dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty wynajmu nieruchomości

798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

798 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Środmieście,Katowice

1 390 zł36 m² 38,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ul. Reymonta 3, ścisłe centrum *zamykane podwórko *miejskie ogrzewanie *powierzchnia 36 m2 *6 piętro *w pełni wyposażone i umeblowane (pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Francuska

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! Oferujemy na wynajem apartament zlokalizowany w Katowicach nieopodal Doliny Trzech Stawów na zamkniętym osiedlu Francuska Park. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

1 999 zł45 m² 44,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 3 niezależne pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc, bardzo dobra komunikacja: 300m pkp Zawodzie, autobusy i tramwaje, 3min do ue, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Paderewskiego,Katowice

2 200 zł43 m² 51,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, przy ulicy Granicznej, osiedle Paderewskiego! Idealne mieszkanie dla dwóch studentek! Mieszkanie znajduje się na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem! Oferujemy Państwu na wynajem kawalerkę w znakomitej lokalizacji w Katowicach - os. Paderewskiego przy ul. Granicznej! Świetna komunikacja z centrum miasta! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Tysiąclecia,Katowice

34,88 zł/m²215 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal pod różnego rodzaju usług. Powierzchnia 215 m2 pozwala na wielofunkcyjne zagospodarowanie.: gabinety, recepcja, biuro wraz z magazynem, usługi, sala rekreacyjna, mała produkcja manufaktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opolska

Środmieście,Katowice

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dom przy Filharmonii | Studio | Możliwy najem krótkoterminowy | Opolska 10 | Katowice | 35 m2 Mam przyjemność zaprezentować przestronne studio w samym centrum Katowic przy ulicy Opolskiej 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe - ul. Słoneczna. Lokalizacja: katowice, ul. Słoneczna Mieszkanie znajduje się w nowym, świeżo oddanym bloku w dzielnicy Koszutka, zaledwie parę przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Zawodzie,Katowice

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie blisko centrum koło ue. Znajduje się na wysokim partetze w zadbanej kamienicy widocznej na zdjęciu. Dom zamieszkują ludzie pracujacy i uczacy się ceniacy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Góreckiego

Bogucice,Katowice

3 600 zł63 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament w 1. dzielnicy Katowic przy ulicy Góreckiego 13 w Katowicach. Lokal znajduje się tuż przed ścisłym Centrum Katowic , przy głównych wylotowych (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

70 zł/m²257 m² 17 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Nowoczesne Biura Klasy A z możliwością adaptacji ul. Ceglana 7! top lokalizacja Biura dostępne od 01.09.2024! Doskonała Lokalizacja: Bliskość centrum Katowic (2 km) i autostrady A4 (300 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

1 300 zł16 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty W biurze: slvcm8520 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu kawalerki położonej w Katowicach przy ul. Oswobodzenia w dzielnicy Janów. Mieszkanie o powierzchni 15,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Katowice

Zawodzie,Katowice

24 000 zł960 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia hala, doskonale nadająca się na magazyn ze względu na dużą ilość bram. Obiekt położony w Katowicach, na pograniczu Zawodzia z Szopienicami. Bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

450 zł7 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój w 4-pokojowym mieszkaniu *jasny, przestronny pokój. *II piętro. *7 m2. *W pełni umeblowane i wyposażone. Wyposażenie: *w pokoju jest łóżko, stół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Środmieście,Katowice

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Matejki 6b *powierzchnia 31 m2 *parter *ogrzewanie elektryczne *miejsce doskonale skomunikowane, wszędzie blisko *w pobliżu znajdują się centra handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Środmieście,Katowice

40 zł/m²206 m² 8 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: katowice, śródmieście, ok. 200 m od wjazdu na A4, przystanki komunikacji miejskiej w pobliżu biurowca. Do wynajęcia lokal o powierzchni 206m 2 - zamknięty aneks biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

510 zł7 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasny, przestronny pokój przy ul. Niedurnego 2 *powierzchnia 7 m2 *II piętro *ogrzewanie centralne *przeznaczone dla 1 osoby *mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Katowice

