dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Katowice - Lista ogłoszeń

351 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

351 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Ligota,Katowice

699 000 zł84 m² 8 276,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta zarezerwowana! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle klimatycznego i bardzo przytulnego mieszkania w Ligocie w Katowicach. Bardzo kameralna kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

700 000 zł96 m² 7 268,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96,31 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic. Z uwagi na układ i lokalizację idealnie nada się jako gotowiec inwestycyjny do wynajmu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Ligota,Katowice

1 400 zł52 m² 26,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Wynagrodzenie płaci tylko właściciel mieszkania! * umeblowane i wyposażone, z balkonem * świetna duża kuchnia z oknem * wszędzie blisko -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Muchowiec,Katowice

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajęcia 3-pokojowy apartament z dużym balkonem położony w Katowicach na osiedlu Francuska Park w sąsiedztwie Katowickiego Parku Leśnego. Lokal o łącznej powierzchni 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu małej kawalerki położonej w Katowicach przy ulicy Gliwickiej. Mieszkanie typu studio, po kapitalnym remoncie w skandynawskim stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszarowa

Środmieście,Katowice

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Umowa przedwstępna oferta na wyłączność! zapraszam inne biura do współpracy! Cena do negocjacji! Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Katowicach (śródmieście) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ligota,Katowice

3 000 zł87 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja numer oferty W biurze: wlvcm793 Najem okazjonalny. Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie z garażem położone w Katowicach - Ligota. Lokal o powierzchni ok. 87m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Ligota,Katowice

555 541 zł42 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże. Termin oddania: II kwartał 2026 strona świata:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Ligota,Katowice

337 428 zł27 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barcelońska

Piotrowice,Katowice

899 000 zł95 m² 9 463,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! Zapraszam inne biura nieruchomość i do współpracy! Na sprzedaż apartament 95m2 zlokalizowany przy ul. Barcelońskiej w Katowicach. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warmińska

Ligota,Katowice

439 000 zł55 m² 7 971,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie od pierwszej chwili daje poczucie spokoju i przestrzeni. Położone przy ul. Warmińskiej w Katowicach, zaledwie 500 metrów od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Parku Zadole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czechowa

Nikiszowiec,Katowice

449 000 zł86 m² 5 193,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 86,45 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej klimatycznych i zabytkowych dzielnic Katowic - Nikiszowcu, przy ul. Czechowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

459 900 zł62 m² 7 470,76 zł/m²

 

Piętro:1/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3 -p okojowe mieszkanie w Katowicach przy Al. Roździeńskiego opis mieszkania: - pokój 1 - Salon z balkonem - Pokój 2 Sypialnia - Pokój 3 Gabinet - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Środmieście,Katowice

650 000 zł104 m² 6 249,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 104 m , położone w samym sercu Katowic - przy ul. Warszawskiej. To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawia

Piotrowice,Katowice

2 350 zł37 m² 63,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przytulnego i świeżo wyremontowanego mieszkania o powierzchni 37 m , położonego na 2. piętrze kameralnego budynku przy ul. Żurawiej 42 w Katowicach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowska

Nikiszowiec,Katowice

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli marzysz o zamieszkaniu w sercu jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Katowic, to mamy dla Ciebie idealną ofertę! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową kawalerką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kantorówny

Szopienice,Katowice

159 000 zł27 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Kantorówny. Możliwość zrobienia salonu z aneksem oraz sypialni. Lokal znajduje się w niskim bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głogowska

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - od zaraz , komfortowa, umeblowana kawalerka na ul Głogowskiej w Katowicach odstępne 1200 zł, czynsz 600 zł (w tym ogrzewanie miejskie ) razem 1800zl + media : woda, prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ligocka

Ligota,Katowice

1 400 zł37 m² 37,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas! Mieszkanie znajduje się w Katowicach, ul. Ligocka 86. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łabędzia

Zgrzebnioka,Katowice

3 300 zł103 m² 31,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi biura nieruchomości revelio (oferta na wyłączność!) Jeżeli szukasz dużego mieszkania z pięknym salonem, zaledwie 5 minut autem od centrum Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łabędzia

Zgrzebnioka,Katowice

3 300 zł103 m² 31,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Tysiąclecia,Katowice

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice Do wynajęcia od właściciela Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem 49m2 - Osiedle Tysiąclecia (górne), katowice -sypialnia -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Środmieście,Katowice

