dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

205 000 zł84 m² 2 440,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie na sprzedaż lokal użytkowy położony w Katowicach przy ul. Roździeńskiego 100. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

47,74 zł/m²115 m² 5 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronne, 4-pokojowe mieszkanie/biuro przy ul. Pięknej w Katowicach, dzielnica Brynów. Tuż obok wejścia do parku kościuszki! Lokal znajduje się na 1 piętrze w nowym, niskim.

Szczegóły ogłoszenia

83,52 zł/m²53,76 m² 4 490 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy premium 54 m gotowy pod beauty / kosmetologię Parter Witryna Katowice - ul. Bałtycka Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wykończony lokal usługowy o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²100 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy w Katowicach Ochojcu zlokalizowany w reprezentacyjnym budynku. Niezależne wejście z poziomu O. Powierzchnia z przeznaczeniem m.in. na sklepy, gabinety,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

55 zł/m²115 m² 6 325 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Oferuję do wynajęcia powierzchnię biurową. Wysoki standard. Reprezentacyjny budynek. - ok 115m2. - sala konferencyjna. - gabinet. - 2 pokoje ( w tym jeden przechodni). - recepcja. - aneks Kuchenny. -.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²220 m² 2 640 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 220 m2 znajdujący się w nowoczesnym kompleksie biurowym face2face.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²109 m² 4 251 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Lokal biurowy o powierzchni 109m (bud. A. Vp) (gabinety, openspace, aneks kuchenny, toaleta, serwerownia) Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

58,99 zł/m²111,40 m² 6 572 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Katowice. Okolice Doliny Trzech stawów. Nowa powierzchnia biurowa przygotowywana pod klienta. - lokal ma powierzchnię 111,4 m znajduje się na drugim piętrze, biurowca , składa się z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

83,18 zł/m²72,12 m² 5 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! lokal dostępny "od zaraz" wykończony W dobrym standardzie! Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy na Osiedlu Franciszkańskim, przy ul. Braci Mniejszych - popularnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

58,44 zł/m²154 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu przeznaczonego pod działalność biurową lub usługową z parkingiem przed samym wejściem. Oferta obejmuje wynajem powierzchni użytkowej zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²530,68 m² 13 267 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia budynek wielofunkcyjny zlokalizowany w Katowicach przy ul. Żółkiewskiego 3 na działce o nr.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²20 m² 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy w świetnej lokalizacji blisko centrum, bezpłatne parkowanie. Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy usytuowany na trzecim piętrze zadbanego budynku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

23,85 zł/m²130 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Przedstawiam ofertę wynajęcia lokalu biurowego położonego na pierwszym piętrze w samym Centrum Katowic vis a vis wejścia do Galerii Katowickiej. Lokal: - ok 130m2 - 4 pokoje do każdego osobne.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł258 m² 8 875,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Katowice - ul. Zabrska 14 Wyjątkowa przestrzeń biurowa na sprzedaż w zrewitalizowanej kamienicy Powierzchnia: 258 m Cena: 2 290 000 pln netto W samym sercu Katowic, na styku tradycji.

Szczegóły ogłoszenia

37,96 zł/m²382 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia budynek dwupiętrowy z pełnym podpiwniczeniem idealnie nadający się na biura, usługi, handel, gabinety medyczne, dostępne miejsca parkingowe! Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Szopienice,Katowice

25 zł/m²478 m² 11 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia biura z częścią socjalną o powierzchni ok. 478 m2 znajdujące na I piętrze biurowca z pełną infrastrukturą (możliwość wynajęcia całego piętra dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

2 322 000 zł258 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Westate Katowice zaprasza na zapoznanie się z ofertą wyjątkowej przestrzeni biurowej. Powierzchnia: 258 m Cena: 2 322 000 pln netto Lokalizacja: katowice, ul. Zabrska 14 W samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Józefowiec,Katowice

40 zł/m²448 m² 17 920 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia: parterowy budynek o charakterze usługowym o łącznej powierzchni 448m 2. Budynek składa się z 3 sal: 37m 2 , 58m 2 i 72m 2 , zespołu pomieszczeń od 15 do 30m 2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żwirki i Wigury

Środmieście,Katowice

35,35 zł/m²99 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Prezentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w Katowicach w Śródmieściu przy ulicy Żwirki i Wigury. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Szopienice,Katowice

25 zł/m²480 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia biura z częścią socjalną o powierzchni ok. 480 m2 znajdujące na I piętrze biurowca z pełną infrastrukturą (możliwość wynajęcia całego piętra dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Dąb,Katowice

66,04 zł/m²53 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 53 m z ogródkiem - Pierwszy Najemca | przy Parku Śląskim Na wynajem oferujemy funkcjonalny lokal o powierzchni 53 m z prywatnym ogródkiem, położony na parterze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Dąb,Katowice

