dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Katowice - Oferty wynajmu lokali użytkowych

292 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

292 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Biuro klimatyzowane

Katowice,śląskie

55,01 zł/m²85,50 m² 4 703 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w odrestaurowanej kamienicy w centrum Katowic. Lokal o powierzchni 85,5m2 ( w raz z udziałem w częściach wspólnych ) położony na.

Szczegóły ogłoszenia

39,68 zł/m²126 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia lokal usytuowany na parterze pawilonu usługowo-handlowego, zlokalizowanego na części działek 88/44 i 92/16,.

Szczegóły ogłoszenia

72,92 zł/m²48 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowo-usługowy w zadbanej kamienicy - ul. Hetmańska | 48 m | parking | dostępny od zaraz Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²424 m² 17 384 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja - Katowice - al. Korfantego Przystanki komunikacji miejskiej w odległości ok. 200m (autobus, tramwaj). Oferujemy do wynajęcia: powierzchnię 424m 2 w formie samodzielnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu handlowego w Centrum Katowic przy ul Kościuszki. Lokal idealnie nadaje się na sklep, biuro, usługi, dobrze skomunikowany, bezpośrednio przy ulicy poziom zero bez.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Olimpijska

Katowice,śląskie

85 zł/m²95,28 m² 8 099 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei prezentuje ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 95,28 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie apartamentowym atal Olimpijska przy ul. Olimpijskiej.

Szczegóły ogłoszenia

83,18 zł/m²72,12 m² 5 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność przedstawić ofertę najmu lokalu usługowego zlokalizowanego przy ul. Braci Mniejszych 4 w Katowicach. Jest to funkcjonalna przestrzeń o powierzchni 72,12 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²12 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na gabinet lub biuro ,cena zawiera koszty mediów, ogrzewania ,alarmu.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²27 m² 972 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 27m2. Bezpośrednio od właściciela Czynsz najmu 36zł/m2 + koszty+ media. Kompleks biurowy Opolska 22 mieszczący się w centrum Katowic, to zespół budynków.

Szczegóły ogłoszenia

99,73 zł/m²62,17 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Numer oferty W biurze: wlvcm8470 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu lokalu użytkowego w Katowicach w nowoczesnym budynku Sokolska Tower. Powierzchnia lokalu wynosi 62,17m 2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

79,66 zł/m²59 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy- wynajem Katowice Śródmieście Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 59 m2 znajdujący się w budynku sądu w Katowicach. Miejsce mieści się na niskim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²62 m² 2 418 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Do ceny w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Centrum Biurowe chorzowska 108 stanowią trzy połączone łącznikami budynki, znajdujące się vis a vis Centrum Handlowego -.

Szczegóły ogłoszenia

80,10 zł/m²94,87 m² 7 599 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! lokal dostępny "od zaraz" wykończony W dobrym standardzie! Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy na Osiedlu Franciszkańskim, przy ul. Kijowskiej 44 - popularnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

60,37 zł/m²335 m² 20 224 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna powierzchnia biurowa w nowym budynku zlokalizowanym przy jednej z głównych dróg Katowic, z bardzo dogodnym i szybkim dojazdem do centrum miasta oraz tras wylotowych.

Szczegóły ogłoszenia

89,50 zł/m²46,50 m² 4 162 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

(please see english version below) Oferujemy do wynajęcia kompaktowy lokal biurowy typu open space o powierzchni 46,5 m , zlokalizowany na 4 piętrze (segment A) w nowoczesnym kompleksie Park.

Szczegóły ogłoszenia

42,74 zł/m²117 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Przestronne lokale biurowe łącznie 117 M dąbrówka mała do wynajęcia od zaraz lokalizacja Dzielnica Dąbrówka Mała, ul. Siemianowicka, katowice. Lokalizacja pozwala na dojazd do centrum Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

75,86 zł/m²29 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Przy tej ofercie najemca nie płaci prowizji biura nieruchomości! do wynajęcia nowe lokale biurowe /po remoncie kapitalnym/, pod działalność usługowo - biurową, w katowicach - os. Bażantów.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²100 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro w sercu miasta zaprojektuj przestrzeń pod swój biznes Szukasz biura, które będzie wspierać rozwój Twojej firmy od pierwszego dnia? Wybierz nowoczesną przestrzeń w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²26,50 m² 769 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Ogłoszenie wynajmu lokalu Katowice, ul. Jana III Sobieskiego Przestrzeń idealna pod biuro lub usługi o powierzchni 26,5 m z aneksem kuchennym, zlokalizowana w prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

