dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Katowice - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

997 500 zł116 m² 8 599,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiżowa siedziba w sercu Katowic lokal użytkowy klasy premium Ul. Kościuszki 5. Adres, który sam w sobie buduje wizerunek. 116 m na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 854 zł49,39 m² 9 756,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 49,39 m2, składającego się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki i balkonu (5,76m2). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 035 179 zł87,51 m² 11 829,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 87,51 m2, składającego się z pokoju z aneksem kuchennym, 3 pokoi, łazienki i ogródka (97,09m2). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 038 018 zł87,75 m² 11 829,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 87,75 m2, składającego się z pokoju z aneksem kuchennym, 3 pokoi, łazienki i balkonu (12,93m2). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 050 000 zł1 271,50 m² 3 185,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż przestronny obiekt biurowy o powierzchni 1271,5 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 4224 m2 w dzielnicy Dąbrówka Mała w Katowicach. To niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł70 m² 11 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Katowice ścisłe centrum, róg Juliusza Słowackiego i Piotra Skargi. Lokal 70m.kw. z witryną i wejściem z ulicy. Do lokalu przynależna piwnica ok 16m.kw. Pełna własność, księgi.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł61,80 m² 9 530,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Marta zajda-czubczyńska Agent prowadzący   Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z witryną na parterze w Katowicach, przy ul. Chorzowskiej 216 Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł46,20 m² 9 458,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Rzepakowa 1a

Piotrowice-Ochojec Katowice

1 434 426 zł97,98 m² 14 639,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal użytkowy o powierzchni 97,98 m2 znajdujący się w inwestycji Dobrynów w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł61,80 m² 9 530,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

1 026 000 zł108 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy do wynajmu lub sprzedaży .Lokal w pełni komfortowy. Ogrzewanie podłogowe. Cena najmu do uzgodnienia. Pozostałe informacje pod nr tel .  

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

265 000 zł41 m² 6 463,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentuję Państwu lokal użytkowy na sprzedaż lub wynajem z przeznaczeniem na dowolną działalność gospodarczą. Lokal znajduje się w centrum Katowic na ul .Kościuszki .Miejsce to.

Szczegóły ogłoszenia

1 026 000 zł108 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł530 m² 6 603,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Jedyna taka inwestycja na śląsku | Showroom przy S86 + 2 Gotowe Apartamenty | Parking na 15 Aut Szukasz siedziby dla swojej firmy, która będzie Twoją najlepszą reklamą? A może szukasz bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł450 m² 6 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym budynkiem typu willa miejska, obecnie wykorzystywana jako obiekt biurowy. Położona w Katowicach, w dzielnicy Ligota, nadziałce.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł70 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lub wynajmę w Katowicach przy ul. Porcelanowej nieruchomości biura, hale, magazyny powierzchnie od 50 metrów kwadratowych do 1800m2, znajdujący się na działce 4850 m2. Dostępna duża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Bytkowska 113

Wełnowiec-Józefowiec Katowice

805 503 zł67,17 m² 11 992 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Lokal usługowy z pomieszczeniem socjalnym i wc, znajdujący się na parterze w inwestycji Modena Bytkowska 113 w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 572 500 zł273,69 m² 5 746 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:tak

