dowolna

Mieszkania wyremontowane Katowice - Oferty sprzedaży i wynajmu

386 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

386 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice bażantów. Przestronne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem Oferujemy do wynajmu apartament na nowym osiedlu Bażantowo w Katowicach ( ul.Bażantów 41). Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy. Budynek przeszedł gruntowny remont, kompletnie odnowiona elewacja, wymienione wszystkie instalacje, ogrzewanie centralne, wybrukowane podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł50,60 m² 7 905,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Wodospady 6/35, katowice. Lokal znajduje się na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku. Układ: - 3 niezależne pokoje (wszystkie dostępne z przedpokoju) - salon.

Szczegóły ogłoszenia

629 700 zł80,60 m² 7 812,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny gotowiec inwestycyjny zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Józefy Kantorówny 12 w Katowicach (dzielnica Szopienice). Lokalizacja i komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym Katowice ul. Nasypowa - pow. 39 m2, nowy blok, winda. Wynajmę M-3, umeblowane gotowe do do zamieszkania. W mieszkaniu jest wszystko co.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł61 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia apartament trzypokojowy na osiedlu "francuska Park" w Katowicach. Mieszkanie ma powierzchnię 61m2, usytuowany jest na 1 piętrze w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł100,36 m² 8 469,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szukasz alternatywy dla domu, która nie generuje wysokich kosztów utrzymania? Poznaj dwupoziomowy apartament na Kostuchnie. Co wyróżnia tę ofertę na tle innych? Bezkonkurencyjne koszty utrzymania:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,45 m² 49,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie w Katowicach na osiedlu Bażantów. Mieszkanie jest wyposażone. Parking dostępny na terenie zamkniętego osiedla. Bardzo spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł61 m² 8 032,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice, giszowiec ul. Adama - 3 pokoje / 61m2+ Balkon super lokalizacja we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Katowicach, zaledwie 300m od Spodka i w sąsiedztwie Muzeum Śląskiego oraz nospr jak również Uniwersytetu Śląskiego! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł40,63 m² 8 589,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Super inwestycja pod wynajem. Ścisłe centrum Katowic al. Korfantego nad spodkiem. Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe ustawne mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł52 m² 47,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: bartosz Hein tel.   Na wynajem mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Warszawskiej 35 w dzielnicy Śródmieście. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: bartosz Hein tel.   Na wynajem mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Warszawskiej 35 w dzielnicy Śródmieście. Układ pomieszczeń: - salon, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po remoncie mieszczące się w kameralnym bloku z z lat 90 tych przy ulicy Kolibrów 18a na "zielonym", spokojnym oraz dobrze skomunikowanym Ptasim Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł26 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:22/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia - wysoki standard. 22 piętro z widokiem na panoramę Katowic. Atrakcyjna lokalizacja - ul. Zabrska 15. Charakterystyka nieruchomości: - duży pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie w zadbanej kamienicy - ul. Hetmańska | 48 m | parking | dostępny od zaraz Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł57,20 m² 9 877,62 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Po Generalnym Remoncie | 3 Pokoje | Wysoki Standard | Ligota Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Katowicach - Ligocie przy ul. Panewnickiej. Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: bartosz Hein tel.   Na wynajem mieszkanie w inwestycji Francuska Park przy ul. Szybowcowej 5 w dzielnicy Osiedle Paderewskiego - Muchowiec. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie w sercu śródmieścia w pięknie odrestaurowanej kamienicy. Do centrum na dobrą kawę raptem 5 min pieszo, ale jeśli wolisz mieć wszystko w zasięgu kilku kroków,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Katowice Koszutka ul. Wierzbowa - 2 pokoje 41 m2 + Balkon we speak english doskonała lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego, wyremontowanego mieszkania o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł54 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Katowice bogucice - ul. Na Obrzeżu - 54m2 - 2 pokoje + balkon + piwnica do negocjacji we speak english Idealne jako inwestycja. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny Apartament na osiedlu Francuska Park Szukasz komfortowego miejsca do życia w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach? Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58 m² 10 327,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Słoneczne i gotowe do zamieszkania 58 m przy ul. Panewnickiej, katowice Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od zaraz ? Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia oferujemy mieszkanie jednopokojowe Z przedpokojem, kuchnią, łazienką, garderobą I balkonem na osiedlu tysiąclecia. Oferta na wyłączność. Mieszkanie gruntownie wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 4. piętrze w bloku.Dwa niezależne pokoje osobna kuchnia Mieszkanie jest umeblowane, co ułatwia szybkie wprowadzenie się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice ul. Orkana/ Ligota. Mieszkanie przyjazne zwierzętom. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie najmu. Przestronne mieszkanie o powierzchni 56m2 z balkonem usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,23 m² 8 938,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Kijowskiej, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 50,23 m położony jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,27 m² 14 113,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko W realton! oferta na wyłączność! Na sprzedaż nowoczesna kawalerka zlokalizowana w centrum Katowice przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł57,67 m² 6 051,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Mieszkanie w idealnej lokalizacji.Przystanek tramwajowy tuż obok a autobusowy w pobliżu. Około 5 minut do autostrady A4 oraz dtś. W niedalekiej odległości Staw Maroko oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Katowice, ul. Wiertnicza, dzielnica Dąbrówka Mała. Zostań pierwszym lokatorem. Mieszkanie zlokalizowane jest tuż przy ikea. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

459 610 zł59 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m na 4 piętrze z widokiem na Park Śląski - bardzo dobra propozycja dla rodziny lub inwestora szukającego lokaty kapitału. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

445 000 zł63 m² 7 063,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 63 m z balkonem Józefowiec / Wełnowiec, katowice Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 59 m , zlokalizowane przy ul. Wałowej 8a w Katowicach. Lokal znajduje się na 1. piętrze, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 - pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 40 m . Swiezo po remoncie z dobrze wyposażoną kuchnią i ogrodkiem. Bezposrednio od wlasciciela Lokalizacja Osiedle Ceglana Park -.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł148,03 m² 5 877,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Tylko W realton umowa na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykle atrakcyjne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 148,03 m2, zlokalizowane w śródmieściu Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł73 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Podhalańskiej na osiedlu Kukuczki w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne - mieszkanie Z nowoczesną aranżacją prawie W parku - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc - Service in English - Mamy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł26 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Hit inwestycyjny | 26 m | gotowe do zamieszkania | ul. Zabrska 15 Szukasz mieszkania, które zacznie na siebie zarabiać od pierwszego dnia? A może kompaktowej przestrzeni dla siebie w dobrej.