dowolna

Mieszkania umeblowane Katowice - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

695 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

695 ogłoszeń

489 000 zł26 m² 18 807,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna kawalerka 26 m noho Nadgórników, katowice nowa inwestycja, gotowe pod klucz Cena mieszkania: 489 000 zł Cena miejsca postojowego: 75 000 zł Cena komórki lokatorskiej: 20 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokoje na os. Paderewskiego, ul. Sowińskiego, gotowe do zamieszkania, świetna lokalizacja Na wynajem wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie położone na osiedlu Paderewskiego w Katowicach -.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia stylowy, profesjonalnie zaprojektowany apartament o powierzchni 54,95 m2 (właściciele wykańczali go dla siebie), funkcjonalny, z najwyższej jakości materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:8/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu wyjątkowego, trzypokojowego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Korfantego w Katowicach, w nowoczesnej inwestycji atal sky+. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i komfortowe mieszkanie przy ul. Tysiąclecia 29. Idealne dla singla lub pary. W lokalu mamy: nownoczesny salon z aneksem kuchennym, przytulną sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł15,90 m² 13 207,55 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W realton umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu lokal usługowy na sprzedaż o powierzchni 15,90 m2 znajdujący się w świeżo wyremontowanym budynku w śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dla pierwszego najemcy! Oferuję na wynajem nowoczesny, luksusowy apartament typu studio (kawalerka) o wysokim standardzie, położony na 9. piętrze prestiżowej inwestycji Global Office Park przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i w pełni wyposażone kawalerki, położone w Katowicach przy ul. 1 maja. Mieszkania znajdują się na pierwszym i drugim piętrze, są świeżo po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 zł27 m² 54,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkania w centrum Katowic! Świetna oferta dla studentów, pary czy firmy. Lokalizacja: ulica Warszawska 36 prowadząca na rynek. Z mieszkania 3 minuty pieszo do rynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice brynów - ul. Brynowska - 44m2 - 2 pokoje + balkon + piwnica + do wejścia we speak english Oferujemy na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, po remoncie, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,37 m² 7 578,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Koniecznie zobacz spacer 3 D załączony do ogłoszenia! Szukasz mieszkania 2- pokojowego (+ jeden pokój) w bloku po termomodernizacji, świetnie skomunikowanego z Centrum Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł47 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz! Proponujemy Państwu do wynajmu nowoczesne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji między Ligotą a Brynowem w Katowicach przy ulicy Orkana.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m w prestiżowej inwestycji przy ul. Olimpijskiej 9, tuż obok kultowego Spodka. Lokalizacja: jeszcze ciepła, nowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,37 m² 7 578,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament na wynajem, położony w prestiżowej inwestycji Sky+ w Katowicach. To propozycja dla osób ceniących wysoki standard, prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł39,68 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Lokalizacja: ul. Broniewskiego Mieszkanie położone w dzielnicy Koszutka. Idealne miejsce do mieszkania! Spokój i cisza za oknami, blisko do ścisłego centrum i węzłów komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,30 m² 8 617,71 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację mieszkania oraz uzyskania dodatkowych informacji. To unikalna okazja, aby stać się właścicielem mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł54,74 m² 8 019,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zadbane, jasne mieszkanie 3-pokojowe Z dużym balkonem. Doskonała komunikacja i infrastruktura | Kameralne osiedle | W pełni wyposażone ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł28,12 m² 16 536,27 zł/m²

 

Piętro:7/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Świetna oferta dla inwestora lub studenta! Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, w pełni wyposażone studio zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Zabrskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42,50 m² 10 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Świetna oferta dla inwestora lub dla osoby prywatnej! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w sercu Katowic przy ulicy Curie-Skłodowskiej, na sprzedaż świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie wyremontowane, umeblowane - gotowe do wprowadzenia od zaraz! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Katowicach przy ul. Rzepakowej, w nowoczesnej inwestycji Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł37,58 m² 52,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37.58 m , położone przy ulicy La Ronda na obrzeżach Katowic, 4km od centrum. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament o pow. 48m2 usytuowany na 2 piętrze 7 piętrowego apartamentowca zlokalizowanego w Katowicach na nowo wybudowanym osiedlu Ceglana Park.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,32 m² 71,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Ligota Franciszkańskie - apartament z ogródkiem i klimatyzacją blisko śum - ul. Szurmana. Polecamy do wynajęcia 2 pokojowy, wygodny apartament o w południowej dzielnicy Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blisko centrum katowic - 3 pokoje nowoczesny budynek! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc - Service in English - Oferowane mieszkanie mieści się w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł68 m² 44,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english pls scroll down Lokalizacja premium - Osiedle Franciszkańskie, ligota Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kijowskiej, na prestiżowym Osiedlu Franciszkańskim.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,53 m² 6 702,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 59,53 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 3 Piętro/l.pięter: 1/10 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: z sieci Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie z osobna sypialnią przy ul. Le Ronda w Katowicach Mieszkanie składa się z przestronnego salonu , osobnej sypialni z miejscem do pracy oraz dużą.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł31 m² 14 838,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Katowice, ul. Meteorologów develia ceglana park wyjątkowa, jasna kawalerka Z balkonem oraz Z nowocześnie zaprojektowaną częścią sypialnianą, mieszkanie posiada 31 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł60 m² 33,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śmiało dzwonić w majówkę :) Opis: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie w spokojnej zielonej okolicy - ul. Kolista. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem w formie najmu okazjonalnego! Umowa na minimum 12 miesięcy Na wynajem 3-pokojowe słoneczne mieszkanie umiejscowione w świetnej lokalizacji w Katowicach dzielnica Brynów przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł26,10 m² 16 475,10 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja W znakomitej lokalizacji! znajdź idealne mieszkanie W standardzie premium W nowej ikonie katowic wielufunkcyjny kompleks - 27 kondygnacji mieszkalnych! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł56,50 m² 8 300,88 zł/m²

 

Piętro:11/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje,balkon!.Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Katowic na osiedlu Gwazdy przy ul. Roździeńskiego ,usytuowane na 11 piętrze w wieżowcu. Lokal o pow. 56,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł60,99 m² 6 148,55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane w Katowicach przy ul. Gliwickiej 208. To doskonale skomunikowane miejsce z szybkim dostępem do centrum miasta, s86 czy A4. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy apartament łączący historyczny charakter z nowoczesnym wykończeniem. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum Katowic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł47,44 m² 8 220,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To jedna z najbardziej atrakcyjnych cenowo ofert mieszkania w wyjątkowej lokalizacji, jaką jest Nikiszowiec w Katowice. Nikiszowiec to coś więcej niż adres to miejsce z historią,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2. Zlokalizowane na kameralnym osiedlu w dzielnicy Panewniki ul. Szafirowa. Usytuowane w 3 piętrowym budynku na 1 piętrze. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53,84 m² 7 800,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - w urokliwej części Ligoty na ulicy Księdza Biskupa Teofila Bromboszcza. Informacje podstawowe: powierzchnia 53,84m2 plus duże pomieszczenie piwniczne przypisane.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł35 m² 15 714 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Katowic, w inwestycji "dom przy Filharmonii". Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w apartamentowcu. możliwość zakupu z najemcą,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Katowicach, przy ul. Lipowej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze Rozkład mieszkania: na przestrzeń o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł85 m² 7 023,53 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Katowice brynów / ligota - ul. Ligocka - 85m2 - 4 pokoje + balkon + piwnica we speak english Do negocjacji. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładne, wyjątkowo funkcjonalne 4 pokojowe.