dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty wynajmu nieruchomości

797 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

797 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

26 zł/m²213 m² 5 538 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice - odległość do tras szybkiego ruchu dk 79 oraz dk 86 to ok. 2 km. Do wynajęcia: powierzchnia biurowa 213 m 2 - samodzielny aneks biurowy , który składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Ligota-Panewniki,Katowice

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ligota ul. Świdnicka, funkcjonalne mieszkanie (53 m2) z dwoma balkonami w bardzo dogodnej lokalizacji, III piętro niskiego bloku. Dwa niezależne jasne i ustawne pokoje, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

66,01 zł/m²240 m² 15 843 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa w biurowcu klasy A Lokalizacja: katowice, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda, spodka, miejskiego Centrum Kultury oraz nospr. Bardzo łatwy i szybki dojazd. Bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Środmieście,Katowice

91,38 zł/m²29 m² 2 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o powierzchni 29,2m , -parter kamienicy, -wejście od głównej ulicy, -duża witryna, -lokal składa się z pomieszczenia ok. 27,4m 2 oraz zaplecza, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

28,57 zł/m²63 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal usługowy przy ulicy Słowackiego 12 *wysoki parter *powierzchnia 63 m2 *3 pomieszczenia, w tym 2 nieprzechodnie (każde z umywalką) oraz 1 przechodnie, nadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sielawy

Zarzecze,Katowice

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia nowoczesny dom położony w spokojnej okolicy Katowic - Zarzeczu. Idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju, jednocześnie ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

2 400 zł40 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w wysokim standardzie w kamienicy po generalnym remoncie w kamienicy z windą w ścisłym centrum miasta! Katowice, ul. Sokolska 5 Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Szopienice,Katowice

890 zł23 m² 38,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. 11 Listopada w Katowicach *powierzchnia 23 m2 *piętro 2 *ogrzewanie miejskie *okolica cicha i spokojna Wyposażenie: *pokój: wersalka, szafa, komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dębowa

Dąb,Katowice

900 zł26 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Dębowej 37 *ogrzewanie elektryczne *2 piętro *powierzchnia 26 m2 *w pobliżu Silesia City Center i Parku Śląskiego Wyposażenie: *pokój: kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brynowska

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

2 250 zł70 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brak wynagrodzenia dla biura! Na wynajem oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, przy ulicy Brynowskiej. Mieszkanie znajduje się w ocieplonym budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Paderewskiego,Katowice

2 200 zł37 m² 59,36 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English -> Please contact via whatsapp dolina trzech stawów, ul. Sikorskiego (okam inspire) Mieszkanie dostępne od 22/03/2024 miejsce parkingkowe W hali garażowej + komórka - bez dodatkowych opłat!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w Katowicach - Koszutka przy ul.Słonecznej "Słoneczne Tarasy". Nieruchomość znajduje sie na 3 piętrze w nowym apartamencie z 2022r Mieszkanie składa sie z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szybowcowa

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

3 500 zł58 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English below Francuska Park-Prime location-francuska/szybowcowa street-ibm 2bed brand new! Retoryka24 ma przyjemność zaprezentować piękny, przestronny apartament zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Środmieście,Katowice

66,67 zł/m²150 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujemy Państwu na wynajem budynek biurowo-usługowy położony 20 minut od centrum Katowic. Dane techniczne: powierzchnia użytkowa: 150m2 Ogrzewanie/ciepła woda: własny piec ekogroszek Okna: plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Tomasza

Ligota,Katowice

25,32 zł/m²158 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy zlokalizowany przy ul. Tomasza 12 w Katowicach. Na powierzchnię 158m2 składa się : część handlowa (do obsługi klientów) wraz z regałami i meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Środmieście,Katowice

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: katowice, śródmieście, ok. 200 m od wjazdu na A4, przystanki komunikacji miejskiej w pobliżu biurowca. Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 100m 2 - zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w Katowicach na Osiedlu Tysiąclecia, przy ulicy Tysiąclecia 4. Mieszkanie znajduje się na dwunastym piętrze 13-piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Dąbrówka Mała,Katowice

890 zł37 m² 24,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Lipowej 5 *37 m2 *parter *ogrzewanie miejskie *doskonały dojazd i lokalizacja *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie: *pokój: kanapa, nowoczesna szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szybowcowa

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

5 000 zł79 m² 63 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For English below Francuska Park-Prime location-francuska/szybowcowa street-ibm 3bed-2bath brand new! Retoryka24 ma przyjemność zaprezentować piękny, przestronny apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

43,41 zł/m²85 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

English text scroll down We speak English, deutsch, italiano, українська , Polski - Call or text us anytime Nowo wyremontowane, klimatyzowane biuro o powierzchni 85 m 2 , w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szybowcowa

