troską o każdy detal. Doskonale przemyślane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Katowice

Katowice,śląskie

599 000 zł220 m² 2 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:476 m²

Na sprzedaż kamienica, składająca się z 4 mieszkań o powierzchni ok. 35 m każde z możliwością podziału na funkcjonalne mieszkania 2-pokojowe. Dodatkowym atutem jest duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leopolda

Bogucice,Katowice

559 755 zł53 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, dziękuje, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. - zakup bezpośrednio od dewelopera - najkorzystniejsze finansowanie i wiele innych promocji. Jako specjalista w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radockiego

Piotrowice-Ochojec,Katowice

359 000 zł49 m² 7 287,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe 49,26 M2 na parterze. Spokojna okolica. Blisko sklep, przystanek, szkoła, przedszkole, przychodnia. Niedaleko las, plac zabaw. W mieszkaniu: duży pokój, średni pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikusińskiego

Józefowiec,Katowice

424 710 zł36 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skalna

Środmieście,Katowice

584 305 zł43 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże oraz lokalizacje Termin oddania: grudzień 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Studencka

Ligota,Katowice

897 130 zł69 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje 69 m 2. piętro Widok na Park Zadole Rekuperacja Ogrzewanie podłogowe Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, brak pcc oraz prowizji! Przestronne mieszkanie trzypokojowe z wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skalna

Środmieście,Katowice

598 125 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bogucice,Katowice

600 000 zł80 m² 7 479 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Katowicach, na granicy Koszutki i Bogucic. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

245 000 zł29 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż 1 -p okojowe mieszkanie w Katowicach, w dzielnicy Szopienice , przy ul. Morawa. Opis mieszkania: - czwarte piętro w budynku z dwiema windami - mieszkanie środkowe-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

2 374 422 zł136 m² 17 441 zł/m²

 

Piętro:27/28

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2028

Apartament premium - 27. piętro, widok na panoramę Katowic! Opis mieszkania: ekskluzywny, przestronny apartament o znakomitej ekspozycji świetlnej i panoramicznym widokiem na katowicki skyline.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Koszutka,Katowice

695 448 zł67 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0zł prowizji-bez Pcc2%-od Developera- przestronne Mieszkanie z Balkonem 12m2! szczegóły - tel 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem/tarasem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

566 900 zł57 m² 9 998,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania z zachwycającym widokiem - ta oferta jest dla Ciebie! sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji dla Kupujących!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

570 544 zł55 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń Lokalizacja Katowice, ul. Bytkowska Osiedle położone jest tuż obok Parku Śląskiego, gdzie możesz odetchnąć po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Katowice

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

850 000 zł71 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas! Na sprzedaż 3-pokojowy apartament z loggią położony na osiedlu atal francuska park! Zielona okolica, tuż przy 3ech stawach, muchowiec! Mieszkanie o pow. 70,5m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

564 762 zł44 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leopolda

Bogucice,Katowice

476 190 zł43 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Katowice,śląskie

398 000 zł38 m² 10 473,70 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Katowice, ul. Korfantego superjednostka Cechy: - cena: 409 000 pln - Powierzchnia: 38 m - - miejsce postojowe dedykowane dla mieszkańców, - 3 piętro z 14 - Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ścigały

Bogucice,Katowice

499 730 zł41 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, dziękuje, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Zastanawiasz się czy ta lokalizacja jest dla Ciebie ? napisz do mnie A zaoszczędzę do 70 % twojego czasu! Jako specjalista.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traktorzystów

Piotrowice,Katowice

295 000 zł33 m² 8 939,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kupujący prowizja 0% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 33m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku a jego okna skierowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morelowa

Wełnowiec,Katowice

472 872 zł41 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (ok. 39-40 m ) na parterze w dobrze zaprojektowanej inwestycji idealne jako pierwsze mieszkanie lub komfortowe lokum dla singla / pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

630 000 zł56 m² 11 252 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modelarska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

638 692 zł67 m² 9 587,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Ligota,Katowice

568 072 zł42 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże. Termin oddania: II kwartał 2026 strona świata:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania z widokiem na góry Szczawnica, ul. Połoniny | Do remontu Pierwsze zdjęcie ukazuje wizualizację po termomodernizacji. Pakiet 3 mieszkań Cena za cały pakiet (3 mieszkania): 799 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemysłowa

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

700 094 zł59 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Katowice os. Paderewskiego- 3 pokoje- 47,19 m2 - gotowe do odbioru 3 pokoje 59,33 m 1. piętro Z widokiem na zieleń Gotowe do odbioru Zadzwoń i umów się na spotkanie - Zamień godziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Ligota,Katowice

336 045 zł26 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Ducha,Katowice

551 076 zł48 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,34 m2 na katowickim Osiedlu Ducha. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zapolskiej

Brynów,Katowice

895 000 zł560 m² 1 598,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Katowice, brynów, ul. Gabrieli Zapolskiej 6 Powierzchnia: 560 m Wymiary: 20,5 m x 28 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Koszutka,Katowice

398 000 zł38 m² 10 473,70 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Katowice, ul. Korfantego superjednostka Cechy: - cena: 398 000 pln - Powierzchnia: 38 m - - miejsce postojowe dedykowane dla mieszkańców, - 3 piętro z 14 - Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

466 332 zł37 m² 12 692,80 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, dziękuję, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. oraz podatku pcc. Najważniejsze atuty mieszkania: ponad 36 m - optymalny metraż: komfortowy układ dwóch pokoi - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dekerta

Wełnowiec,Katowice

565 202 zł58 m² 9 661,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, dziękuje, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Szukasz wymarzanego mieszkania. Wiem jak trudna decyzja jest przed Tobą! Finansowanie, wybór Dewelopera, mieszkania, formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziołowa

Ochojec,Katowice

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na parterze w spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic - Ochojec, przy ul. Ziołowej. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

378 000 zł30 m² 12 813,60 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

nr 351 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 29,5m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - blisko ul. Juliusza Słowackiego - kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

582 780 zł53 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

LV Development prezentuje trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,98m2 znajdujące się w inwestycji "apartamenty Złota" przy ul. Złota 69 w dzielnicy Dąb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

335 000 zł28 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży oferujemy piękną kawalerkę położoną na os. Tysiąclecia w Katowicach przy ul. Piastów, usytuowaną 13 piętrze bloku z pięknym widokiem na sąsiedni staw Maroko. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubuska

Bogucice,Katowice

419 000 zł49 m² 8 635,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe, mieszkanie na osiedlu Kukuczki w Katowicach przy ul Lubuskiej 21. Lokal mieszkalny składa się z: -salonu z dużym oknem, dobrze doświetlonego, wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ściegiennego

Wełnowiec,Katowice

502 817 zł46 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. To propozycja idealna dla osób, które szukają kompromisu między bliskością centrum a spokojem zielonej.