dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Katowice

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Dębowe Tarasy,Katowice

460 000 zł36 m² 12 602,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania z doskonałym skomunikowaniem i dostępem do wszelkiej infrastruktury lub inwestycji, która będzie się wynajmować bez większych problemów? To właśnie znalazłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fliegera

Środmieście,Katowice

736 800 zł61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży zaprasza, mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Wybierz wymarzone mieszkanie i zarezerwuj wpłacając 1%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Nikiszowiec,Katowice

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu zabytkowego Nikiszowca - nowoczesne mieszkanie w historycznej dzielnicy Katowic! Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Koszutka,Katowice

674 630 zł61 m² 11 007,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży zaprasza, mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Ostanie mieszkania gotowe do odbioru w inwestycji na Koszutce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Katowice

Kostuchna,Katowice

849 000 zł70 m² 12 128,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 70 m w prestiżowej dzielnicy Katowic Bażantowo, idealny dla rodzin z dziećmi oraz par ceniących spokój i bliskość natury. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Brynów,Katowice

395 000 zł41 m² 9 674,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

#M3 ciche miejsce dla ciebie. .ciepłe i ciche mieszkanie w stanie do wprowadzenia .mnóstwo zieleni w otoczeniu Zapraszamy na prezentację mieszkania zlokalizowanego w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Tysiąclecia,Katowice

419 000 zł53 m² 7 846,44 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokoje! dane techniczne: do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie położone na os. Tysiąclecia w Katowicach. Usytuowane zostało na 8 piętrze wysokiego bloku. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Zawodzie,Katowice

358 999 zł35 m² 10 257 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: katowice niedaleko centrum przesiadkowego na Zawodziu. Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na 9 piętrze w bloku w cenie 358 999 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Szopienice,Katowice

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 34,86 m , zlokalizowane na II piętrze niskiego bloku. Idealne mieszkanie dla studentów dobry dojazd do uczelni zarówno w Katowicach jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Józefowiec,Katowice

485 000 zł53 m² 9 116,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Koniecznie zobacz spacer 3 D ! Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 53,20 m2 przy ulicy Słonecznej w Katowicach w niskim bloku po termomodernizacji (józefowiec). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Środmieście,Katowice

398 000 zł34 m² 11 637,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34,20 m , położone na poddaszu w 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Katowic - przy ul. Kościuszki 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raciborska

Środmieście,Katowice

2 150 zł45 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne umeblowane mieszkanie 2 pokojowe (z aneksem kuchennym) 45 m2 + balkon + miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Katowice Centrum ul. Raciborska 6 - osiedle Nova Mikołowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Środmieście,Katowice

450 000 zł56 m² 8 061,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż - Centrum Katowic, ul. Moniuszki 14C Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Katowic, przy ul. Moniuszki 14C. Doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

359 000 zł47 m² 7 605,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Katowicach przy ul. Oswobodzenia. (Janów-Nikiszowiec ). Mieszkanie składa się z: 2 nieprzechodnich pokoi z dużą wnęką Przedpokoju z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Koszutka,Katowice

1 700 zł51 m² 33,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, przy ulicy Gustawa Morcinka. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę oraz dostęp do edukacji, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Zawodzie,Katowice

1 900 zł46 m² 40,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 3 - pokojowe mieszkanie w Katowicach przy ulicy 1 Maja 162D. Mieszkanie dostępne od 01.09 Budynek znajduje się na niedużym osiedlu bloków w niskiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Giszowiec,Katowice

415 000 zł69 m² 6 014,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne mieszkanie 69 m składające się z 3 pokoi, z czego dwa z własnym balkonem. Pokoje ustawne, kształtem zbliżone do kwadratu. Mieszkanie: - kuchnia z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Koszutka,Katowice

1 400 zł62 m² 22,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 62m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon - sypialnia - gabinet/pokój dziecięcy - kuchnia - łazienka - wc - przedpokój Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Muchowiec,Katowice

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Francuska Park | Katowice, ul. Szybowcowa Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem, w pełni umeblowane, dostępne od zaraz. Doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Brynów,Katowice

845 000 zł68 m² 12 426,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Katowic Oferujemy komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Nikiszowiec,Katowice

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bogucice,Katowice

510 000 zł73 m² 6 986,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 73 m2 położone w Katowicach Bogucicach na osiedlu Kukuczki, okolica ul. Wrocławskiej super lokalizacja! Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Środmieście,Katowice

250 000 zł32 m² 7 776,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Widok na tereny zielone poprzez duże okna, a to wszystko w centrum miasta. Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach Śródmieściu, ul. Reymonta. Lokal znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligiewicza

Środmieście,Katowice

749 000 zł77 m² 9 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Katowice, ul. Szeligiewicza 20 - przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w śródmieściu! Szukasz mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zadole,Katowice

379 000 zł56 m² 6 788,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - Katowice Zadole, ul. Gdańska 18. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,83 m , zlokalizowane na 1 piętrze 10-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzepakowa

Brynów,Katowice

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Katowice, ul. Rzepakowa Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 65 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Załęska

Brynów,Katowice

309 000 zł53 m² 5 808,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53 m2 na sprzedaż położone w Katowicach Brynowie, okolice ul. Załęskiej i Ligockiej oraz Kopalni Wujek super lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

625 520 zł34 m² 18 512 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Laguna Beskidów to wyjątkowy projekt inwestycyjny, który umożliwia swoim inwestorom zarówno zakup mieszkania własnościowego jak i możliwość uzyskania dochodu pasywnego poprzez wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem przy ul. Ułańskiej 5 w Katowicach. Lokal znajduje się na osiemnastym (ostatnim) piętrze budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Dudy-Gracza

Bogucice,Katowice

327 240 zł27 m² 12 215 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferta od Dewelopera , bez prowizji i podatku pcc. Z przyjemnością przedstawiamy najnowszą inwestycję deweloperską - Dudy Gracza 2 - realizowaną przez , firmę z ponad 30-letnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

234 000 zł29 m² 8 013,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 -p okojowe mieszkanie w Katowicach, w dzielnicy Szopienice , przy ul. Morawa. Opis mieszkania: - mieszkanie z księgą wieczystą - Blok po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Bogucice,Katowice

763 542 zł45 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie nadgórników 14 noho Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,18 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnym budynku - ul. Nadgórników 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Nikiszowiec,Katowice

440 000 zł47 m² 9 274,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,44 m , położone na parterze zabytkowej kamienicy w samym sercu osiedla Nikiszowiec - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zawodzie,Katowice

400 000 zł60 m² 6 719,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Brak prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferuję przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 59,53 m , zlokalizowane w zadbanym i ocieplonym bloku wyposażonym w dwie nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie położone jest na 17.piętrze, 18-piętrowego budynku z czterema windami, dostęp z zamkniętego korytarza z domofonem. Lokal 36,7 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piotrowice,Katowice

489 000 zł55 m² 8 933,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty! 17 września (środa) od 17:30 do 18:30 ul. Armii Krajowej 50b Dzień otwarty, to czas kiedy bez pośpiechu i z kubkiem kawy w ręce możesz obejrzeć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obroki

Witosa,Katowice

365 000 zł53 m² 6 886,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na sprzedaż - 53m , osiedle Witosa Katowice, blisko centrum i terenów zielonych! Oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m znajdujące się na 4, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Nikiszowiec,Katowice

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wita Stwosza

Środmieście,Katowice

1 080 000 zł135 m² 8 002,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Wyjątkowe mieszkanie 135 m w zabytkowej kamienicy - Katowice, śródmieście, ul. Wita Stwosza 4 Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 135 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Muchowiec,Katowice

409 000 zł54 m² 7 644,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie, z możliwością inwestycji, usytuowane na Osiedlu Paderewskiego w Katowicach, mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 oraz pomieszczenie przynależne, sprzedam, cena 409 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wełnowiec,Katowice

239 000 zł31 m² 7 709,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Nie wiem, czy to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie, ale. .jeśli szukasz dobrego miejsca do życia, bez zadęcia, ale z konkretem, tam gdzie to ważne, ta oferta może mieć sens. -funkcjonalny układ.