dowolna

Mieszkania wyremontowane Katowice - Oferty sprzedaży i wynajmu

382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szybowcowa

Muchowiec,Katowice

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ładne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na strzeżonym i zamkniętym osiedlu Francuska Park przy ul. Szybowcowej. Nieruchomość położona jest na 5 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Środmieście,Katowice

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tylko w realton! Na wynajem mieszkanie o powierzchni 40m2 znajdujące sie w Katowicach przy ul.Podchorążych Nieruchomość znajdująca sie na 4 piętrze w bloku z windą Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Tysiąclecia,Katowice

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania Lokalizacja: katowice, osiedle Tysiąclecia, ul. Mieszka I 5 Powierzchnia: 48 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 7 z windą Parking:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołowska

Brynów,Katowice

465 000 zł48 m² 9 785,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,52 m , zlokalizowane w Katowicach przy ul. Mikołowskiej 129. Lokal położony jest na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Ligota-Panewniki,Katowice

2 100 zł62 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć po pracy, napić się kawy na balkonie z widokiem na zieleń i mieć park dosłownie za oknem? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panewnicka

Ligota,Katowice

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 51,84 m - Katowice Ligota, ul. Panewnicka (3. piętro, osobna kuchnia, po remoncie, piwnica 4 m ) Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie z nowymi sprzętami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grażyńskiego

Koszutka,Katowice

345 000 zł37 m² 9 274,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronną kawalerkę zlokalizowaną w cichej i spokojnej dzielnicy Katowic - na Koszutce przy ul. Grażyńskiego. Nieruchomość położona jest w niskim bloku na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bromboszcza

Zadole,Katowice

425 000 zł53 m² 7 967,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 54m2 w Katowicach Ligocie przy ul. Bromboszcza. Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze w bloku z cegły. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

550 000 zł37 m² 15 027,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie z balkonem | Katowice - Dolina Trzech Stawów, inspire Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Inspire przy ul. Sikorskiego, tuż przy Dolinie Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Środmieście,Katowice

1 999 zł27 m² 74,04 zł/m²

 

Piętro:25/26

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Katowic, przy ul. Zabrska (róg Mickiewicza i Sobieskiego). Pierwszy wynajem, wszystko pachnące nowością. Położenie sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Panewnicka

Panewniki,Katowice

480 000 zł55 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokal w dobrym stanie, odświeżony ok. rok temu. Obecnie wynajmowany generuje ok. 1 800 zł netto miesięcznie (po kosztach zarządzania) - całkowicie pasywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Dąbrowskiego

Środmieście,Katowice

780 000 zł102 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie własnościowe z wyodrębnioną księgą wieczystą o pow. 102m2 - Katowice Śródmieście ul. Dąbrowskiego. Na sprzedaż duże i bezpieczne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Środmieście,Katowice

415 000 zł48 m² 8 736,84 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie położone w topowej lokalizacji śródmieścia Katowic, w budynku 'Superjednostki' przy Al. Korfantego. Mieszkanie usytuowane na 11 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Zawodzie,Katowice

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 53 m - Katowice, śródmieście (ul. 1 maja | I piętro | balkon | po remoncie) Szukasz mieszkania w centrum, które jest gotowe do wejścia bez proszenia się o remont? Ten lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

399 000 zł45 m² 8 900,29 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na dziesiątym piętrze wieżowca. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, wymieniono wszystkie instalacje wod- kan oraz elektryczną. Mieszkanie: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytkowska

Józefowiec,Katowice

395 000 zł31 m² 12 741,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż - Katowice, józefowiec, ul. Bytkowska - nowoczesna kawalerka 31 m ilw inwestycji Śląskie Ogrody. Oferujemy do sprzedaży nowoczesną kawalerkę o powierzchni użytkowej 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisa

Załęże,Katowice

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy piękne 2 pokojowe mieszkanie, położone w Katowicach-Załężu, przy ulicy Lisa. Mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Góreckiego

Bogucice,Katowice

1 299 999 zł80 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament premium z widokiem na panoramę Katowic - Pierwsza Dzielnica, pierwsza Linia Cena: 1 299 999 zł (dodatkowo: garaż 80 000 pln, komórka 20 000 pln)| Powierzchnia: 79,33 m | Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Zawodzie,Katowice

429 000 zł52 m² 8 325,25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Bez pośrednika! Mieszkanie użytkowane od początku przez jednego właściciela, stan do zamieszkania. Doskonale skomunikowana okolica. Dostępna komórka przy mieszkaniu i piwnica. Instalacja wodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Witosa,Katowice

340 000 zł49 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży oferujemy przestrone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65m2, położone na osiedlu Witosa w Katowicach, przy ul. Witosa. Mieszkanie w funkcjonalnym układzie, usytuowane na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Koszutka,Katowice

