dowolna

Mieszkania Katowice Ligota-Panewniki

190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

190 ogłoszeń

Rynek pierwotny

270 840 zł24,40 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! lokla niemieszkalny (vat 23%) - idealne dla inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie prezentujemy ustawne 2 pokojowe mieszkanie nadające się do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone w Katowicach dzielnica Kokociniec. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odświeżone na nowo, po remoncie, całkowicie wyposażone mieszkanie gotowe do wprowadzenia, wśród wielu uniwersytetów i akademików w Katowicach Ligota / Panewniki! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

867 314 zł79,90 m² 10 854,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Lokal składa się z 4 pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

530 000 zł59 m² 8 983,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 znajdujące się przy ul. Harcerskiej w dzielnicy Ligota w Katowicach. To idealna propozycja dla osób ceniących świetną komunikację,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 czerwca 2026 roku Katowice - Ligota ul. Wczasowa - bardzo ciekawa oferta. Mieszkanie do wynajęcia z opcją korzystania z ogrodu oraz miejsca parkingowego! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł62 m² 6 596,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne 3 pokoje przy Parku Zadole Katowice Ligota Na sprzedaż przestronne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane przy ul. Zielonogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40,75 m² 66,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe | Park Medyków | Ligota Do wynajęcia komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni ok. 41 m , zlokalizowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł55,79 m² 11 991,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Eastate ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach. Lokalizacja: ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł70 m² 11 271,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w zielonej okolicy Zaproponuj swoją cenę! Katowice, panewniki - ul. Bałtycka (os. Zielone Panewniki) Szukasz mieszkania z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na drugim piętrze budynku: m 2.1 47,35 m - 496228,00 zł - CENA PROMOCYJNA OD 1 KWIETNIA.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na drugim budynku: m 2.4 - 86,66 m - 892.598,00 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na parterze budynku: m 0.4 - 86,66 m - 899.097,50 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na drugim piętrze budynku: m 2.8 - 98,19 m - 962.262,00 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na parterze budynku: m 0.3 - 77,88 m - 771.012,00 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze budynku: m 1.3 - 77,88 m - 817.740,00 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na pierwszym piętrze budynku: m 1.7 - 84,58 m - 896.548,00 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na pierwszym piętrze budynku: m 1.8 - 98,19 m - 878.500,50 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na parterze budynku z ogródkiem: m 0.1 47,35 m - 544.525,00 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na drugim piętrze budynku: m 2.5 51,02 m - 556.118,00 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze budynku: m 1.4 - 86,66 m - 788.606,00 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na pierwszym piętrze budynku: m 1.6 50,16 m - 546.744,00 zł - CENA PROMOCYJNA OD 1 KWIETNIA.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na drugim piętrze budynku: m 2.3 - 77,88 m - 735.966,00 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na pierwszym piętrze budynku: m 1.1 47,35 m - 495.517,00 zł PROMOCJA ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze budynku: m 1.9 - 63,79 m - 695.311,00 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na drugim piętrze budynku: m 2.7 - 84,58 m - 799.281 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Zadole,Katowice

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do zamieszkania, wynajem na minimum 6 miesięcy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrawska

Ligota,Katowice

559 000 zł47 m² 11 828,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, w nowej inwestycji z 2023 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kijowska

Ligota,Katowice

449 000 zł50 m² 8 938,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Kijowskiej, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 50,23 m położony jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wietnamska

Panewniki,Katowice

329 752 zł38 m² 8 677,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 38 m , przy ulicy Wietnamskiej 82 w Katowicach - Panewnikach. Mieszkanie mieści się na 2-gim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panewnicka

Ligota,Katowice

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Panewnickiej 9. Lokal położony jest na parterze w budynku mieszkalnym i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Ligota,Katowice

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w Katowicach w Ligocie przy ul. Kołobrzeskiej. Informacje podstawowe: powierzchnia: 45 mkw Ilość pokoi: 2 Piętro: parter wnętrze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielonogórska

Ligota,Katowice

469 000 zł48 m² 9 807,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie 47,82 m - Katowice Ligota ul. Zielonogórska 6 do 20.06.2026 MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU, KTÓRY MOŻEMY WYKONAĆ ZGODNIE Z PAŃSTWA ZAŁOŻENIAMI! MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Ligota,Katowice

1 600 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4 - piętrowym budynku z windą z 2014 r. przy ulicy Żeromskiego w Katowicach Ligocie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Medyków

Zadole,Katowice

625 000 zł65 m² 9 664,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

2 niezależne mieszkania 400 m od śum | 9 600 zł/m | inwestycja z potencjałem najmu Na sprzedaż lokal o powierzchni 64,67 m przy ul. Medyków w Katowicach (ligota), podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panewnicka

Ligota,Katowice

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Nowa Ligota,Katowice

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ligota ul. Świdnicka. Nie nowoczesne, nie wymuskane ale super funkcjonalne i zadbane mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji, III piętro niskiego bloku. Dwa niezależne jasne, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Kokociniec

Ligota-Panewniki,Katowice

1 390 zł15 m² 92,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Miesięczny czynsz 1390zł + 150zł media sprawdź homekoko tel Nasze apartamenty są przestronne, oraz w pełni wyposażone! W najbliższej okolicy znajdują się: -wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ligota,Katowice

879 000 zł80 m² 10 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

80 m funkcjonalnej przestrzeni z tarasem i ogrodem zimowym - Ligota Na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 79,8 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ligota,Katowice

263 000 zł43 m² 6 116,28 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

* okazja * numer oferty W biurze: 0412wlvcm oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni w Katowicach przy ulicy Gdańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bromboszcza

Zadole,Katowice

409 000 zł54 m² 7 574,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 54m2 w Katowicach Ligocie przy ul. Bromboszcza. Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze w bloku z cegły. W skład mieszkania.