dowolna

Mieszkania wyremontowane Katowice - Oferty sprzedaży i wynajmu

384 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

384 ogłoszenia

482 000 zł75,57 m² 6 378,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 75,57m2, zlokalizowane w dzielnicy Piotrowice - Ochojec. Usytuowane na 3 piętrze (poddasze) w 3 piętrowym domu wielorodzinnym (tylko 4 mieszkania).

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł61,08 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne nowe, przestronne, dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Katowic przy ul. Chopina 16. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku z windą. Kamienica została.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł74,82 m² 9 957,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Gotowiec inwestycyjny świeżo po remoncie wszystkie kawalerki wynajęte tylko W realton oferta na wyłączność Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne na.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł32 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English scroll down Na wynajem przytulne mieszkanko w Katowicach - ul. Johna Baildona 4 -2-pokojowe z narożnym balkonem. Dostępne od 01.04. Proponujemy Państwu na wynajem przytulne mieszkanko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

570 000 zł45,86 m² 12 429,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,86 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Złotej w Katowicach (dąb).

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł59,70 m² 45,23 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zamieszkaj w jednym z najbardziej zielonych i najlepiej skomunikowanych miejsc w Katowicach. To mieszkanie łączy komfort życia w mieście z codziennym dostępem do natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 zł14 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem 1 pokój 14m2 Katowice Centrum. Oferujemy Państwu pokój do wynajęcia, znajdujący się w komfortowym mieszkaniu o powierzchni 76m2 zlokalizowanym na parterze przy ulicy Drzymały.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł98 m² 7 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Katowic, w zabytkowej, eleganckiej kamienicy przy ul. Kochanowskiego. To jedyny lokal w budynku z dużym balkonem pod gołym niebem,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie zlokalizowane w Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic przy ul. Warszawskiej Niesamowita przestrzeń - Wysokie sufity (4 metry!), antresola, oryginalna cegła.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 zł77 m² 44,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo blisko centrum - zamknięte osiedle Z ochroną wygodne mieszkanie po generalnym remoncie - Apartment for rent, the price of 3399pln + cost for Administration 1350 pln (inside payment Water,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | 28 m | gotowe pod inwestycję Nowa inwestycja w w pełni odrestaurowanej kamienicy. Wszystkie lokale są nowe, zaprojektowane z myślą o funkcjonalności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł37 m² 9 864,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

**radockiego 70a, 2 pokoje, 37mkw, 2 balkony** mieszkanie Mieszkanie jest po generalnym remoncie podczas, którego zostały: - wymieniane instalacje wod- kan oraz elektryczna, - w cenie umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44,80 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz nieruchomości do własnej aranżacji w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Katowic? Ta oferta jest dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30,81 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kompaktowe mieszkanie z balkonem, katowice, ul. Ceglana. Na wynajem mieszkanie o pow. 30,81 mkw., położone na piątym piętrze bloku, na os. Zdrowe Stylowe , Katowice Brynów - nowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł91,20 m² 7 664,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio " ( Oferta na Wyłączność! ). Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą. - 3 duże Pokoje - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

945 000 zł63,97 m² 14 772,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł130,70 m² 9 181,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Mieszkanie na sprzedaż! Zapraszam inne biura do współpracy Oferujemy Państwu dwupoziomowe, 4-pokojowe słoneczne mieszkanie umiejscowione w znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł43,17 m² 41,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W najlepszej lokalizacji bardzo dobrze wyposażone Do wynajęcia od zaraz, bardzo dobrze wyposażone, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla Paderewskiego, czyli w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze przy ul. Ligockiej w Katowicach (dzielnica brynów/ligota). Mieszkanie składa się z: 3 niezależnych, zamykanych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta osiedle zamknite Z ochroną I monitoringiem! - Apartment for rent, the price of 1800pln + administration cost 300 pln +cost for used media (water, central Heating, garbage, electricity).

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł58,32 m² 49,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - odświeżone, gotowe do zamieszkania. Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,32 m , zlokalizowane na 1 piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł67,85 m² 12 512,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Koniecznie zobacz spacer 3D załączony do ogłoszenia! Szukasz wyjątkowego, niestandardowego, przestronnego, 4 pokojowego, wykończonego apartamentu, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu Fabryczna mieszkanie o powierzchni 50m2. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w większość sprzętów (piekarnik, lodówka, czajnik,.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł35 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach w dzielnicy Koszutka, przy ul. Katowickiej, w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 zł15 m² 97,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka przy Placu Andrzeja Samo Centrum Katowic! Szukasz miejsca, z którego wszędzie dojdziesz pieszo, a po pracy odpoczniesz w cichej okolicy? To mieszkanie przy Placu Andrzeja.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł27 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Katowic przy ul. Warszawskiej, w pięknej, odrestaurowanej kamienicy. Cena dotyczy mieszkania po remoncie z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy w dzielnicy Wełnowiec. Składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki z toaletą, umywalką.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł140 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży wyjątkowy apartament o powierzchni 140 m2. Wysoki standard wykończenia lokalizacja: katowice, śródmieście, ul. Kościuszki centralne ogrzewanie Z sieci miejskiej Piętro drugie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie blisko centrum miasta i parku wygodne W super układzie W pełni wyposażone! Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Marta Wojtasik tel   Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł61 m² 8 016,39 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na siódmym piętrze ośmiopiętrowego budynku mieszkalnego położonego przy ul Podchorążych. Budynek po termomodernizacji, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł32,90 m² 11 215,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjna oferta! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m z przestronnym balkonem, położone na 3 piętrze na Osiedlu Bażantów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 107 377 zł67 m² 16 528,01 zł/m²

 

Piętro:11/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

English below Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwa nowoczesne mieszkania jednosypialniowe znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments, oddanej do użytku w 2024 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,28 m² 6 630,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie przy ulicy Grzegorzka w Katowicach, dąbrówka Mała. Doskonała oferta dla rodzin oraz inwestorów szukających dobrego zwrotu z wynajmu. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł46,46 m² 12 462,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne blisko centrum katowic osiedle Z ochroną - Service in English - Apartment for demanding -ask for the offer, i am at your disposal. - osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,78 m² 8 049,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 55,78 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 3 Piętro/l.pięter: 6/10 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: piecyk gazowy Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł28 m² 9 964,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Kawalerka z wnęką sypialnianą | gotowe pod inwestycję! ** Nowa inwestycja I Odrestaurowana w całości kamienica i same nowe mieszkania! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje 62 m balkon Osiedle Ptasie - Katowice Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 zł76 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta polecana! Oferujemy do wynajęcia duże 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m 2 po kapitalnym remoncie. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,81 m² 7 820,09 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w przy ulicy Fliegera w Katowicach. Doskonała propozycja inwestycji pod wynajem ze względu na świetną lokalizację- śródmieście Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł32,04 m² 10 892,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji! Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 32,04 m , położone na nowoczesnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł38 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na dwunastym piętrze popularnej "superjednostki". Okna mieszkania wychodzą na stronę zachodnią. Powierzchnia lokalu wynosi 38,00 mkw. Składa się.