48,51 zł/m²134 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 134mkw, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Ptasim w Katowicach. Idealny pod kancelarię prawną, biuro projektowe i szeroko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

27 zł/m²30 m² 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu powierzchnię biurowo- usługową w Katowicach (dzielnica Janów). Cena wynajmu wynosi 810zł netto. Centralne ogrzewanie wliczone W cenę najmu! Ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

56,25 zł/m²164 m² 9 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sosnowiec na granicy z Katowicami - ok. 1km od dk 86 Oferujemy do wynajęcia biura w wysokim standardzie, położone na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²125 m² 5 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 125 m2 w biurowcu klasy B+. Lokalizacja : Katowice Śródmieście , ok. Dtś Zamknięty aneks biurowy, składa się 3 pokoi, aneks kuchenny, toaleta, serwerownia.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w Katowicach przy ul. Porcelanowej. Atuty lokalizacji - prestiżowe miejsce na mapie Katowic - szybki i łatwy dojazd z A4 i dk79 - bliskość dworca.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²230 m² 8 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pod wynajem powierzchnia biurowa w metrażu 230m2 z aneksem kuchennym, znajdująca się w Katowicach ul. Opolska 22/sobieskiego 18 Oferta od właściciela - bez pośredników   .

Szczegóły ogłoszenia

28,65 zł/m²192 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do najmu pomieszczenia usytuowane w budynku biurowym w Katowicach przy ul. Gliwickiej 12b, posadowionym na działce.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²120 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferuję do wynajęcia powierzchnię biurową. Wysoki standard. Reprezentacyjny budynek. - ok 120m2. - 4 pokoje - Aneks Kuchenny. - serwerownia. - własna toaleta. - sieć komputerowa. - sieć tv - sat. -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

35 zł/m²30 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu biurowego mieszczącego się na drugim piętrze reprezentacyjnej kamienicy przy jednej z głównych ulic o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²350 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajmu powierzchnię biurową o pow. 99 m2 , 218 m2 lub całe piętro 350m2 zlokalizowaną w Centrum Katowic nieopodal dworca pkp ( 300m ) dworca autobusowego ( 250 m ) hoteli ,.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²200 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Lokal biurowy powierzchnia ok. 200 m2 (1p.) - do wydzielenia dowolny moduł wg zapotrzebowania Standard biura: - klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²260 m² 15 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni ok 260m2 w ścisłym centrum Katowic, okolica ul. Mariackiej. Idealne pod inwestycje pod gastronomię, kosmetykę, sklep, szkołę językową, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia Lokal Usługowy o powierzchni 60m2 zlokalizowany w Kamienicy w najlepszej okolicy Ścisłego Śródmieścia Katowic. Lokal składa się z trzech pomieszczeń, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

44,56 zł/m²200 m² 8 912 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny należy doliczyć 23% podatku vat. Zapytaj O inne metraże! Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w Katowicach przy Al. Korfantego 2, tuż przy Rynku. Budynek klasy B,.

Szczegóły ogłoszenia

13,90 €/m²200 m² 2 780 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny należy doliczyć 23% podatku vat. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Katowicach przy Chorzowskiej 6, w centrum Miasta Katowice. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 200.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²30 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa - centrum Przedstawiamy Państwu ofertę wynajęcia powierzchni biurowej w lokalu przy ulicy Mariackiej. Do wynajęcia 2 lokale o powierzchni 30 m2 i 16 m2. Świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²14 m² 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowe, dostępne różne powierzchnie, pojedyncze pokoje 14m2, 17m2 , 25m2 , 30m2 50 m2, 75 m2 174m2 cena 35 zł /m2 plus media wg zużycia. Lokalizacja Katowice ul Warszawska. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

54,55 zł/m²44 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Numer oferty W biurze: wlvcm7415 oferta na wyłączność Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni około 44m2 zlokalizowany w Śródmieściu Katowic. Lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²89,50 m² 5 370 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Lokal do wynajęcia katowice centrum Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 89,5 m , położony w prestiżowej lokalizacji na rogu ulic Opolskiej oraz Jana III.

Szczegóły ogłoszenia

13,90 €/m²143 m² 1 988 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny należy doliczyć 23% podatku vat. Do wynajęcia lokal biurowy, z dużym widokowym tarasem, położony w Katowicac,h przy Chorzowskiej 6, w centrum Miasta Katowice.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

40 zł/m²164 m² 6 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro 164m 2 - zamknięty aneks biurowy. Składa się z sekretariatu, 4 pokoi, aneksu kuchennego, toalet. Standard biurowca : klimatyzowane powierzchnie, światłowód teren monitorowany.