dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Katowice Dąb

87 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

87 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 100 zł27 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w apartamentowcu przy ul. Złota 71. Nieruchomość wyposażona w monitoring cctv, dodatkowo budynek ochrania profesjonalna firma. Kawalerka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 537 zł48,23 m² 9 756,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 48,23 m2, składającego się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki i ogródka (24,06m2). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 195 zł48,81 m² 9 756,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 48,81 m2, składającego się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki i balkonu (8,22m2). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 145 zł37,95 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 900 zł51,67 m² 6 771,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja, świeżo po remoncie! Mieszkanie o pow. 51,67 m2 położone na 1 piętrze w pięknej zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł42,76 m² 8 182,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja, świeżo po remoncie! Mieszkanie o pow. 42,76 m2 położone na 1 piętrze w pięknej zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł72,95 m² 11 651,82 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż ustawny apartament w spokojnym bloku w w stanie do wykończenia według własnego projektu na zamkniętym, spokojnym osiedlu Dębowe tarasy w Katowicach. Dębowe Tarasy 72,95.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Dębowe Tarasy | od ręki Oferta dla osób niepalących, bez zwierząt. Na wynajem atrakcyjne, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

399 616 zł35,68 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową, promocyjną ofertą ostatnich wolnych mieszkań w inwestycji "apartamenty Złota". Mieszkanie C9 cena promocyjna: 399 616,00 zł, 11 200,00 złm2 cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 855 zł77,85 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową, promocyjną ofertą ostatnich wolnych mieszkań w inwestycji "złota Apartamenty". Mieszkanie B7 cena promocyjna: 801 855,00 zł, 10 300,00 zł/m2 cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 495 zł52,85 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową, promocyjną ofertą ostatnich wolnych mieszkań w inwestycji "apartamenty Złota". Mieszkanie C10 cena promocyjna: 565 495,00 zł, 10 700,00 zł/m2 cena.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł39 m² 9 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do wynajęcia od 17 listopada 2025 Do sprzedaży oferujemy przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowickiej dzielnicy Dąb przy ul. Jabłoniowej, w sąsiedztwie Silesii City.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Mamy przyjemność przestawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego położonego przy ul. Tysiąclecia 1 w Katowicach na 16/16 pietrze w bloku z winda ,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł47,40 m² 10 443,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja - Mieszkanie z widokiem na zieleń gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, gdzie możesz od razu wprowadzić się bez żadnych remontów? To jest właśnie to! Lokal po gruntownym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł52 m² 12 096,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie Katowice Dębowe Tarasy 52,39 m kw. zapewnia panoramę miasta w oddali, estetyczne narożne ekspozycja wschodnio-południowa,ciepłe, słoneczne koło scc, obok Parku Śląskiego. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł800 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia : moduł magazynowo produkcyjny 828 m 2 (szerokość 23m, długość 36m), bezsłupowy w tym powierzchnia biurowo-socjalna 85m Specyfikacja techniczna: magazyn pow. 743m2 Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł85 m² 44,71 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English scroll down Proponujemy Państwu na wynajem Przestronny, jasny apartament 85m2 zlokalizowany na monitorowanym, zamkniętym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

203 873 zł26,65 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica w tracie rewitalizacji! Ustawne 2 pokoje! Obok Parku Śląskiego | Katowice ul. Dębowa zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł32 m² 67,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English scroll down Na wynajem przytulne mieszkanko w Katowicach - ul. Johna Baildona 4 -2-pokojowe z narożnym balkonem. Proponujemy Państwu na wynajem przytulne mieszkanko zlokalizowane na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

229 008 zł29,36 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w miejscu z charakterem! Mieszkanie w kamienicy z 1900 roku przy ul. Dębowej 80 w Katowicach to połączenie historii i nowoczesności. Klimatyczne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia - 2-pokójowe mieszkanie w Katowicach, dębowe Tarasy Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Dębowe Tarasy, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

