dowolna

Mieszkania Katowice – oferty mieszkań na Śląsku

1 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 895 ogłoszeń

Rynek pierwotny

550 000 zł45,50 m² 12 087,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W katowicach ligocie Nowoczesne osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych położonych wśród dużej ilości zieleni. Mieszkania na parterze mają indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 355 zł35,77 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament Z balkonem Widok na zieloną okolicę | Winda | Kameralne osiedle | Bliskość centrum Oszczędź na starcie: 0% prowizji i 0% pcc! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 356 zł33,38 m² 11 214,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł26,09 m² 19 892,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najbardziej prestiżowa inwestycja w sercu miasta! Klimatyczne studio wykończone pod klucz. Lokalizacja: inwestycja noho, katowice, ul. Nadgórników 16. W zasięgu ręki wszelka infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł50,34 m² 11 899,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2015 roku, na cenionym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m zlokalizowane na parterze budynku przy ul. Przelotowej w Katowicach. Lokal został starannie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48,65 m² 9 558,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, po generalnym remoncie, na Osiedlu Witosa w Katowicach przy ul. Kwiatkowskiego o powierzchni 48,65m. Mieszkanie z balkonem, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 181 zł52,24 m² 11 029,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47 m² 9 553,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Katowicach-Brynowie, przy ul. Dworskiej. Oferowany lokal znajduje się na czwartym piętrze w 4. piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 800 zł52 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam ofertę nowego mieszkania z widokiem na Park Śląski! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 52m 2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł38,70 m² 40,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka z loggią | Katowice - Koszutka | blisko centrum i Spodka Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka z loggią, położona na 2. piętrze w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

637 500 zł55,48 m² 11 490,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

*w przypadku zakupu pierwszej nieruchomości zostanie zastosowane ustawowe zwolnienie z płacenia podatku pcc a ty zyskasz 12 750 zł To przestronne mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 275 zł39,10 m² 13 024,94 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 757 zł46,03 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje przy Parku Zadole | Ville Garden | Premium opis inwestycji Zapraszamy do Ville Garden wyjątkowej enklawy spokoju w katowickiej Ligocie. Inwestycja przy ul. Studenckiej 19 to.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł29 m² 11 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie zlokalizowane w Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic przy ul. Warszawskiej Mieszkanie zlokalizowane w pięknej świeżo odrestaurowanej Kamienicy po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 43m w Katowicach przy ul. Sokolskiej 30a znajdujący się na 3 piętrze. Lokal składa się z: wyposażonego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł35 m² 20 257,14 zł/m²

 

Piętro:16/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zabrska, w doskonałej i poszukiwanej części miasta , centrum Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł39,95 m² 60,08 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym, znajdujące się w apartamentowcu w Katowicach przy ul. Tysiąclecia 16. Mieszkanie o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł58,60 m² 6 996,59 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

410 000zł! Oferta ograniczona czasowo do dnia 03.06.2026r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 58,60m2 usytuowanego na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 352 zł29,23 m² 11 814,98 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 500 zł38,28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji w samym centrum Katowic realizowanej przez renomowanego dewelopera. Oferta bez prowizji! To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł59 m² 8 983,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 znajdujące się przy ul. Harcerskiej w dzielnicy Ligota w Katowicach. To idealna propozycja dla osób ceniących świetną komunikację,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł91 m² 21,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny lub na firmę numer oferty W biurze: wlvcm7610 Oferujemy do wynajęcia apartament zlokalizowany Katowicach - dzielnicy Brynów, na prestiżowym osiedlu Ptasim. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł47,05 m² 11 158,34 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 47.05 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł40 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 38 m2 o wysokim standardzie. Do mieszkania przynależy obecnie pusta piwnica, która można wykorzystać do przechowywania sprzętów lub roweru. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle! obok doliny 3 stawów! Zamieszkaj w najlepszym mieście pod względem warunków życia na Śląsku! - mieszkanie o powierzchni 44m2 - przestronny salon z funkcjonalnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł57,07 m² 10 075,35 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do wejścia! 3 niezależne pokoje, klimatyzacja - Osiedle Tysiąclecia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, gustownie urządzonego mieszkania o powierzchni 57,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 000 zł52 m² 10 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Komfortowe, jasne i przewiewne mieszkania. Zielona okolica - szybki dojazd do centrum. Przedstawiam nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części miasta zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 440 zł51,78 m² 10 977,98 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł103 m² 53,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia słoneczne mieszkanie w 4 piętrowym budynku na osiedlu Ptasim (nowy Brynów). Mieszkanie jest w pełni wyposażone i wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 500 zł55,90 m² 9 991,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie. Idealna dla inwestora - możliwość przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł27 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka 4. piętro, osobna kuchnia, blisko Parku Kościuszki Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , znajdująca się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z jedyną taką ofertą przestronnego dwupokojowego apartamentu lokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie największego kompleksu parkowo leśnego - Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 861 zł70,51 m² 10 521,36 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 70.51 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł51,53 m² 7 471,38 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,53 m2 przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Katowicach na osiedlu Zawodzie. Lokal składa się z: - salonu ( możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80m2 zlokalizowane na 2 piętrze pięknej Kamienicy Z Windą w najlepszej okolicy śródmieścia Katowic. Mieszkanie posiada 2 Balkony!.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł72,21 m² 9 001,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Katowic- ligota-Zadole, ul. Wczasowa. Dominującą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 965 zł55,17 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie w inwestycji P29 przy ul. Paderewskiego w Katowicach. To propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnej przestrzeni w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 102 zł37,68 m² 12 025 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł64,27 m² 11 498,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko w Realton! Oferta na wyłączność! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Katowice przy ul. Szurmana, na kameralnym i zamykanym Osiedlu Franciszkańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 934 zł39,70 m² 11 585,24 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026