Zawodzie,Katowice

7 500 zł300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do wynajęcia hala, doskonale nadająca się na magazyn ze względu na dużą ilość bram. Całkowita powierzchnia wynosi 960 mkw z możliwością wynajęcia powierzchni od 300 mkw. Obiekt położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament w Nowym Brynowie - Katowice Rzepakowa. Idealna lokalizacja umożliwiająca szybki dojazd do głównych arterii komunikacyjnych; w pobliżu centrum przesiadkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

70 zł/m²354 m² 24 780 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Załęska

Brynów,Katowice

890 zł12 m² 74,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Załęskiej 37a *idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie ergonomiczne i czyste wnętrze oraz dobry dojazd *powierzchnia 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

70 zł/m²434 m² 30 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

70 zł/m²130 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 700 zł38 m² 45 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu słonecznego, dwupokojowego mieszkania w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia przy ulicy Piastów 5. Lokal składa się z; -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Murcki,Katowice

1 450 zł37 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w zielonej, zabytkowej dzielnicy w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu przyrody - Las Murckowski Prezentuję Państwu nową ofertę interesującego mieszkania do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goetla

Murcki,Katowice

1 150 zł31 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka po remoncie przy ulicy Walerego Goetla 3 *powierzchnia 25 m2 *1 piętro *ogrzewanie miejskie *w pobliżu są liczne sklepy, bardzo dobry dojazd do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anny

Nikiszowiec,Katowice

2 400 zł78 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

english version below Do wynajęcia przepiękne mieszkanie położone w zabytkowym Nikiszowcu przy ul. Świętej Anny. Mieszkanie już od samego wejścia zachwyca olbrzymią przestrzenią, wysokimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Meteorologów

Ptasie,Katowice

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wykończony nowoczesny apartament na zamkniętym osiedlu Nowe Ptasie przy ul. Meteorologów Apartament znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą Powierzchnia mieszkania 54m2+balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lisa

Załęże,Katowice

800 zł16 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Lisa 4 *powierzchnia 16 m2 *piętro 1 *ogrzewanie elektryczne *budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesne i w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie w centrum Katowic Nowoczesne mieszkanie w samym centrum Katowic o powierzchni 46 mkw. zlokalizowane na 4 piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chorzowska

Środmieście,Katowice

44 zł/m²61 m² 2 684 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: katowice - centrum, budynek biurowy położony jest w centralnej części Katowic, z doskonałym dojazdem od dtś (ul.Chorzowska). W pobliżu znajdują się budynki biurowe klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

990 zł30 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia kawalerkę o pow. ok 30m2 w prywatnej kamienicy przy. ul Oswobodzenia / Leśnego Potoku na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy. W mieszkaniu jest pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz w pełni umeblowany i wyposażony, nowy apartament 2-pokojowy z dużym balkonem na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach! english text below We speak English Deutsch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bytkowska

Józefowiec,Katowice

1 700 zł26 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana Do wynajęcia od zaraz kawalerka przy ulicy Bytkowskiej 103. Mieszkanie usytuowane na parterze budynku z 2021 roku. Całkowita powierzchnia mieszkania to 25,63 m2 na które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Ligota,Katowice

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże, jasne dwupokojowe mieszkanie w cichej i zielonej okolicy w kameralnym 4 piętrowym bloku. W mieszkaniu akceptowane są zwierzęta. Lokalizacja: ul. Zielona 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

80 770 zł5 245 m² 15,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 5.240 m2 z częścią biurowo - socjalną, Katowice blisko autostrady A4, woj. śląskie. Istnieje również możliwość wynajęcia większych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bażantów

Piotrowice,Katowice

3 000 zł40 m² 74,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe - Katowice, ul. Bażantów - spokojna okolica Oferuję do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe, umeblowane mieszkanie na osiedlu przy ul. Bażantów w Katowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Ligota,Katowice

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie z ogródkiem wchodzące w skład osiedla Książęcego( Katowice- ligota) W skład mieszkania wchodzi duża sypialnia doświetlona oknami. W sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

70 zł/m²354 m² 24 780 zł