dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty wynajmu nieruchomości

798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

798 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kściuczyka

Kostuchna,Katowice

1 700 zł43 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem zadzwoń I umów się na prezentację! Klucze w biurze Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach - Kostuchna przy ul. Kściuczyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Szopienice,Katowice

24,59 zł/m²488 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia biura z częścią socjalną o powierzchni ok. 488 m2 znajdujące na I piętrze biurowca z pełną infrastrukturą (możliwość wynajęcia całego piętra dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mariacka

Katowice,śląskie

106,25 zł/m²80 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Najemca nie płaci prowizji! Szukasz świetnej okazji, aby prowadzić własny biznes w gastronomii? Oto doskonała propozycja dla Ciebie! Odstąpimy i wynajmiemy przytulny 3 poziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Wodna

Środmieście,Katowice

2 200 zł140 m² 15,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 m²

Do wynajęcia magazyn w samym centrum Katowic przy ul. Wodnej, idealny dla firmy poszukującej funkcjonalnej przestrzeni do składowania. Magazyn wyposażony jest w dok przeładunkowy oraz posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowany piękny i przestrzenny apartament na zamknietym, strzeżonym osiedlu na pograniczu ligoty/brynowa- prestiżowe osiedle Ligota Park. Lokal usytuowany w niskim 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Witosa,Katowice

2 350 zł50 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Katowicach na osiedlu Witosa, ul. Sławka! Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze niskiego bloku po termomodernizacji. Układ mieszkania: - otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Radomska

Panewniki,Katowice

390 zł9 m²

 

Piętro:5/10

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój w mieszakniu przy ulicy Radomskiej 11 *powierzchnia 9 m2 *piętro 5 *ogrzewanie miejskie Wyposażenie: *pokój: kanapa, biurko, szafa, regał *kuchnia: szafki kuchenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** przytulna z balkonem ** z widokiem na zachód ** umeblowane ** jasna, ma duze okna ** Tysiąclecie ** naprzeciw Parku Śląskiego Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

70 zł/m²245 m² 17 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Nowoczesne Biura Klasy A z możliwością adaptacji ul. Ceglana 7! top lokalizacja Biura dostępne od zaraz! Doskonała Lokalizacja: bliskość centrum Katowic (2 km) i autostrady A4 (300 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

15 800 zł1 000 m² 15,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Posiadamy do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 1.000 m2 w Katowicach, województwo śląskie. Na życzenie Najemcy powierzchnie magazynowe mogą być wyposażone w biura oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Witosa,Katowice

1 800 zł49 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie w spokojnej części miasta, z łatwym dojazdem do centrum oraz przystankami komunikacji miejskiej zaraz obok mieszkania. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kściuczyka

Kostuchna,Katowice

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: katowice, jana Kściuczyka 3c opis: mieszkanie do wynajęcia po remoncie w Katowicach (dzielnica Kostuchna). Dostępne od zaraz! Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze , jest jasne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ziołowa

Ochojec,Katowice

950 zł27 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Ziołowej 43 *piętro 1 *powierzchnia 27 m2 *ogrzewanie miejskie *w sąsiedztwie znajduje się Górnośląskie Centrum Medyczne i Śląski Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordona

Katowice,śląskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie mieszczące się w ścisłym centrum Katowic. To nie tylko piękne mieszkanie, ale również idealna lokalizacja w centrum Katowic tuż za Spodkiem. Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

70 zł/m²174 m² 12 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lisa

Załęże,Katowice

1 050 zł24 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Lisa 14 A w Katowicach *powierzchnia 24 m2 *piętro 2 *ogrzewanie elektryczne *budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Paderewskiego,Katowice

39 zł/m²110 m² 4 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: katowice, w pobliżu węzła autostrady A4 z dk 86, co umożliwia bezkolizyjne połączenie z głównymi szlakami komunikacyjnymi regionu takimi jak np. Drogowa Trasa Średnicowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

70 zł/m²434 m² 30 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Nowoczesne Biura Klasy A z możliwością adaptacji ul. Ceglana 7! top lokalizacja Biura dostępne od 01.09.2024! Doskonała Lokalizacja: Bliskość centrum Katowic (2 km) i autostrady A4 (300 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Środmieście,Katowice

72,31 zł/m²65 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Katowic - rejon Galerii Katowickiej. Powierzchnia 65m2 - parter, front, witryna. Loka połączony z piwnicą o pow. 29m. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Załęże,Katowice

1 000 zł37 m² 26,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w Katowicach-Załężu - ulica 18 Sierpnia 3a. Mieszkanie o powierzchni niespełna 38 mkw położone jest na trzecim piętrze zadbanego budynku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Góreckiego

Bogucice,Katowice

4 500 zł60 m² 75,43 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 59,66 m , usytuowany w Centrum Katowic w prestiżowej Pierwszej Dzielnicy, w pobliżu najważniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dębowa

Dąb,Katowice

990 zł23 m² 43,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronna kawalerka przy ul. Dębowej 75 *ogrzewanie centralne *powierzchnia 23 m2 *piętro 2 *okolica cicha, spokojna w pobliżu Silesia City Center i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

390 zł8 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój w 4- pokojowym mieszkaniu przy ulicy Niedurnego 2 w Katowicach *powierzchnia 44,5 m2 *II piętro *ogrzewanie centralne Wyposażenie: *pokój: łóżko, stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Stefana Batorego

Środmieście,Katowice

32,20 zł/m²59 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam do wynajęcia lokal w ścisłym centrum Katowic bardzo blisko Dworca pkp od strony południowej, przy uczęszczanej ulicy z miejscami parkingowymi. Obecnie jest w trakcie remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Katowice

Środmieście,Katowice

800 zł8 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:750 zł

Proponujemy pokój jednoosobowy do wynajęcia w Katowicach przy ul. 18go Sierpnia, blisko centrum. Bez prowizji dla biura nieruchomości! Preferowany najem długoterminowy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meteorologów

Brynów,Katowice

5 000 zł79 m² 63,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament z klimatyzacją w Katowicach na ul. Meteorologów (oś. Ceglana Park) to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących komfort i luksus w doskonałej lokalizacji. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Załęże,Katowice

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia funkcjonalne studio w kamienicy przy ulicy Raciborskiej 6 *powierzchnia 36 m2 * III piętro *ogrzewanie miejskie *w pobliżu apteka, kawiarnia oraz centrum handlowe *miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duża kawalerka na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Duży, dobrze oświetlony salon, znajdują się tu dwie rozkładane kanapy, wygodny fotel do oglądania telewizji oraz praktyczny stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Katowice

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie do wynajęcia w Katowicach, przy ul. Bolesława Chrobrego ( Osiedle Tysiąclecie Górne ). Obok wpkiw (parku Chorzowskiego) Propozycja to doskonała okazja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Witosa,Katowice

2 100 zł49 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na wynajem - gotowe do zamieszkania! Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort, świetną lokalizację i nowoczesne wyposażenie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

28 zł/m²77 m² 2 156 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia biuro o powierzchni 77m - 3 pokoje połączone ze sobą, mały aneks kuchenny. Toaleta w części wspólnej z innymi najemcami. Standard dobry. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia