dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Katowice

502 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

502 ogłoszenia

390 000 zł47,44 m² 8 220,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To jedna z najbardziej atrakcyjnych cenowo ofert mieszkania w wyjątkowej lokalizacji, jaką jest Nikiszowiec w Katowice. Nikiszowiec to coś więcej niż adres to miejsce z historią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 000 zł26 m² 12 884,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W biurze notus! Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem. Idealna pod inwestycję lub do zamieszkania. Najważniejsze atuty:- funkcjonalny układ pomieszczeń - ogródek dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53,84 m² 7 800,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - w urokliwej części Ligoty na ulicy Księdza Biskupa Teofila Bromboszcza. Informacje podstawowe: powierzchnia 53,84m2 plus duże pomieszczenie piwniczne przypisane.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m dla osób, które cenią przestrzeń, spokój i dobrze zaprojektowane wnętrza. To miejsce, które daje poczucie prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

330 000 zł37,62 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż duża, ładna i tania w utrzymaniu kawalerka. Mieszkanie położone w centrum Ligoty-Panewnik, w otoczeniu pełnej infrastruktury miejskiej. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47,50 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Katowice Centrum ul. Korfantego - Superjednostka - 2 pokoje | 47,5 m2 + duży balkon! top lokalizacja! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z potencjałem inwestycyjnym | 36,83 m | Katowice - ul. Kołobrzeska | 249 000 zł Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Piotrowice, ul. Zbożowa Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w dzielnicy Katowice Piotrowice. Lokal usytuowany w nowoczesnym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł86,50 m² 10 739,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie 86,5 m | Katowice, ul. Wróbli | Balkon | Garaż opcjonalnie Lokalizacja - zieleń, prestiż i świetna komunikacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł17 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem 1 pokój 17m2 Katowice Centrum. Oferujemy Państwu pokój do wynajęcia, znajdujący się w mieszkaniu o powierzchni 76m2 zlokalizowanym na parterze przy ulicy Drzymały w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: 3-pokojowe mieszkanie, ul. Grabskiego, katowice (os. Witosa) Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , zlokalizowane na 2. piętrze 9-piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł40,85 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w Katowicach przy ulicy Klonowej, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum miasta. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

469 500 zł52 m² 9 028,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy ciekawą propozycję sprzedaży mieszkania, położonego w oficynie kamienicy w ścisłym centrum miasta. Oferta dostępna jedynie w naszym biurze! Ulicę J. Kochanowskiego, przy.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł84,41 m² 7 072,62 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szukasz dużego, ładnego mieszkania z balkonem w doskonałej lokalizacji? Jeśli tak, to nie czekaj. Zadzwoń i umów się na obejrzenie, bo to oferta właśnie dla Ciebie! Bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne nowe, mieszkanie dla singla w ścisłym Centrum Katowic przy ul. Chopina 16. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku z windą. Kamienica została całkowicie odbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 088 zł67,22 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim. To miejsce, w którym miejska wygoda spotyka się z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł98,30 m² 11 180,06 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Doskonała lokalizacja Koszutka, ul. Korfantego, oferujemy Państwu nowocześnie wykończony apartament o powierzchni 98,30 m2 w inwestycji sky+, położony na 5 kondygnacji /4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

or English scroll down Proponujemy Państwu na wynajem Przestronny, jasny apartament 85m2 zlokalizowany na monitorowanym, zamkniętym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł53 m² 7 452,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice - ligota - ul. Zielonogórska - 52,7m - 2 pokoje - piwnica - umeblowane we speak english Możliwość zakupu na kredyt. Idealne również jako inwestycja na wynajem. Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł47,15 m² 62,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Dąb, ul. Złota z widokiem na Park Śląski Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,15 m , położone w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł62 m² 4 677,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na poddaszu Katowice, ul. Wyplera Szukasz jasnego, klimatycznego wnętrza z duszą? Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie - pierwsza dzielnica dla wymagającego klienta! Na wynajem luksusowe mieszkanie w najnowszym apartamentowcu przy ul. Góreckiego, tzw. Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

692 172 zł61,20 m² 11 310 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji brak pcc! Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,2 m z dużym ogródkiem, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku oddawanego w 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł98 m² 16 071,43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament z rynku wtórnego z najlepszym widokiem w mieście w najbardziej luksusowym budynku na Śląsku: noho! Apartamentowiec w standardzie 5* hotelu! Mam zaszczyt zaprosić.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł42 m² 17 119,05 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Katowice, nadgórników zaledwie 600m od spodka! oferta na zasadach wyłączności tylko U nas W notus :-) Apartament premium z dużą loggią gotowy do zamieszkania. Szukasz mieszkania, do.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł47,04 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajęcia nowego bardzo ładnego apartamentu w kompleksie Francuska Park przy ul Szybowcowej 3b. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi w tym duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 650 zł37 m² 11 125,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfort życia w mieście, szybki dojazd i przestrzeń do odpoczynku po pracy. Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 100 zł39,90 m² 10 979,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Umów wizytę i dopytaj szczegóły => plany mieszkań, wizualizacje 3D, warunki indywidualnej oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł58,20 m² 6 683,85 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58,2 m, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Janasa. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł32,47 m² 5 820,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice, ul. Filaka 10 - mieszkanie do generalnego remontu | 3/4 piętro | piwnica | kw Jeśli szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz ta nieruchomość przy ul. Filaka 10 to.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze przy ul. Barbary w Śródmieściu Katowic. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej w pełni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł50 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | duży balkon 15 m | garaż podziemny|monitorowane, spokojne osiedle Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3 piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą mieszkania typu studio położonego w okolicach ścisłego centrum Katowic przy ul. Fliegera. Wnętrze odświeżone, wygodne, przestronne! Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, osiedle Dąb. Mieszkanie jest dostępne od już. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł76,30 m² 7 863,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Katowice piotrowice / ochojec ul. Radockiego - 76,3m2 / 4 pokoje + kuchnia + balkon + piwnica we speak english Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł67,20 m² 9 806,55 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,20 m , położone na 10 (ostatnim) piętrze ocieplonego i zadbanego budynku z wyremontowaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł83,10 m² 8 965,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 5- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w przy ulicy Panewnickiej w Katowicach, w zielonej dzielnicy z dobrym dojazdem do centrum. Mieszkanie inwestycyjne lub do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł105,50 m² 8 293,84 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukają Państwo bezpiecznej lokaty kapitału, która nie tylko chroni pieniądze przed inflacją, ale także generuje stały, pasywny dochód od pierwszego dnia po zakupie? Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

379 999 zł62,85 m² 6 046,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 63 m w kamienicy przy ul. Kołobrzeskiej w Katowicach Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł119 m² 5 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na 1 piętrze pięknej Kamienicy przy ulicy Wilimowskiego w centrum Katowic. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki, osobnej kuchni oraz.