347 000 zł43 m² 8 003 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania mieszkanie które idealnie sprawdza się pod inwestycję na wynajem jako lokata środków. Lokalizacja : Katowice ul. Kościuszki 9, zaledwie 300 m od Dworca, 4 min pieszo od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Panewnicka

Panewniki,Katowice

814 000 zł81 m² 10 049,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Tylko W realton! zapraszam inne biura do współpracy! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach przy ul.Panewnickiej 272 Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Giszowiec,Katowice

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w zielonym sercu Giszowca - jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Katowic! Oferujemy na wynajem jasne, komfortowe mieszkanie z klimatyzacją w obu pokojach, balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Dąb,Katowice

265 000 zł39 m² 6 835,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferuję spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, położonego w Katowicach w dzielnicy Dąb przy ulicy Akacjowej w miejscu doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyńskiego

Koszutka,Katowice

449 900 zł44 m² 10 309,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Centrum! Wygodne , nowoczesne 2 pokoje z balkonem! | Katowice ul. Grażyńskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Panewnicka

Panewniki,Katowice

814 000 zł81 m² 10 049,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Tylko W realton! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach przy ul.Panewnickiej 272 Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym bez windy. Dane techniczne: - 78m2 powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andrzeja

Środmieście,Katowice

688 959 zł87 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Katowic ul. Kościuszki 9. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie mieszczące się w kamienicy na II piętrze przy ul. Tadeusza Kościuszki/ Andrzeja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Piotrowice,Katowice

1 500 zł75 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajmu oferuję kawalerkę o powierzchni 75m2, w Katowicach Piotrowicach. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Zawodzie,Katowice

460 000 zł53 m² 8 679 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Koniecznie obejrzyj prezentację video! lokalizacja: katowice, zawodzie, okolice ul. 1 maja. Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53 m2 usytuowane na 6 piętrze w bloku w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koszutka,Katowice

1 650 zł34 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania na Koszutce w Katowicach, ul. Ordona Mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane na 9 piętrze w budynku po modernizacji z 2 windami. Opis mieszkania: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ścigały

Bogucice,Katowice

420 000 zł62 m² 6 819,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Katowic. Oferujemy na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie o łącznej powierzchni 61,59 m (57,9 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mariacka

Środmieście,Katowice

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super miejscówka! Do wynajęcia oferujemy przestronne mieszkanie jednopokojowe przy ul. Mariackiej w Katowicach. Lokal o pow. 30 m2 usytuowany na 3 piętrze kamienicy, bardzo jasny. Okna skierowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mariacka

Środmieście,Katowice

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super miejscówka! Do wynajęcia oferujemy przestronne mieszkanie jednopokojowe przy ul. Mariackiej w Katowicach. Lokal o pow. 27 m2 usytuowany na 2 piętrze kamienicy, bardzo jasny. Okna skierowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Ligota,Katowice

399 000 zł53 m² 7 471,91 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 53,40 m , położone na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą z 1988 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ligota,Katowice

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu wyjątkową przytulną, kawalerkę o powierzchni 38 m2 w Katowicach Ligocie ul. Koszalińska ( 10-15 min pieszo od Uniwersytetu Medycznego i Kliniki ) składające sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wapienna

Ochojec,Katowice

580 000 zł43 m² 13 370,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W katowicach ochojcu 0% prowizji - bez ukrytych opłat Bez podatku pcc 2% Nowoczesne osiedle składające się z 1 budynku wielorodzinnego. Mieszkania na parterze mają indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jankego

Piotrowice,Katowice

364 900 zł47 m² 7 703,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż Katowice Piotrowice | 47,37 m | Balkon z widokiem Katowice - Piotrowice, ul. Jankego 112/76 Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach - Piotrowicach , przy ul. Jankego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefowska

Józefowiec,Katowice

399 999 zł50 m² 8 032,11 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokoje z osobna kuchnia w Katowicach, ul. Józefowska Dopracowana, gotowa przestrzeń do życia albo pewny produkt inwestycyjny. 49,8 m na 9. piętrze (z 11) w solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karliczka

Giszowiec,Katowice

330 000 zł46 m² 7 241,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Katowice - Giszowiec | 3 pokoje | 45,57 m | balkon | 4. piętro Lokalizacja: katowice, giszowiec, ul. Karliczka 5 Agent prowadzący: marcin Biały | tel. Ważne! Brak prowizji od strony kupującej!.