***nowa oferta na rynku- katowice / Śródmieście *** Do sprzedania lokal o pow. 185 m2 + 88,69 m2 ( piwnice) wynajmowany pod Żabkę. Przedmiotowa oferta stanowi idealną inwestycję dla klienta.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł129 m² 4 651,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu o powierzchni 129 m 2. Nieruchomość znajduje się w Katowicach na Koszutce, w pobliżu Spodka. Lokal może mieć.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł55,18 m² 7 792,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 55,18 m2 zlokalizowany w Katowicach dzielnica Śródmieście. Obecnie w lokalu prowadzony jest salon kosmetyczny. Układ pomieszczeń: poczekalnia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,40 m² 7 762,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania Atrakcyjny Lokal Usługowy zlokalizowany na parterze zabytkowej Kamienicy przy ulicy Plebiscytowej w centrum Katowic. Lokal Usługowy zlokalizowany w Kamienicy w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 171 631 zł84,29 m² 13 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnego lokalu usługowe w prestiżowej inwestycji noho Nadgórników 14 nowoczesnym kompleksie mieszkaniowo-usługowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł100 m² 1 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę odstępnego urokliwej restauracji Allure, która stanowi doskonałą okazję dla osób pragnących prowadzić własny biznes w branży gastronomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł119,25 m² 13 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bistro z 10-letnią tradycją w centrum Katowic - gotowy biznes z dużym potencjałem Na sprzedaż w pełni funkcjonujące Bistro wraz z prawem do własności lokalu. Bistro.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł188,38 m² 7 750,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Oferuję Państwu do sprzedaży lokal użytkowy umiejscowiony na parterze budynku wielorodzinnego (bloku mieszkalnego) na osiedlu Paderewskiego w Katowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu: 188,38 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł258 m² 8 875,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Katowice - ul. Zabrska 14 Wyjątkowa przestrzeń biurowa na sprzedaż w zrewitalizowanej kamienicy Powierzchnia: 258 m Cena: 2 290 000 pln netto W samym sercu Katowic, na styku tradycji.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł101 m² 8 504,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję Państwu na sprzedaż lokal usługowo-biurowy w centrum Katowic przy ul. Sienkiewicza. Lokal użytkowy ma powierzchnię 101 m i położony jest na wysokim parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł680 m² 5 279,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

~~na sprzedaż oferujemy przestronny pawilon handlowo-usługowy zlokalizowany w świetnie skomunikowanej części Katowic (300m od zjazdu A4). ~Budynek o powierzchni ok. 680 m2 posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł102,04 m² 9 800,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 102,04 m , zlokalizowany na prestiżowym i spokojnym Osiedlu Ptasim w Katowicach, przy ul. Kawek 2b. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł171 m² 5 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji, którą możesz zaaranżować dokładnie według własnej wizji? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż dom jednorodzinny typu kostka położony.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł102 m² 4 803,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Bez prowizji Lokal usługowy zlokalizowany przy ul. Kościuszki 38 w zabytkowej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w stanie do generalnego remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 753 zł80,49 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy L1 Katowice, ul. Załęska 15 parter, budynek A Stopień zaawansowania budowy wynosi obecnie około 30%. Planowane zakończenie budowy przewidziane jest na IV kwartał 2027 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 895 zł45,35 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy L2 Katowice, ul. Załęska 15 parter, budynek A Stopień zaawansowania budowy wynosi obecnie około 30%. Planowane zakończenie budowy przewidziane jest na IV kwartał 2027 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł120 m² 12 416,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Katowice Centrum - parter z witrynami w okolicy Rynku Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 120 m , położony w ścisłym centrum Katowic. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł84,95 m² 2 413,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie na sprzedaż lokal użytkowy położony w Katowicach przy ul. Roździeńskiego 100. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 307 zł39,31 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy L3 Katowice, ul. Załęska 15 parter, budynek A Stopień zaawansowania budowy wynosi obecnie około 30%. Planowane zakończenie budowy przewidziane jest na IV kwartał 2027 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł557 m² 4 667,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż kamienica w Katowicach zaledwie kilka minut jazdy od spodka o pow. 557 m2 w której znajduje się 12 mieszkań. Kamienica w stanie do kapitalnego remontu z projektem.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 59,7 m 2 położony na Górnym osiedlu Tysiąclecia. Lokal składa się z pomieszczenia handlowo- usługowego (ok. 35 m 2 ) oraz zaplecza razem.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł46,20 m² 9 458,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł214,47 m² 7 688,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo/usługowy w Katowicach - ścisłe centrum miasta. Lokal został częściowo wyremontowany czeka na nowego właściciela, który go zaaranżuje wg własnych potrzeb. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

3 130 000 zł476,50 m² 6 569 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż duży lokal użytkowy (476,5m) usytuowany przy ul. Bażantów w Katowicach. Jest on częścią budynku biurowo-usługowego. Lokal niemieszkalny oznaczony jako żłobek/przedszkole usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł76 m² 11 776 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania Lokal Usługowy o powierzchni 76m2 zlokalizowany w Kamienicy w najlepszej okolicy Ścisłego Śródmieścia Katowic. Położenie przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij