dowolna

Mieszkania w centrum Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

Rynek pierwotny

480 000 zł40,50 m² 11 851,85 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia z dobrą lokalizacją, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze nowoczesnego budynku, z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Piotrowice / Ochojec ul. Łętowskiego / Radockiego - 49m2 - 2 pokoje + 2 balkony + piwnica we speak english Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

414 999 zł54 m² 7 685,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Bardzo dobra lokalizacja brynów - ul. Modrzejewskiej mieszkanie Z dwoma balkonami Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach w dzielnicy Brynów przy ulicy Modrzejewskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 900 zł51,03 m² 11 736,23 zł/m²

 

Piętro:3/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 w prestiżowym kompleksie mieszkalnym z pełną infrastrukturą sprzyjającą mieszkańcom, w centrum miasta. Mieszkanie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

762 244 zł77,78 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,80 m² 6 799,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz fajnego, 2-pokojowego mieszkania dla siebie, swojej rodziny, świetnie położonego, w przyjaznej okolicy - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! A może myślisz o ulokowaniu swoich.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł57 m² 11 403,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem Katowice Brynów, ul. Meteorologów / Ceglana Na sprzedaż narożne, 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części Katowic Brynowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 215 zł42,85 m² 12 000,35 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.85 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł57,67 m² 48,55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Katowice - Brynów, ul. Ceglana 61 | 3 pokoje Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,67 m , zlokalizowane w Katowice przy ul. Ceglanej 61,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:23/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie, o powierzchni 40 m2 znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments w Katowicach na 23 piętrze. * 23 piętro * idealne pod inwestycje * bez pcc * do.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł62,90 m² 7 074,72 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna w Pepper House! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m , zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł47,01 m² 11 593,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowego, słonecznego 2-pokojowego mieszkania z dużym balkonem w kameralnej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w spokojnej części Katowice - w dzielnicy Dąb,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie (ekspozycja okien na wschód i zachód) o powierzchni 44 m , położone na 2 piętrze w ocieplonym, kameralnym 2 piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł60,50 m² 6 099,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , zlokalizowane w Katowicach przy ul. Przedwiośnie. Nieruchomość położona jest w spokojnej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 925 zł72,60 m² 9 599,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie w promocji dodatkowe zniżki dostępne tylko teraz! Nie przegap okazji to jedno z najlepszych mieszkań w tej inwestycji pod kątem układu.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł29 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie z potencjałem Katowice, koszutka Do remontu | 1 pokój | Balkon z widokiem | Jasne, przestronne wnętrze Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 453 zł52,62 m² 10 802,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 404 zł51,50 m² 11 211,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania nieruchomość podzielona na 5 mieszkań z balkonem zlokalizowana w kamienicy przy ulicy Oddziałów Młodzieży Powstańczej w centrum Katowic, blisko rynku. Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo W centrum sokolska 30 towers mieszkanie Z klimatyzacją! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc   Service in English -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 861 zł45,80 m² 10 520,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji I brak pcc! Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m , zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku oddawanego w 2026 roku w Katowice. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Brynów ul. Wróbli mieszkanie 2 pokoje Oferujemy mieszkanie w o powierzchni 51m2, zlokalizowane w dzielnicy Brynów ul. Wróbli na prestiżowym osiedlu Zgrzebnioka. Usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł51,20 m² 10 839,84 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, świetnie zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe, położone w Katowicach, zwolnione z podatku pcc oraz z prowizji. Na tej inwestycji wszystko ma swoje miejsce: jasny.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł34,26 m² 48,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,25 m w jednej z najwygodniejszych lokalizacji do życia na mapie Katowic. Dzielnica Dąb i ul. Błękitna to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 244 zł47,60 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

430 000 zł39,79 m² 10 806,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż w Katowicach. Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość o pow. 39,79m2, zlokalizowany na I piętrze w dwupiętrowym budynku, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł57,07 m² 10 075,35 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do wejścia! 3 niezależne pokoje, klimatyzacja - Osiedle Tysiąclecia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, gustownie urządzonego mieszkania o powierzchni 57,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 885 zł42,83 m² 11 577,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł105,33 m² 5 212,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 23.04 w godzinach 16:00-18:00. *Proszę o kontakt wszystkie zainteresowane osoby w celu umówienia dokładnej godziny spotkania*.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł58,90 m² 6 434,63 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Katowicach, al. Korfantego (superjendostka). Znajduje się na 6 piętrze w piętnastopiętrowego budynku. Składa się z czterech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 229 zł70,80 m² 10 073,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 70.80 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponuję na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu w Katowicach, dzielnica Ochojec, przy ul.Bażantów 49 Nieruchomość o powierzchni 55m2, składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł66,54 m² 7 512,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem stwórz przestrzeń idealnie dopasowaną do swoich potrzeb! Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na 10. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 245 zł39,85 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem koszutka Osiedle zlokalizowane na granicy katowickich dzielnic Wełnowiec i Koszutka gwarantuje dostęp do bogatej okolicznej infrastruktury i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł83,10 m² 8 965,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 5- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w przy ulicy Panewnickiej w Katowicach, w zielonej dzielnicy z dobrym dojazdem do centrum. Mieszkanie inwestycyjne lub do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

785 078 zł80,11 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przystosowany dwupak inwestycyjny - dwa pokoje i kawalerka w cenie 9 800 zł/m2, zaledwie 5 minut od centrum i Parku Kościuszki! Kupując to mieszkanie nie płacisz prowizji, ani.