dowolna

Mieszkania umeblowane Katowice - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

691 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

429 000 zł43 m² 9 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Katowice, ul. 1 maja Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł47 m² 9 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena. Sprzedam mieszkanie w samym centrum Katowic 3. piętro, 47 m , po generalnym remoncie, w pełni wyposażone. Cena: 446 000 zł. 2 pokoje + kuchnia + garderoba Okna na zachód Winda.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66,83 m² 11 222,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Westate Katowice prezentuje mieszkanie w dzielnicy Zarzecze, katowice To propozycja dla osób, które cenią komfort, prywatność oraz wysoki standard życia, bez konieczności ponoszenia dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,61 m² 11 671,03 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Proponuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Katowicach Ochojcu, na atrakcyjnym osiedlu przy ulicy Bażantów 49. Mieszkanie o powierzchni 49,61 m2,usytuowane jest na na 2 piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

329 000 zł44,80 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie prezentujemy ustawne 2 pokojowe mieszkanie nadające się do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone w Katowicach dzielnica Brynów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł40 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa niższa cena - 369.000 zł! POPRZEDNIA CENA - 389.000 zł ul. Sokolska 56 - doskonała lokalizacja parking dla mieszkańców wspólnoty mieszkaniowej. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 40.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł41,50 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

= bezpośrednio - bez prowizji dla kupującego = Bardzo dobra lokalizacja, położone bezpośrednio przy Parku Kościuszki (ul. W.Pola) Bardzo dobry dojazd do centrum miasta, Autostrady A4. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł65 m² 123,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Premium na Wynajem - Komfort i Elegancja w Najlepszej Lokalizacji Zapraszamy do wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu, który łączy w sobie komfort, styl i prestiż. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , położone na 3 piętrze w Katowicach - Bażantowo. Opis mieszkania: salon z aneksem kuchennym osobna sypialnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę ładne mieszkanie o pow. 70m2 w Katowicach, ul. Modrzewiowa w dzielnicy koszutka/bogucice. Mieszkanie na 2-gim piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł30 m² 17 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Pierwsza Dzielnica - studio w centrum Katowic dostępne od zaraz Zamieszkaj w Pierwszej Dzielnicy - zapoznaj się z nowa ofertą Studio ( kawalerka ) o powierzchni 29,62 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

5 038 000 zł229 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Katowice , centrum , Pierwsza Dzielnica - w sąsiedztwie Strefy Kultury ( nospr , mck, spodek ) Wyjątkowy, nowoczesny Penthouses w sercu Katowic - 229 m2 luksusu w nowoczesnym stylu. Luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowy apartament w doskonałej lokalizacji 5 min. od ścisłego centrum Katowic. Tylko 900 metrów od Spodka i 15-minutowy spacer do kluczowych atrakcji Katowic. W okolicy: spodek,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 47m2 usytuowane na 3 piętrze 14 piętrowego bloku zlokalizowanego w samym Centrum Katowic przy ul. Uniwersyteckiej! Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania 3 pokojowego w Katowicach w dzielnicy Koszutka przy ul. Grażyńskiego. Lokal ma powierzchnię ok. 60m2 i składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 zł51 m² 42,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku z windą, w świetnej lokalizacji na Osiedlu Paderewskiego przy ul. Granicznej. Lokalizacja bloku pozwala cieszyć się dostępem do zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompaktowy apartament 2 pokoje | centrum katowic | smart design Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które łączy nowoczesny styl z niskimi kosztami utrzymania? Ten 30-metrowy apartament w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice bażantów. Przestronne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem Oferujemy do wynajmu apartament na nowym osiedlu Bażantowo w Katowicach ( ul.Bażantów 41). Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo Oferuję do wynajęcia apartament w zabytkowej dzielnicy - Nikiszowiec. Mieści się na parterze w 3-piętrowym budynku. Ma powierzchnię 60m2 i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

629 700 zł80,60 m² 7 812,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny gotowiec inwestycyjny zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Józefy Kantorówny 12 w Katowicach (dzielnica Szopienice). Lokalizacja i komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:26/26

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Isabella Properties ma przyjemność zaprezentować unikatowy apartament na wynajem, zlokalizowany w ścisłym centrum Katowic, w prestiżowej inwestycji Global Apartments.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia oferujemy mieszkanie jednopokojowe Z przedpokojem, kuchnią, łazienką, garderobą I balkonem na osiedlu tysiąclecia. Oferta na wyłączność. Mieszkanie gruntownie wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 4. piętrze w bloku.Dwa niezależne pokoje osobna kuchnia Mieszkanie jest umeblowane, co ułatwia szybkie wprowadzenie się.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł284,34 m² 8 261,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o imponującej powierzchni 284,34 m , położony na prestiżowym osiedlu Osiedle Bażantowo jednej z najbardziej pożądanych i luksusowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38,32 m² 39,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m przy ul. Zamkowej w Katowicach. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku, jest po odświeżeniu, umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł49,18 m² 7 726,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na koszutce ul. Grabowa świetna lokalizacja, balkon, co miejskie Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej lubianych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i w pełni wyposażone kawalerki, położone w Katowicach przy ul. 1 maja. Mieszkania znajdują się na pierwszym i drugim piętrze, są świeżo po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice ul. Orkana/ Ligota. Mieszkanie przyjazne zwierzętom. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie najmu. Przestronne mieszkanie o powierzchni 56m2 z balkonem usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40,77 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w Sky+ z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Dostępne od 15 czerwca. Prezentujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,77 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 8. piętrze w budynku na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Charakterystyka lokalu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania, które łączy klimat katowickich kamienic z nowoczesnym standardem i doskonałą lokalizacją? To mieszkanie przy ul. Modelarskiej jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Katowice, ul. Wiertnicza, dzielnica Dąbrówka Mała. Zostań pierwszym lokatorem. Mieszkanie zlokalizowane jest tuż przy ikea. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Brynów osiedle Ptasie ul. Wróbli! oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe z kuchnią w formie aneksu, łazienką z wc i przedpokojem. Mieszkanie oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł29 m² 18 241,38 zł/m²