480 000 zł49 m² 9 712,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupak inwestycyjny, w rewelacyjnej lokalizacji Katowic - Koszutka. Nieruchomość ma powierzchnię 49 m2 i składa się z dwóch kawalerek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Ligota,Katowice

520 000 zł50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ligota Park jest osiedlem mieszkalnym z 2011 r. zlokalizowanym pomiędzy dwiema najbardziej zielonymi dzielnicami Katowic- ligotą oraz Brynowem. Apartamenty znajdują się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

2 700 zł50 m² 53,48 zł/m²

 

Piętro:10/26

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym Centrum Katowice przy ul. Zabrskiej - Inwestycja Global Apartments. W skład mieszkania wchodzą: salon z kuchnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowska

Nikiszowiec,Katowice

480 000 zł68 m² 7 007,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie położone w sercu jednego z najbardziej klimatycznych i rozpoznawalnych miejsc Katowic zabytkowego Nikiszowca, tuż przy Placu Wyzwolenia. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Ligota,Katowice

329 000 zł36 m² 9 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko W realton nieruchomości! Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 36m, zlokalizowane w Katowicach - Ligocie, przy ul. Koszalińskiej. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Piotrowice-Ochojec,Katowice

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużymi oknami, balkonem, komórką lokatorską i dodatkowym korytarzem. Oferuję na wynajem w pełni wyposażone, jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bażantów

Piotrowice,Katowice

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę trzypokojowy klimatyzowany apartament na trzecim piętrze z dużym tarasem na osiedlu bażantowo (millenium Inwestycje Enklawa Brązowa). Cena do negocjacji w zależności od ustaleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Harcerska

Ligota,Katowice

659 000 zł108 m² 6 099,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 83,94 m , położone na 2piętrze w kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Katowic Ligocie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ordona

Koszutka,Katowice

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Katowice, 3 minuty od Spodka Opis nieruchomości: oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zadole,Katowice

419 000 zł43 m² 9 810,35 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie - ul. Zadole 44, katowice Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,7m , położone na wysokim parterze w 10-piętrowym budynku przy ul. Zadole 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wojciecha Korfantego

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

377 000 zł38 m² 9 921,05 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Katowice, ul. Korfantego superjednostka Cechy: - cena: 377 000 pln - Powierzchnia: 38 m - - miejsce postojowe dedykowane dla mieszkańców, - 3 piętro z 14 - Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zabłockiego

Kostuchna,Katowice

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice, ul. Franciszka Zabłockiego - dzielnica Kostuchna (bażantowo) Osiedle Enklawa - osiedle zamknięte. Najem okazjonalny. Opis ogólny Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabryczna

Ochojec,Katowice

1 000 000 zł125 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe 125 m z ogrodem 110 m i garażem | Katowice Ochojec Cena: 1 000 000 zł (dodatkowo 100 000 zł garaż) | Powierzchnia: 125 m | Ogródek: 110 m | Garaż: 22,92 m | Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iłłakowiczówny

Koszutka,Katowice

349 000 zł48 m² 7 263,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajduje się w cichej spokojnej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Koszutka. Ul. Iłłakowiczówny 21C. Pierwsze piętro w budynku 3-piętrowym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Koszutka,Katowice

1 450 zł55 m² 26,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1892 roku, znajdującej się na rogu ul. Jesionowej i al. Wojciecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Środmieście,Katowice

439 000 zł50 m² 8 868,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

ul. Raciborska - centrum Katowickiej moderny Mieszkanie 2 pokojowe Piwnica 49,5 m2 2 balkony spokojna okolica Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 metrów kwadratowych + dwa balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wczasowa

Ligota-Panewniki,Katowice

2 900 zł74 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z balkonem w otoczeniu zieleni Katowice, ul. Wczasowa 16D Lokalizacja: mieszkanie położone jest na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w Katowicach, bezpośrednio przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Styczyńskiego

Środmieście,Katowice

399 000 zł43 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Ostatnie dostępne mieszkanie Do sprzedaży mieszkanie w świeżo wyremontowanej kamienicy w śródmieściu Katowic, przy ulicy Styczyńskiego 2, odnoga od ulicy Kopernika Bardzo kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Armii Krajowej

Podlesie,Katowice

689 000 zł66 m² 10 456,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Tylko W realton Na sprzedaż 4-pokojowy, gotowy do wprowadzenia apartament (65,89 m2) przy ul. Armii Krajowej 439 w Katowicach-Podlesiu. Apartament znajduje się na 1 piętrze 2-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

1 199 000 zł67 m² 17 895,50 zł/m²

 

Piętro:11/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

English below Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwa nowoczesne mieszkania jednosypialniowe znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments, oddanej do użytku w 2024 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wapienna

Ochojec,Katowice

498 870 zł43 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne nowoczesne mieszkanie w Katowicach! 0% pcc Świetna komunikacja: tychy, mikołów, łaziska górne, żory Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - w standardzie.