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For English below Francuska Park-Prime location-francuska/szybowcowa street-ibm 3bed-2bath Mieszkanie klimatyzowane! The apartment is equipped with ac! brand new! Retoryka24 ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Brynów,Katowice

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice Brynów, rejon obi. Do wynajęcia biuro handlowe ok. 150m 2 Budynek o charakterze biurowo - usługowym ( osobne wejście do dyspozycji przyszłego Najemcy). Parter: składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

2 252 zł50 m² 45,04 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Katowice,śląskie

73 zł/m²687 m² 50 151 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja : Katowice centrum -dobry dojazd do Drogowej Trasy Średnicowej ok. 100m od przystanków komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus). Oferujemy do wynajęcia powierzchnię ekspozycyjno-handlową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Teatralna

Środmieście,Katowice

122,22 zł/m²45 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy do zaoferowania zupełnie nową, wyremontowaną przestrzeń do wynajęcia pod Wasze usługi! Dwa połączone ze sobą oświetlone gabinety, (większy o wymiarach 16,146 m2, mniejszy - 8,568m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. PCK

Środmieście,Katowice

33 zł/m²123 m² 4 059 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność Lokalizacja - Katowice Śródmieście Katowic - ulica pck 10. Lokal biurowy znajduje się w reprezentacyjnej modernistycznej kamienicy, która jest ikoną Szlaku Moderny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Zawodzie,Katowice

39 675 zł1 587 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: moduł magazynowy o powierzchni 1587m 2 Specyfikacja techniczna: wysokość 10,5m, siatka słupów 12x22,6m, wymiary hali 46,8x33,9m, 3 doki, 2 bramy z poziomu 0, nośność posadzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Środmieście,Katowice

41,67 zł/m²240 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Katowice - centrum miasta, odległość ok. 2,5km od Drogowej Trasy Średnicowej. Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 240m2. Powierzchnia znajduje się na parterze, duże witryny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

31,25 zł/m²240 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice pdn - Brynowska nieruchomość położona w niewielkiej odległości od A4. W pobliżu komunikacja miejska( przystanek autobusowy ) , Do wynajęcia reprezentacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Katowice

Koszutka,Katowice

29 500 zł480 m² 61,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: willa O powierzchni 480m kw. Z 6 apartamentami apartament nr 1 - powierzchnia 64m kw., niski parter, salon, kuchnia z jadalnią, sypialnia i łazienka APARTAMENT nr 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Środmieście,Katowice

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia : Mieszkanie o powierzchni 37m 2 , -2 piętro budynku 4kondygnacyjnego, zadbane i przytulne mieszkanie składa się z pokoju dziennego z balkonem , 1 sypialni , kuchni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Szopienice,Katowice

40 zł/m²184 m² 7 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Katowice - okolice Selgrosa ok.1km od trasy S86 Warszawa - Bielsko-Biała - Cieszyn Oferujemy do wynajęcia biuro handlowe o powierzchni 184m2 , usytuowany na parterze budynku biurowego. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Brynów,Katowice

41,50 zł/m²115 m² 4 772 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja - Katowice Brynów - w pobliżu Galerii Libero Oferujemy do wynajęcia powierzchnia biurową 115 m2 parter biurowca. Lokal składa się z sekretariatu, 2 pokoi biurowych, podręcznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Środmieście,Katowice

40 zł/m²61 m² 2 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: katowice, śródmieście, ok. 200 m od wjazdu na A4, przystanki komunikacji miejskiej w pobliżu biurowca. Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 61m 2 - składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

1 150 zł43 m² 26,74 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W realton nieruchomości! obowiązuje najem okazjonalny! właściciel wyklucza wynajem obcokrajowcom Prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane w Katowicach, przy ulicy gen Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Brynów,Katowice

1 990 zł60 m² 33,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne mieszkanie 2-pokojowe 60m2 w Katowicach (osiedle Pastelowe). Mieszkanie składa się z: - kuchni otwartej na salon - salonu - przestronnej sypialni - przedpokoju - łazienki - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

75 zł/m²512 m² 38 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

_Nowoczesne Biura Klasy A z możliwością adaptacji_ ul. Ceglana! top lokalizacja Doskonała Lokalizacja: bliskość centrum Katowic (2 km) i autostrady A4 (300 m) zapewnia wygodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

75 zł/m²256 m² 19 200 zł

 

 

 

Koszutka,Katowice

30 zł/m²26 m² 780 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Centrum Biurowe Plac Grunwaldzki to należący do Grupy Kapitałowej phn biurowiec zlokalizowany w północnej części miasta Katowice - dzielnicy Koszutka, w pobliżu jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Wełnowiec,Katowice

18 040 zł820 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: magazyn O powierzchni 820m 2 Specyfikacja techniczna: -dostęp z poziomu 0, -1 brama o szer. 3m i wys. 3,1m, możliwość zamontowania dodatkowej bramy -wymiary hali.