62,50 zł/m²88 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przestronne biuro na parterze 88,5 m z ogródkiem 5 pokoi, park Śląski Na wynajem funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznym metrażu 88,5 m dwa niezależne lokale połączone wspólnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Brynów,Katowice

40 zł/m²596 m² 23 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia: wolno stojący, parterowy budynek usługowy o powierzchni 596m 2. W skład budynku wchodzi zespół pomieszczeń do wykorzystania na cele usługowe / gabinety itp. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Bałtycka

Ligota,Katowice

91,15 zł/m²54 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chorzowska

Środmieście,Katowice

43,15 zł/m²292 m² 12 599 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice, budynek biurowy położony jest w centralnej części Katowic, z bardzo dobrym dojazdem od dtś (ul.Chorzowska). W pobliżu znajdują się budynki biurowe klasy A, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Strzelecka

Środmieście,Katowice

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany w nowym budynku przy ulicy Strzeleckiej. Dla Twojego biznesu lub pod inwestycję. Lokalizacja Lokal zlokalizowany jest przy ul. Strzeleckiej 8 w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Szopienice,Katowice

25 zł/m²485 m² 12 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy do wynajęcia biura z częścią socjalną o powierzchni ok. 485 m2 znajdujące na I piętrze biurowca z pełną infrastrukturą (możliwość wynajęcia całego piętra dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Bażantów

Piotrowice,Katowice

1 440 000 zł192 m² 7 491,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Katowice, prestiżowe Osiedla Bażantowo. Na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni 192,23 m2, w całości wynajęty. Bezpieczna, stabilna inwestycja! Lokale przynoszące dochód, w 100%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Środmieście,Katowice

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z oferta wynajmu lokalu użytkowego położonego przy jednej z głównych ulic Katowic. Lokal o powierzchni 100m2, składa się z 4 gabinetów, zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Katowice

Brynów,Katowice

11,07 zł/m²102 m² 1 130 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronna nieruchomość - idealna pod działalność biurową! Na wynajem lokal o powierzchni 102,04 m , zlokalizowany na prestiżowym i spokojnym Osiedlu Ptasim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sienkiewicza

Środmieście,Katowice

17,86 zł/m²14 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Katowice Gabinety Terapeutyczne Sienkiewicza 7 | Ścisłe Centrum | Wynajem od 300 zł / blok | Wszystkie opłaty w cenie Oferujemy do wynajęcia 4 profesjonalne gabinety terapeutyczne zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Stoińskiego

Katowice,śląskie

125 zł/m²12 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy (pokój) o powierzchni 12 m , zlokalizowany w nowym budynku o podwyższonym standardzie, usytuowanym na prywatnej posesji z miejscem parkingowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

85,71 zł/m²28 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajmu lokale użytkowe w Katowicach przy ul Bażantów 35.~Lokale o pow.22m2 znajdują się na 2piętrze trzy-kondygnacyjnego budynku użytkowego ocieplonego z nową elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Łabędzia

Zgrzebnioka,Katowice

479 000 zł46 m² 10 347,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż nowoczesny I wyposażony gabinet kosmetyczny Katowice Brynów os. Ptasie, ul. Łabędzia: 46,29 m . Salon znajduje się na parterze, w pełni wyposażony, po remoncie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

58,24 zł/m²91 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Katowice - Północna część Katowic, oferujemy do wynajęcia lokal biurowy na 1 piętrze 91 m Składa się z sekretariatu, 2 gabinety, aneks kuchenny, toaleta. Wysoki standard oddawanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

65 zł/m²157 m² 10 205 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia : nowa , komfortowa powierzchnia biurowa 157 m2 - zamknięty aneks biurowy, składa się z powierzchni typu open space, salka konferencyjna / gabinet, 1 mały pokój, aneks kuchenny, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

130,39 zł/m²23 m² 2 999 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinet lekarski do wynajęcia Jutro Medical, katowice Zapraszamy do wynajmu w pełni wyposażonego gabinetu medycznego zlokalizowanego w placówce Jutro Medical. To idealna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Szopienice,Katowice

25 zł/m²480 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia biura z częścią socjalną o powierzchni ok. 488 m2 znajdujące na I piętrze biurowca z pełną infrastrukturą (możliwość wynajęcia całego piętra dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kijowska

Ligota,Katowice

85 zł/m²95 m² 8 064 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 94,87 m , zlokalizowany w katowickiej Ligocie, na osiedlu Franciszkańskim. Lokal znajduje się przy ulicy Kijowskiej 44,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Szopienice,Katowice

24,99 zł/m²485 m² 12 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy do wynajęcia biura z częścią socjalną o powierzchni ok. 488 m2 znajdujące na I piętrze biurowca z pełną infrastrukturą (możliwość wynajęcia całego piętra dla.