dowolna

Mieszkania umeblowane Katowice - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

691 ogłoszeń

1 600 zł26,60 m² 60,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko U nas! zapraszam inne agencje do współpracy! Oferta dotyczy wynajmu kawalerki, położonej w centrum Katowic, przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł58 m² 8 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku w Katowicach przy ul. Franciszka Ścigały. Lokal posiada duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 zł25 m² 69,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio!   We speak english! * umeblowane i wyposażone * z balkonem i widokiem * z garderobą! * Ul. Chorzowska 214 Nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37,60 m² 39,89 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Centrum ul. Aleja Korfantego. Mieszkanie o powierzchni 37,6m2 usytuowane na XI piętrze w czternastopiętrowym bloku. Lokal w bardzo dobrym stanie wraz z umeblowaniem. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł60,90 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia os. 1000-lecia, katowice Najem tylko okazjonalny Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60,9 m , położone na 14. piętrze wieżowca przy ul. Tysiąclecia 90.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55,82 m² 9 853,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 55,82 m2 - Katowice, ul. Bażantów Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,82 m2, zlokalizowane na II piętrze nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł55,78 m² 35,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blisko śum (ok. 20 min. pieszo). Mieszkanie idealne dlarodziny lub studentów. Bardzo ładne, przytulne mieszkanie o powierzchni55,78m2, usytuowane na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł52 m² 12 096,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie Katowice Dębowe Tarasy 52,39 m kw. zapewnia panoramę miasta w oddali, estetyczne narożne ekspozycja wschodnio-południowa,ciepłe, słoneczne koło scc, obok Parku Śląskiego. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25,74 m² 69,93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia przy Parku Śląskim świetna lokalizacja i komfort mieszkania Do wynajęcia przytulna kawalerka położona w inwestycji zrealizowanej przez dewelopera Wawel,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu komfortowego, mieszkania o powierzchni 36,00 m , zlokalizowanego przy ul. Puławskiego w Katowicach. Lokal znajduje się na 5. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł38,95 m² 9 242,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,95 m . Nieruchomość znajduje się w Katowice, przy ul. Janasa, w dzielnicy Załęże. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na zadbanym, kameralnym osiedlu (ok. 6 lat) przy ul. Nasypowej w Katowicach. Wnętrze: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 - pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 40 m . Swiezo po remoncie z dobrze wyposażoną kuchnią i ogrodkiem. Bezposrednio od wlasciciela Lokalizacja Osiedle Ceglana Park -.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35,60 m² 36,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Proponujemy Państwu do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone w Katowicach przy ulicy Boya Żeleńskiego. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł53 m² 10 716,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie po remoncie generalnym z balkonem w pięknej kamienicy po rewitalizacji w Śródmieściu na ul. Kościuszki. Informacje O nieruchomości; mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu nowocześnie wyremontowanego mieszkania 2-pokojowego, usytuowanego na pierwszym piętrze odnowionego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł45,53 m² 7 226 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie położone w zielonej i cenionej części Katowic - Murckach. To propozycja dla osób, które cenią funkcjonalne wnętrza, spokój oraz wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł100 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Numer oferty W biurze: wlvcm8484 najem okazjonalny lub na firmę Przedstawiamy Państwu ofertę najmu przestronnego mieszkania w centrum Katowic przy ul. Raciborskiej. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56,60 m² 7 932,86 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,60 m , położone na 13 piętrze w 15 piętrowym budynku na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Mieszkanie ma bardzo praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy dużą umeblowaną i wyposażoną kawalarkę w Katowicach-Ligocie. Kuchnia oddzielna w zabudowie z wyposażeniem (pralka, lodówka, płyta ceramiczna). Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł26 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Joanna trojak Agent prowadzący   Do wynajęcia mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach - ul.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38 m² 8 394,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton oferta na wyłączność Na sprzedaż klimatyzowane 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach-Koszutce przy ul. Grabowej Idealna opcja do zamieszkania lub jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł62 m² 8 693,55 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! oferta na wyłączność zapraszam inne biura do współpracy! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia - ul.Bolesława Chrobrego Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie typu studio o powierzchni 30 m2, położone na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego apartamentowca przy ul. Słonecznej. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł38,10 m² 11 679,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowoczesne mieszkanie w sercu Katowic | gotowe do zamieszkania lub inwestycji 0% prowizji - klient kupujący nie ponosi prowizji biura sprzedaży

Szczegóły ogłoszenia

479 990 zł62,50 m² 7 679,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w najbardziej zielonej części Katowic? Ta oferta przy ul. Zielonogórskiej 11 to idealne połączenie domowego spokoju, pełnej infrastruktury i doskonałego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,34 m² 9 423,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana Oferujemy na sprzedaż ustawne zadbane mieszkanie położone w Katowicach na osiedlu Paderewskiego. Mieszkanie usytuowane przy ul. Sowińskiego, powierzchnia użytjowa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50,50 m² 7 702,97 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na osiedlu Tysiąclecia. Tuż obok wielu punktów handlowych, usługowych, aptek oraz sklepów spożywczych. W pobliżu znajduje się również przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł80 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie prawie W centrum katowic Z miejscem postojowym i pomieszczeniem gospodarczym - Service in English - Apartment for demanding, the price of 4300 pln + Adm Cost 1600 pln +.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanko w kamienicy z kultowego okresu moderny. Lokalizacja Katowice ul. Rymera Mieszkanie w śródmieściu, w zacisznej części ( bez ruchu kołowego przed oknami).

Szczegóły ogłoszenia

414 999 zł54 m² 7 685,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Bardzo dobra lokalizacja brynów - ul. Modrzejewskiej mieszkanie Z dwoma balkonami Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach w dzielnicy Brynów przy ulicy Modrzejewskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł29 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie z potencjałem Katowice, koszutka Do remontu | 1 pokój | Balkon z widokiem | Jasne, przestronne wnętrze Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania nieruchomość podzielona na 5 mieszkań z balkonem zlokalizowana w kamienicy przy ulicy Oddziałów Młodzieży Powstańczej w centrum Katowic, blisko rynku. Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo W centrum sokolska 30 towers mieszkanie Z klimatyzacją! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc   Service in English -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Brynów ul. Wróbli mieszkanie 2 pokoje Oferujemy mieszkanie w o powierzchni 51m2, zlokalizowane w dzielnicy Brynów ul. Wróbli na prestiżowym osiedlu Zgrzebnioka. Usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł34,26 m² 48,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,25 m w jednej z najwygodniejszych lokalizacji do życia na mapie Katowic. Dzielnica Dąb i ul. Błękitna to.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40,77 m² 44,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją zlokalizowane przy ul. Wierzbowej w dzielnicy Koszutka - jednej z najbardziej cenionych i zielonych części Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł124 m² 6 846,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowo przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z kominkiem i garażem, położone w zielonym sercu Ligoty. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się przy ul. Huculskiej w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł102 m² 11 960,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaży wyjątkowy apartament z ogródkiem. Przestronne mieszkanie dla rodzin/ osób pracujących zdalnie szukających komfortu i przestrzeni. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł46 m² 13 913,04 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko W realton, umowa na wyłączność! Mam przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie o wysokim standardzie, znajdujące się w topowej lokalizacji jaką jest Francuska Park, przy.