7 335 zł489 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala magazynowo -warsztatowa o powierzchni 489m2 Konstrukcja hali murowana Wysokość hali od 3,9 - 6m w szczycie Szerokość hali 11,30m Posadzka betonowa Rozładunek z poziomu 0 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowego miejsca w Katowicach dla siebie czy dla rodziny, a może dla pracowników ? To może zainteresuję cie ta oferta, zapoznaj się ze szczegółami i umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 495 zł52,85 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim. To miejsce, w którym miejska wygoda spotyka się z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

8 050 zł350 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Posiadamy do wynajęcia ogrzewaną halę o powierzchni ok. 350 m2 w Katowicach. Istnieje możliwość dodatkowego wynajęcia biur. Media: prąd, siła, woda, ogrzewanie, kanalizacja, internet,.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł180 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja W centrum katowic Nowoczesny elegancki budynek w stylu loftowym w bezpośrednim sąsiedztwie parku śląskiego penthouse 180 M2 - 5 pokojowy dwupoziomowy Z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł26 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Joanna trojak Agent prowadzący   Do wynajęcia mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach - ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta osiedle zamknite Z ochroną I monitoringiem! - Apartment for rent, the price of 1800pln + administration cost 300 pln +cost for used media (water, central Heating, garbage, electricity).

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł46,46 m² 12 462,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne blisko centrum katowic osiedle Z ochroną - Service in English - Apartment for demanding -ask for the offer, i am at your disposal. - osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł235 m² 11 063,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferta na wyłączność. Tylko w naszym biurze! 0% prowizji dla klienta Kupującego! Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży luksusowej willi miejskiej z piękną działką.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł96,27 m² 2 794,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal w atrakcyjnej i widocznej lokalizacji! Kamienica w tracie rewitalizacji! | Katowice ul. Dębowa Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30,90 m² 61,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w jednej z najatrakcyjniejszych części Katowic na Dębie, tuż przy Silesia City Center. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią miejski klimat, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł45,86 m² 12 429,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,86 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Złotej w Katowicach (dąb).

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferujemy do wynajęcia powierzchnie magazynowe od 200 m2 do 5.000 m2 i wysokości ok. 10 m . Hala posiada konstrukcję stalową, jest ocieplona, wjazd do hali możliwy przez bramy wjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 438 zł72,67 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy ostatnie dwa apartamenty w kameralnej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w spokojnej części Katowice - w dzielnicy Dąb, przy ul. Widok 2a. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe 3 pokoje z balkonem - Dębowe Tarasy Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo jasne i komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie (dwie niezależne sypialnie) w Katowicach przy ul. Baildona 20C.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Katowicach, przy ul. Lipowej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze Rozkład mieszkania: na przestrzeń o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł69,58 m² 11 497,56 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, jasnego apartamentu o wysokim standardzie, zlokalizowanego przy ul. Baildona 24 w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

947 777 zł79 m² 11 997,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament przy Parku Śląskim | Dębowe Tarasy Cena: 947 777 zł | Garaż podziemny: tak (płatny dodatkowo 60 000 zł) | Powierzchnia: 79 m | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 2/4 | Balkon: tak |.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | duży balkon 15 m | garaż podziemny|monitorowane, spokojne osiedle Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3 piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł12 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym na zamkniętym osiedlu przy ul. Baildona 20 w Katowicach. Cena wynajmu 300 pln miesięcznie. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskacie.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynaju lokalu mieszkalnego w najlepszej lokalizacji w Katowicach , blisko centrum, parku Śląskiego na osiedlu chronionym Dębowe Tarasy Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

142,86 zł/m²35 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu lokalu do celów handlowo usługowych w Katowicach dzielnicy Dąb. Jest to topowa lokalizacja ,świetnie skomunikowana jeśli chodzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - od zaraz. For rent Apartament na Dębowych Tarasach, johna Baildona 20b ( III etap ) * powierzchnia 50 m2 * salon z aneksem kuchenny z wyjściem na balkon , sypialnia , łazienka.